לפורום יש מנהלת חדשה

נירה הסכימה לקחת לידיה את ניהול הפורום ואני מקווה ובטוחה שהפורום המקסים הזה ימשיך להיות בית חם כפי שהיה עד כה. נירה - תודה ובהצלחה רבה! אביטל

תודה רבה אביטל - מקווה לעשות זאת על הצד הטוב ביותר

לכל חברי הפורום (וסמוייו) - מצד שמאל - מתחת לשמי

תוכלו לקרוא את מכתב הפתיחה שלי. אשמח להיות כאן איתכם ולהתחלק איתכם בידע ובניסיון שלי בבישול וקצת יותר באפייה. משאירה לכם קפה עם "עוגיות אגוזים ושוקולד של אמירה". אם תרצו מתכון, אשמח להביאו. מאחלת יום נעים וכל טוב. נירהמ1

לפורום יש מנהלת חדשה

נירה הסכימה לקחת לידיה את ניהול הפורום ואני מקווה ובטוחה שהפורום המקסים הזה ימשיך להיות בית חם כפי שהיה עד כה. נירה - תודה ובהצלחה רבה! אביטל

מנהלת חדשה לפורום

הי נירה מאחלת לך המון הצלחה בניהול הפורום אין צורך להכנס לנעליה של ניצי-היא בהחלט היתה אישה מופלאה ואף אחד לא יחליף אותה. תהיי את, ואני בטוחה שתצליחי ואנו הקבועים וה"סמויים" כמוני בדר"כ, נתמוך בך ונחכה להמשך זורם של הפורום הכיפי הזה כמו שהיה פעם - כמה שניתן. כי החיים חזקים מאיתנו ועם החיים יש גם צורך לאכול ולהאכיל

לכל חברי הפורום (וסמוייו) - מצד שמאל - מתחת לשמי

תוכלו לקרוא את מכתב הפתיחה שלי. אשמח להיות כאן איתכם ולהתחלק איתכם בידע ובניסיון שלי בבישול וקצת יותר באפייה. משאירה לכם קפה עם "עוגיות אגוזים ושוקולד של אמירה". אם תרצו מתכון, אשמח להביאו. מאחלת יום נעים וכל טוב. נירהמ1

נירה אהובתי

זוהי לי הפעם הראשונה שאני כותבת, עד כה הייתי פה סמויה, אבל הגעתך היא דבר מבורך. אהבתי את ניצי, שקצת קשה לי לצרף לשמה את המילה ז"ל, הייתי מכורה למקצועיות והאנושיות שבה, אבל מנוחתה עדן. כמו שאמרתי- אני יותר מסתם שמחה שאת כאן, במדי הניהול ולא מישהו או מישהי אחרת, כי אני יודעת מי את וכמה את יודעת לעשות את הכל נכון . אז אני רק רוצה לומר לך שבזכותך אני כאן, מחוץ לארון של הסמויים. אוהבת מאוד. אריאלה

נירה מקסימה.שיהיה בהצלחה

בניהול הפורום

דליה - תודה מקרב לב על הברכות החמות

שמחה שאת כאן איתי.

נירה אהובתי

זוהי לי הפעם הראשונה שאני כותבת, עד כה הייתי פה סמויה, אבל הגעתך היא דבר מבורך. אהבתי את ניצי, שקצת קשה לי לצרף לשמה את המילה ז"ל, הייתי מכורה למקצועיות והאנושיות שבה, אבל מנוחתה עדן. כמו שאמרתי- אני יותר מסתם שמחה שאת כאן, במדי הניהול ולא מישהו או מישהי אחרת, כי אני יודעת מי את וכמה את יודעת לעשות את הכל נכון . אז אני רק רוצה לומר לך שבזכותך אני כאן, מחוץ לארון של הסמויים. אוהבת מאוד. אריאלה

אריאלה - ברוכה הבאה לפורום - שמחה

שיצאת מהארון ושאת כאן איתנו. הפורום חמים, נעים ומאוד-מאוד טעים. את מוזמנת להישאר.

אני פה, אני פה !!!

אני יודעת שאת פה - פשוט שמחה שיצאת מהארון

לפורום יש מנהלת חדשה

קשה לי. לך שיהיה בהצלחה

נירוש יקירתי, כה שמחה שזו את

מאוד שמחה שהנהלת האתר מצאה אותך ראויה למעמד, ובטוחני שבהכירי אותך גם לא תאכזבי. הפתיח שלך היה מרגש ביותר, ההתייחסות הראויה למעמדה של ניצי (קשה לי לכתוב עליה בעבר או ז"ל)בהכירינו אותה...בטוחני שמתכוניה ואישיותה ילוונו תמיד. ב ה צ ל ח ה חברה.

אני יודעת שאת פה - פשוט שמחה שיצאת מהארון

בזכותך דרלינג.

פה אולי אוכל להעלות את המתכונים שלי, 'שם' אני נמנעת כדי שלא ייווצר מצב של ניצול המקום מצדי (יש לי שריטה עמוקה בעניין...) בכל מקרה איפה שאת נמצאת אני יחד אתך, כבר אמרתי...

תודה רבה אביטל - מקווה לעשות זאת על הצד הטוב ביותר

לנירה בהצלחה.

לפורום יש מנהלת חדשה

בהצלחה נירה

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , פלוקסמן איה
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר