חברים יקרים...כנסו

חברים יקרים...כנסו

העברתי היום 174 מתכונים של ניצי לחלק מהחברים כאן, איני יודעת ליצור קובץ או ריכוז אחר לכן העברתי בדרך המוכרת לי. אם יש מישהו שיכול לעשות משהו מוזמן לכתוב כאן את המייל שלו, ואשלח לו את המתכונים גם. תודה לכולם.

תבורכי גילה

בטח עבודה לא קלה. אני מוציאה מגוגל כותבת עוגת שזיפים של ניצי והופ המתכון לפני וכך עם המרקים וכל מתכון שנראה לי. הלוואי ויכולתי לעזור יותר. מה דעתך להיות מנהלת הפורום ?

ממ קק תודה, לא חושבת שמתאים לי התפקיד

הנעלים של ניצי גדולות עלי בכמה מספרים, היה לה ידע עצום בתחומים רבים, ולי אין. תודה שחשבת כך, זה מחמיא מאוד. חשבתי שתשאירי מייל שלך, אוכל לשלוח לך שישה קבצים...הם מוכנים לשליחה.

חברים יקרים...כנסו

העברתי היום 174 מתכונים של ניצי לחלק מהחברים כאן, איני יודעת ליצור קובץ או ריכוז אחר לכן העברתי בדרך המוכרת לי. אם יש מישהו שיכול לעשות משהו מוזמן לכתוב כאן את המייל שלו, ואשלח לו את המתכונים גם. תודה לכולם.

גילה כהן-אבני

בבקשה שלחי לי את המתכונים תודה והמשך יום קסום בברכה טובה KANERT@WALLA.CO.IL

גילה,כל הכבוד על פועלך.אשמח לקבל את המתכונים למייל שלי:

avner_r@012.net.il מודה לך מאוד, טליה

גילה יקרה, עשית מלאכת מחשבת מקסימה ויקרה! ת ו ד ה !

תודה על המחשבה,ההשקעה והנדיבות. הקבצים ערוכים למופת. כל הכבוד לך.

כל הכבוד לך על היוזמה..

אשמח לקבל את המתכונים תודה. zo_s@walla.com

אשמח לקבל תןדה

blibsh@gmail.com

גם אני מבקש את הקבצים. תודה!

radiopaque@gmail.com

גם אני, תודה ויישר כח

cochig@walla.co.il

חברים יקרים...כנסו

גילוש יקירתי אין עליך אשה מדהימה ומיוחדת

קבלתי חלק מהקבצים .. תודה יקירתי אין עליך ספרי איך היה אמש . לינדוש

היי לינדושי, היה ערב מיוחד עם ה"תרמומיקס"

כניראה שיהיה שידור חוזר בשבוע הבא, יהודית ואני מכינות שיעורי בית....ניהיה בקשר ותבואי כי את מלכה.

ממ קק תודה, לא חושבת שמתאים לי התפקיד

הנעלים של ניצי גדולות עלי בכמה מספרים, היה לה ידע עצום בתחומים רבים, ולי אין. תודה שחשבת כך, זה מחמיא מאוד. חשבתי שתשאירי מייל שלך, אוכל לשלוח לך שישה קבצים...הם מוכנים לשליחה.

גילה גם אני אשמח מאד לקבל את הקבצים עם המתכונים של ניצי

המייל שלי הוא: tpnina@walla.co.il

חברים יקרים...כנסו

בבבבקשה גם אני רוצה ,,,

גילה כהן-אבני

בבקשה שלחי לי את המתכונים תודה והמשך יום קסום בברכה טובה KANERT@WALLA.CO.IL

שלום גילה!

את קבצי המתכונים ששלחת לי בזמנו, כיווצתי לקבצי ZIP, וכך שלחתי לכל מי שביקש.

אני מתארת לעצמי שאלה אותם קבצים ששלחת אז.

אם אלה מתכונים (קבצים) שונים - אשמח לקבל אותם.

רעיה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר