ניצי ז"ל נכנעה למחלה הארורה והובאה היום למנוחת עולם.

אין לי מלים ברגע זה למעט, ניצי נגאלה מיסוריה. מקווה שהמשפחה תמצא את הדרך להמשיך ביום יום בצילה של המכה הנוראה הזו והחסר שכה יורגש כל רגע בביתם.

משתתפת בצער משפחת גרי

על מותה של ניצי. עצוב לי מאד לשמוע ומקווה שתמשיכו כפי שהייתם להיות מאוחדים ותעזרו האחד לשני

מכה ענקית- משתתף בצער המשפחה, יהי זכרה ברוך, חיבוק למשפחה.

ועוד כמה מלים על ניצי

אנצור אותה בלבי ולא אשכח איך ליוותה אותי , ותמכה בי בזמן מחלתי. אזכור את אהבת האוכל והחיים שלה. אני סמוכה בטוחה שהיא תראה מלמעלה את אורות וקישוטי חג המולד בכל העולם הנוצרי, ותהנה מהם בגדול. ולמשפחה תנחומים כנים והשתתפות מקרב לב בצערכם.

ניצי יקרה יהי זכרך ברוך ואיתנו לעד

כל כך מקסימה נדיבה. לכולם היתה לך מילה טובה.לכולם כתבת עידוד וחיזוק. לכולם היית סבלנית. קשה קשה לנו מאד. לא הייתי בכלל בכיוון. לא חשדתי שאת נלחמת במחלה קשה. לא חשבתי שלא תחזרי. הפורום היה כל כך הרבה בשבילך ואת בשבילנו הרבה מאד. מרגישה אבדה ענקית. חיבוק ענק מלאך יקר. את תחסרי לנו מאד. משתתפים בצערה של המשפחה מחבקים ומחזקים. לכם ולנו זאת אבדה גדולה מאד. יהי זכרה ברוך.

אני המומה וכולי צמרמורת.אין לי מילים

להביע את גודל הכאב ואת גודל האבדה. לא מנחם אותי שהיא נגאלה. אני אבלה על לכתה של " אמא של הפורום. ניצי אהבתי אותך כל כך, ולמזלי הטוב גם אמרתי לך, באחת השיחות העמוקות שניהלנו. את בלבי תמיד היית. ותמיד תהיי יהי זכרך ברוך.

לפולני לחייל לנסיכה ולאפרוח

אין מילים לתאר את מה שמרגישים,למרות ההכרות השטחית יחסית אין ספק שמדובר באישה ענקית. יש אנשים שילכו איתך ותנצור אותם לזמן ארוך וניצי היא אחת מהן. מתוך תקווה שתמצאו כוח להמשיך, וגם אנחנו.

תנחומים כנים למשפחתה של ניצי ז"ל

אשה משכמה ומעלה וזו לא סתם אמירה, היה לי הכבוד להכיר אותך אישית והיית מקסימה בחיים לא פחות ואף יותר מאשר מעל גבי הפורום. נזכור אותך תמיד באהבה גדולה ומתכונייך שמורים ונצורים עימי

משתתפת בצער משפחת גרי

על מותה של ניצי. עצוב לי מאד לשמוע ומקווה שתמשיכו כפי שהייתם להיות מאוחדים ותעזרו האחד לשני

יהי זכרה ברוך

כולנו אעימכם נזכור ונוקיר אני ממש בשוק וכבר מתגעגעת שלא תדעו צער

יהי זכרה של ניצי ברוך

אישה גדולה מהחיים, עדינה, נפלאה, יוצאת דופן, חברה של כולם, משכינת שלום, כשרונית באופן מופלא - את תחסרי לכל מי שהכיר אותך אישית ודרך הכתיבה. לבני המשפחה שולחת תנחומים על האבדה הכבדה

תנחומים כנים למשפחתה של ניצי ז"ל

אשה משכמה ומעלה וזו לא סתם אמירה, היה לי הכבוד להכיר אותך אישית והיית מקסימה בחיים לא פחות ואף יותר מאשר מעל גבי הפורום. נזכור אותך תמיד באהבה גדולה ומתכונייך שמורים ונצורים עימי

תנחומים למשפחה!!!!!!! שלא תדעו צער!!!!!!!

ניצי ז"ל נכנעה למחלה הארורה והובאה היום למנוחת עולם.

אין לי מלים ברגע זה למעט, ניצי נגאלה מיסוריה. מקווה שהמשפחה תמצא את הדרך להמשיך ביום יום בצילה של המכה הנוראה הזו והחסר שכה יורגש כל רגע בביתם.

אישה יקרה קשה להאמין.

תנחומים למשפחה תהיו חזקים.

אני המומה....

לא חשבתי שהמצב כל כך גרוע. אזכור אותך לנצח, במיוחד לאחר שהסתבר הקשר בינך לבין כפר ידידיה (המקום בו גדלתי). זוכרת איך צילמתי עבורך תמונות בחג ה-70 לכפר, וכמה שמחת לקבל אותן. חיבוק למשפחה! רעיה

תנחומי למשפחה,שלא תדעו עוד צער

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר