לכל חברי הפורום המיוחד והמקסים הזה

סליחה ומחילה ממי שנפגע ממני במהלך השנה... ניצי אוהבת אותך ומסירה בפנייך את הכובע. חתימה טובה וצום מועיל...ושנזכה לשנה טובה יותר...אמן..!!!

אני מתנצל בפני כל מי שירדתי עליו עקב צריכת דגים ופירות ים קפואים

הדבר נעשה ברגע של חולשה, ולא יחזור על עצמו (יותר מפעם בשבוע). אני מבקש את רחמי בית המשפט. אני מטופל ב-4 נמרים קטנים ואשתי היא אם לשאור הסובל מהיפראקטיביות ואנחנו כל היום רק לוקחים אותו לטיפולים כי הריטלין כבר לא עוזר. כבודו המטרה שלי טובה שאני שומע על בנאדם שאוכל דגים קפואים הלב שלי מתמלא ברחמים ולפעמים אני עושה שטויות איך אומרים -לא שולט על עצמי.

גמר חתימה טובה ושנה נפלאה לכולנו

גמר חתימה טובה, בריאות וחיים טובים

אני מתנצל בפני כל מי שירדתי עליו עקב צריכת דגים ופירות ים קפואים

הדבר נעשה ברגע של חולשה, ולא יחזור על עצמו (יותר מפעם בשבוע). אני מבקש את רחמי בית המשפט. אני מטופל ב-4 נמרים קטנים ואשתי היא אם לשאור הסובל מהיפראקטיביות ואנחנו כל היום רק לוקחים אותו לטיפולים כי הריטלין כבר לא עוזר. כבודו המטרה שלי טובה שאני שומע על בנאדם שאוכל דגים קפואים הלב שלי מתמלא ברחמים ולפעמים אני עושה שטויות איך אומרים -לא שולט על עצמי.

אליקו, ניסיתם לשיר לשאור? לשים לו בייבי מוצארט? מוסיקה קלאסית?

אומרים שזה מרגיע... חוץ מזה, לאור העובדה שכל אפיזודה שכזו מוציאה ממך את מיטב מילותך ושנינותך, הרי שאנו יוצאים נשכרים. מצידנו, תמשיך לצרוך דגים ופירות ים. לא רק אנחנו יוצאים נשכרים, גם דוד דגים... שנה טובה וחתימה טובה לך אלי ולכל השבט המפואר שלך גם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר