בוקר אור לכולם ...שבוע טוב ומוצלח ...

שנה טובה וגמר חתימה טובהההההההה....

שנה טובה לינדוש, איזה מאפים יפים!

אפשר מתכונים??? תודה מראש.

מתכון לחלה -לחמניות מתוקות ../לינדוש

קליו קמח. 2כפות שמרים יבשים. רבע כוז שמן. רבע כוס סוכר. כף מלח. כף שומשום. 2ביצים. 2כוסות מים פושרים. אופן ההכנה: להכניס את הקמח לקערת המיקסר להוסיף את השמרים לערבל היטב להוסיף את השמן ואת הסוכר.לערבל שוב. להוסיף את הביצים את השומשום וכוס מים לערבל שוב להוסיף בהדרגה את המלח .ואת המים הנותרים . ללוש היטב את הבצק עד לקבלת בצק נעים למגע לכסות בשקית נילון כשעה עד להכפלת של הבצק . להוציא את הבצק מהקערה ללוש שוב פעם להורדת האויר לחלק את הבצק ל12 כדורים ולהניח אותם לתפיחה חוזרת. לחלה לקחת 3כדורים לרדד לעלה דק לגלגל לרולדה וכך את היתר לעשות צמה להניח בתבנית חד פעמי (יש לי מיוחדות ללחם) למרוח ביצה לפזר שומשום ולתת שוב פעם לתפוח ..לאפות עד שהחלה מקבלת צבע זהוב יפה .

מתכון לפשטידת חזה עוף עם אטריות/לינדוש.

לבשל חזה עוף שלם . לבשל אטריות נודלס .(לפי הוראות באריזה) אופן ההכנה. את החזה העוף שהתבשל לחתוך לחתיכות קטנות להוסיף את האטריות להוסיף כפית פלפל שחור.כף אבקת מרק.4-6 ביצים.רבע כוס שמן. לערבב היטב לשמן תבנית קוטר 26 עגולה או מלבנית לישפוך את העיסה לאפות בחום של 180 מעלות כ35-45 דקות ..הפשטידה מקבלת צבע זהוב היא מוכנה . להוציא מהתנור בעזרת סכין לעבור בין הדפנות לשחרר את הפשטידה שהיא עדין חמה. בתיאבון/לינדוש.

מאפה בצק עלים בצורת שושנה.במילוי תפוחים.

הרעיון נילקח מהבלוג של מרילין(אני הכנתי בבצק עלים) חבילה בצק עלים (קילו)אני מכינה את הבצק בבית. קילו תפוחי-עץ ירוקים . אופן ההכנה: מקלפים את התפוחים פורסים אותם לפרוסות בעובי של חצי ס"מ. מבשלים בסיר 2כוסות מים עם חצי כוס סוכר וכפית קינמון עד שהסוכר נימס. להוסיף את התפוחים לנער את הסיר להוסיף חצי מיץ לימון. לסגור את האש להוציא את התפוחים מהנוזלים הסירופ (אני הנחתי אותם במסננת.) לקחת את הבצק לרדד לעלה דק לחתוך רצועות רוחב של 7 ס"מ.אורך 20 ס"מ. להניח את הפרוסות של התפוחים בשורה לגלגל לרולדה להניח בתבנית משומנת של מאפנס לסדר שיראה כמו שושנה מרוח ביצה לפזר סוכר עם קינמון (לא חובה) לאפות בחום של 200 עלות כ-20-30 דקות . לאחר האפיה לשחחר בעזרת סכין את המאפה בעדינות לפזר אבקת סוכר. את השירטוט איך ניתן לסדר את התפוחים ניתן ליראות בבלוג של מרילין.

עוגת התפוזים נלקח מספר של ציפורה קרייזמן.

אני יודעת שאסור לעתיק מתכון ולעביר ... מצטערת .

ייאאמיי

נראה טעים! במיוחד עכשיו לחגים נראה לי בסט!

תודה על הפירגון....חג שמח לכולם.

בוקר אור לכולם ...שבוע טוב ומוצלח ...

שנה טובה וגמר חתימה טובהההההההה....

חמוד אהבתי

חג שמח
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר