חמין

חמין

אבקש מומלץ לחמין בנוסח אשכנז

, בבקשה, שושנה החמין שלי

החמין של שרית-ב **************** החמין שלי צמחוני שמבושל בסיר בישול איטי בתכולה של 1/2 6 ליטר . יש לי בת צמחונית . ואני באופן אישי לא אוהבת בשר מהחמין . אי לכך מבשלת נתח צלי בקר כתף טרי . לאחר קרור של לילה במקרר { מקל על הפריסה } פורסת לפרוסות נאות בעזרת סכין חשמלית , ומגישה בנפרד . הכל יוצא שחום וטעים מאוד מאוד ... רבות מחברותי אמצו את הרעיון . אינני משרה את הקטניות , מעמידה את הסיר בערך בשעה 3-4 ביום שישי בצהריים , ועד לשעת הארוחה בשבת קודש הן רכות . מכניסה מעט שמן קנולה בתחתית הסיר ומחממת ואז מרפדת בפרוסות בצל גדול או שניים ומעל מסדרת את המרכיבים לחמין . את הגריסים שטופים היטב בתוספת בצל טרי קוביות קטנות ובצל נוסף מטוגן מכניסה לשקית קוקי בתוספת 4-5 כפות שמן , מעט אבקת מרק עוף ואבקת מרק בצל , מל"פ ו- בערך כחצי כוס מים . לסגור השקית בסוגר שלה ולנקב מס' נקבים קטנים בשקית .ולהציב בסיר . חמין צמחוני- שרית-ב *********************** שן לתחתית הסיר 1 כוס שעועית אדומה 1/2 1 כוס שעועית לבנה גדולה " בובס " 1/4 1 כוס גריסים גסים תפו"א בצל גדול לריפוד תחתית הסיר 3 תמר מג'הול { להוציא גלעין } 3 שזיפים שחורים " קליפורניה " ללא גלעינים 2 כפות דבש 3-4 גלדי שום 2 כפות אבקת מרק עוף - או בטעם עוף 2 כפות אבקת מרק בצל מל"פ = מלח פלפל ביצים קשות - אני מוסיפה אותן לאחר שבושלו . בכמות שרוצים . לכסות במים רותחים. לא עד למעלה , להשאיר מקום ל - " קישקע " בלוף " קישקע " בלוף ****************** 2 בצלים גדולים לקוביות 2 כוסות קמח רגיל 1/2 חבילה מרגרינה 1 כוס מים רותחים מל"פ 2 כפות אבקת מרק עוף לערבב היטב יחד להכניס לשקית קוקי וליצור גליל , לסגור היטב , לנקב עם קיסם מס' נקבים . וכשהמים בסיר הגיעו לרתיחה להניח את השקית מעל . לכסות הסיר ולבשל בחום גבוה 2-3 שעות להוריד חום לאיטי לכל הלילה . לבדוק בבוקר מה מצב המים , אם יש צורך להוסיף מעט מים רותחים . בהצלחה , בכלל לא איכפת לי אם חם בחוץ , תמיד מוכנה לאכול מנה טעימה כזאת . שרית-ב ♥

למרות שאני לא אוכלת חמין - התמונות שלך עושות

חשק להכין. תודה על המתכון והתמונות היפות.

תודה נירה'לה על הפירגון ,

טעימה אחת , וגם את מכורה ....... מאוד אוהבת , חורף חורף בוא כבר ...... למרות שמוכנה לאכול גם כשגנרל חורף מתעתע ולצערי לא מגיע... חלומות נעימים וגעגועים לימים גשומים , שרית-ב ♥

ניראה נהדר♥

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר