מנהל/ת פורום

מנהל/ת פורום

אני עוד לא מכירה את נירה. אני רואה בצד שכתוב דרוש/ה מנהל/ת פורום. אם נירה נשארת זה יופי אם החליטה סופית חבל. נירה נכנסת בתקופה קשה מאד לכולם. את צריכה הרבה מאד סבלנות. ואם בכל זאת החלטת וזה סופי אני מבקשת מציעה את מוטי בראון, שמני, פנגוונית,גרגר, דונה, אבי, טייגר אתם יכולים לנהל ויכולים לשמור על מה שהיה. לפני שינחיתו עלינו מנהל/ת ושוב נכנס לאי נעימות יקום או יקומו יחד שניים שלושה ויתנדבו. אנחנו נעזור. יש פה הרבה ותיקים וחבל לפזר את הקבוצה.

מי לדעתכם מתאים לנהל את הפורום מהותיקים

מצידי שתיהיה קדנציה קצובה. באו נבחר לנו מנהל לפי מה שאנחנו אוהבים בפורום. המלצות שמות. אחר כך נפעיל שכנוע ולחץ מתון כי כולם עסוקים. פיני פיני כנס לרשימה בנוסף לכל אלה שרשמתי קודם. אחרים שלא רשמתי רשומים לי בראש יגיע תורינו. ואם יש עוד כוכב תמליצו. נעשה זאת בדרך בוגרת ומכובדת לזכר המלכה... ובשבילנו. אנחנו כבר קבוצה

קבוצה של מה או מי בדיוק? אפשר הסבר?ונמק?

מנהל/ת פורום

אני עוד לא מכירה את נירה. אני רואה בצד שכתוב דרוש/ה מנהל/ת פורום. אם נירה נשארת זה יופי אם החליטה סופית חבל. נירה נכנסת בתקופה קשה מאד לכולם. את צריכה הרבה מאד סבלנות. ואם בכל זאת החלטת וזה סופי אני מבקשת מציעה את מוטי בראון, שמני, פנגוונית,גרגר, דונה, אבי, טייגר אתם יכולים לנהל ויכולים לשמור על מה שהיה. לפני שינחיתו עלינו מנהל/ת ושוב נכנס לאי נעימות יקום או יקומו יחד שניים שלושה ויתנדבו. אנחנו נעזור. יש פה הרבה ותיקים וחבל לפזר את הקבוצה.

מלי- אני מצטרף להמלצתך וכמובן עם נירה לא חוזרת בה !!

קבוצה של מה או מי בדיוק? אפשר הסבר?ונמק?

עסדה בל רינגה

זה מקרל? אפשר מתכון ?

קבוצה

קבוצה פרושו מס' אנשים. במקרה הזה אנחנו הכותבים פה בפורום בקביעיות שנים רבות וביננו יש כאלה שיודעים ומחלקים איתנו את הידע שלהם ויש כאלה שלומדים מהם. כמוני למשל. ערב טוב דליה.

עסדה בל רינגה

זה מקרל? אפשר מתכון ?

רינגה

דג מטיאס מעושן ומומלח. מתכון צריך לשבת לכתוב. בהמשך אני אכתוב. קצת עסוקה בימים הקרובים. ממליצה לטעום לפני. יש טעמים שמתרגלים אליהם מילדות ולאחרים קשה עם הטעמים האלה. נמכר במסעדות לוביות בנתניה אור יהודה ופרדס כץ.

קבוצה

קבוצה פרושו מס' אנשים. במקרה הזה אנחנו הכותבים פה בפורום בקביעיות שנים רבות וביננו יש כאלה שיודעים ומחלקים איתנו את הידע שלהם ויש כאלה שלומדים מהם. כמוני למשל. ערב טוב דליה.

מאחלת לכם רק טוב וימים טעימים ומאושרים.

מצידי שתיהיה קדנציה קצובה. באו נבחר לנו מנהל לפי מה שאנחנו אוהבים בפורום. המלצות שמות. אחר כך נפעיל שכנוע ולחץ מתון כי כולם עסוקים. פיני פיני כנס לרשימה בנוסף לכל אלה שרשמתי קודם. אחרים שלא רשמתי רשומים לי בראש יגיע תורינו. ואם יש עוד כוכב תמליצו. נעשה זאת בדרך בוגרת ומכובדת לזכר המלכה... ובשבילנו. אנחנו כבר קבוצה

אם הבנתי נכון ממ קק זה יהיה מועדון סגור?!

מעניין....רק בינכם "ביגלל שאתם מהותיקים"? אויש כמה חבל .....

הבנת לא נכון!

היא לא כתבה כך וגם לא התכוונה לכך.

צודק אבי

לא כתבתי לא אמרתי ולא התכוונתי. ויש הסבר מתחת למילה קבוצה חתום עם תאריך ושעה. יום טוב

.... כוכבים יש רק בשמיים .......

... למלכה , לצערי אין מנוחה נכונה ......

בראותה מלמעלה איך מפעל חייה יורד לטמיון ..... חבריא , עשו חושבים ולו לרגע קט , לפני " שמהרסייך ומחריבייך ממך ייצאו ... " אולי עוד לא מאוחר , תתעשתו ..........

מה לא בסדר. יש הסבר תחת המילה קבוצה

מה? מה לא בסדר . קראת את השרשור. הרי יש הסבר. לטעמי לפורום יש אופי. את האופי קבעו אלה שנשארו בו שנים בניהולה של ניצי. כדי שלא יצניחו לנו מנהלת חדשה בקשתי מהוותיקים לתפוס יוזמה לניהול. אז מה לא בסדר בזה. מצידי אם מתאים לך כנסי בכיף והצלחה לתפקיד. אלה המילים שלך שרי "בראותה מלמעלה איך מפעל חייה יורד לטמיון" ..... ואני אומרת וזה כתוב נבחר בצורה בוגרת ומכובדת כדי שלא ירד לטמיון ובכל זאת יתאים לנו הכובתים הקבועים. "חבריא , עשו חושבים ולו לרגע קט" ואני אומרת , המילים שלי נכתבו בגלל שעשיתי חושבים. תני עצה מה יותר טוב מלבחור או להמליץ על אחד או יותר מאיתנו. "לפני " שמהרסייך ומחריבייך ממך ייצאו ... " תגידי לי את אם המשפטים שלך הם לא הרס. מה רצית לא הבנתי. מה העצעה שלך. טובה יותר או פחות. מה ? בדרך שלך נראה שיסגרו את הפורום או יביאו מבחוץ ולא בהכרח שזה יתאים לפורום. אלה שבקשתי מהם מוכרים לנו מפה שנים. אז מה לא בסדר? "אולי עוד לא מאוחר , תתעשתו ".......... תחשבי על דברייך שאין בהם בסיס לכעס או למילים שלא בררת אפילו למה הכבנה ולא קראת כי הכל רשום בשרשור. יום טוב לך שרי לא סיננת את דבריך ולא קראת ולא הבנת.

העיקר הכוונות

תקנו מ ב' ל יום נהדר
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר