נירה יקרה

נירה יקרה

נראה על פניו שיש כאן איזה פיספוס של הפואנטה שנובע בין השאר משחרור אמוציות שלא במקומן. לא נראה לי (לי בלבד) שהיתה או יש איזה שהיא אי שביעות רצון ממך אישית כי הרי את חדשה בנהול הפורום הזה ואת טובה ויכולה להיות מנהלת מצוינת, אין להשוות בין התנהלות אנשים שונים, כל אחד ינהג על פי השקפתו וכישרונו ולפיכך אין לעשות השוואה בינך לבין ניצי ז"ל. אי שביעות הרצון נובעת לא ממך אלא מאחרים, אלו שלא השכילו לקרוא בין השורות מה היה כאן ולאיזה אווירה נכנס הפורום, וכאילו להכעיס ולמרות פנייתו של גרגר ובהסכמה של ותיקים אחרים המשיכו להתנהג כאילו בפורום ניתן לעשות כחפצן, זה חס וחלילה לא משהוא נגד החדשים, זה נגד ה"דווקא" שהרגיז מאד. עצתי, קחי אוויר, לא להתרגז, לא לקבל החלטות חפוזות כי בסך הכל את תהיי מנהלת טובה על פי דרכך והבנתך ועם קצת אוזן קשבת. והנה מרק חם לחמם את הבטן ביום סגריר ועוגת שוקולד לקינוח.
sc_6950_800w.jpg
sc_7075_800_2w.jpg

מסכים עם אבי

וצר לי על חוסר ההבנה המתמשך.

כמה מאכזב כל מה "שניקרא"פה...

לנירה לא היו יומרות כשהיא החליטה לקחת על עצמה את הניהול..היא רק רצתה לתת טאץ אישי שלה [ולא נתתם לה זמן לזה]תמיד אהבתי לבוא לבקר להציץ או להגיב כשניתן..ותמיד בזכותה של ניצי הקירה לכולנו..ושמחתי שנודע לי שנירה הסכימה סוף סוף להיות כאן...זה היה ברור לכולנו שזה לא יהיה כמו שהיה עם ניצי[לא יכולה ליכתוב ז"ל פשוט לא]אבל זה בטוח שהיה יכול להיות מעניין ומעשיר לא פחות♥ גרגד לא מכירה אותך תוקפני כזה[האמת לא מכירה אותך ביכלל אבל היה לי נעים לבקר אותך ולפרגן לדברים הטובים שהייתה מעלה בבלוג שלך]וליקרא שהש מפריע לך זה פשוט מוזר בעיני..תאחלס חבל שוויתרתם כלכך מהר על נירהלה...ההפסד כולו שלכם. בהצלחה למי שירים את הכפפה...הולך להיות לא קל כאן!!! אני אמשיך להציץ ומקווה לקבל אומץ ולהיכנס בחזרה למקום נעים ומסביר פנים ולא לזירת קרב... אוהבת שונטי משהו מתוק לפה לשם שינוי...

לנשום עמוק ולספור עד עשר

כגולשת אנונימית כאן מזה שנים אני מרשה לעצמי להעיר מספר הערות לפני שאשוב לאנונימיות... 1. לא מקובלת עלי ההתנפלות על המנהלת. היא עושה עבודתה בהתנדבות, עליה לעמוד בהשוואה מתמדת עם המנהלת הקודמת ולרצות את כולם. אי אפשר להעתיק אישיות של מישו אחר ואני לא בטוחה שזה רצוי. חיקוי לעולם עלוב מן המקור. 2. המנהלת איננה מעודדת את אוירת הפוציניו מוציניו (שגם אצלי גורמת לבחילה)ואיננה יוצרת את שרשורי הסכרין. מי שמשוטט ברחבי הפורום יודע שמדובר באותה קבוצה של 10 משועממות (וזה הביטוי העדין ביותר שמצאתי). כל הלינדוש, גילוש, ליזוש ושאר שמות וכינויים של "מה יפית" ו"כמה נהדר" וכיו"ב. וחכו, טרם פגשתם את ה"רננות" ה"יהודית" וה"ליאתוש" למיניהן ועוד גולשות שלא יאחרו להופיע. 3.הפתרון הוא בשינוי התנהגותן של אותן גולשות ו/או התעלמות מהן לחלוטין. תנו לזמן לעשות את שלו במקום לתקוף אצת נירה 4.אני מכירה (לא אישית) את גרגר מזה שנים. כתיבתו אליטיסטית והתנהגותו קצת יהירה בהתייחסות ל"עמך" למרות שאת ההתעלקות והחנופה של כל הנ"ל הוא דווקא מחבב כשזה נוגע למתכוניו. אין בזה מכדי להוריד מערכו כבשלן (מעולה) אבל בתור מורה דרך לדרכי התנהלות ופתיחות לא הייתי בוחרת דווקא בו. לסיכום. לתת כאמור זמן ל...זמן

לנירה לא היו יומרות כשהיא החליטה לקחת על עצמה את הניהול..היא רק רצתה לתת טאץ אישי שלה [ולא נתתם לה זמן לזה]תמיד אהבתי לבוא לבקר להציץ או להגיב כשניתן..ותמיד בזכותה של ניצי הקירה לכולנו..ושמחתי שנודע לי שנירה הסכימה סוף סוף להיות כאן...זה היה ברור לכולנו שזה לא יהיה כמו שהיה עם ניצי[לא יכולה ליכתוב ז"ל פשוט לא]אבל זה בטוח שהיה יכול להיות מעניין ומעשיר לא פחות♥ גרגד לא מכירה אותך תוקפני כזה[האמת לא מכירה אותך ביכלל אבל היה לי נעים לבקר אותך ולפרגן לדברים הטובים שהייתה מעלה בבלוג שלך]וליקרא שהש מפריע לך זה פשוט מוזר בעיני..תאחלס חבל שוויתרתם כלכך מהר על נירהלה...ההפסד כולו שלכם. בהצלחה למי שירים את הכפפה...הולך להיות לא קל כאן!!! אני אמשיך להציץ ומקווה לקבל אומץ ולהיכנס בחזרה למקום נעים ומסביר פנים ולא לזירת קרב... אוהבת שונטי משהו מתוק לפה לשם שינוי...

נהדר

נראה נהדר. מתאים לי אחד אולי עוד אחד ...

נירה יקרה

נראה על פניו שיש כאן איזה פיספוס של הפואנטה שנובע בין השאר משחרור אמוציות שלא במקומן. לא נראה לי (לי בלבד) שהיתה או יש איזה שהיא אי שביעות רצון ממך אישית כי הרי את חדשה בנהול הפורום הזה ואת טובה ויכולה להיות מנהלת מצוינת, אין להשוות בין התנהלות אנשים שונים, כל אחד ינהג על פי השקפתו וכישרונו ולפיכך אין לעשות השוואה בינך לבין ניצי ז"ל. אי שביעות הרצון נובעת לא ממך אלא מאחרים, אלו שלא השכילו לקרוא בין השורות מה היה כאן ולאיזה אווירה נכנס הפורום, וכאילו להכעיס ולמרות פנייתו של גרגר ובהסכמה של ותיקים אחרים המשיכו להתנהג כאילו בפורום ניתן לעשות כחפצן, זה חס וחלילה לא משהוא נגד החדשים, זה נגד ה"דווקא" שהרגיז מאד. עצתי, קחי אוויר, לא להתרגז, לא לקבל החלטות חפוזות כי בסך הכל את תהיי מנהלת טובה על פי דרכך והבנתך ועם קצת אוזן קשבת. והנה מרק חם לחמם את הבטן ביום סגריר ועוגת שוקולד לקינוח.

נראה נהדר

אבי אשמח לקבל מתכון לעוגת שוקולד טובה ולא קשה להכנה. תודה מראש

לא הבנתי למי את מגיבה אבל לא חשוב

מאוד חבל שקומץ של כמה גולשים לא היו סבלניים

ולא היתה להם אורך רוח, נירוש (כן נירוש , ככה אני קוראת לה) נכנסה לניהול הזה בהתנדבות רק כדי שהפורום לא יסגר. ולדעתי חבל שיסגר יום טוב לכולם.

נירה יקרה

נירה תמשיכי להיות כמו שאת - אשה מקסימה ויצירתית

אמנם כאן אני חדשה אך מכירה אותך די הרבה זמן ותמיד ימצאו נפשות נפלאות בכל מיני פורומים - שבאים רק להעיר הערות שלא לעניין וליצור תסיסה.

מאוד חבל שקומץ של כמה גולשים לא היו סבלניים

ולא היתה להם אורך רוח, נירוש (כן נירוש , ככה אני קוראת לה) נכנסה לניהול הזה בהתנדבות רק כדי שהפורום לא יסגר. ולדעתי חבל שיסגר יום טוב לכולם.

גם אני אוהבת אותה כנירוש - וככ תישאר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר