מזל טוב ניצי

היום זה היום. ניצי מזל טוב וברכות.

אפילו מזג האויר התחשב בך... מאחלת לך היום, ובשנים הבאות והרבות, הרבה בריאות, אהבה ויצירה.

מזתומרת התחשב?הזמנתי מראש!!! ולא בצחוק. ברצינות. תודה אם יקרה

תודה על הברכות שבאות מהלב, ועל הכוונה, ועל התרומה ועל המילים שתמיד הן טובות. תודה על היותך. ועל שאת תמיד כאן איתנו. שולחת חיבוק גדול

happy birthday !!!

thank you my darling - תודה על הנתינה הענקית

וזה משהו שהבוקר נזכרתי שלא אמרתי למשה אתמול, אז תגידי לו את בשמי. שאני תמיד קיבלתי ממך כל כך הרבה אהבה ופירגון ועזרה ולב פתוח ומילים טובות והרבה הרבה רצון טוב. וזה בכלל לא היה מובן מאליו. את אשה עם נתינה ענקית, ועם המון אהבה בלב. תודה על הכל ותודה על היותך. אני שמחה שאת חברה שלי. קבלי עוד חיבוק אחד. כן כן... אני יודעת...

טוב, אז היום זה בתאריך הנכון, חיבוק והמון ברכות

שתוכלי לרקד בקלילות בלי שתזכרי שיש לך גב, ובכלל בריאות והצלחה לך ולכל המשפחה. מזל טוב

תודה לארה אשה ענקית עם לב של זהב

תמיד עם המילה הטובה, תמיד מוכנה לעזור-להביא-להכין-לטרוח-לעזור, כבר אמרתי?. תודה על החיבוק והברכות והאהבה והנתינה. לא שכחתי את העוגה המובטחת. שולחת מכאן חיבוק גדול

bona fortuna cara nizi

grazie tanto נעמי את תמיד מביאה לי משב של נוסטלגיה מזמנים רחוקים

תמיד שמחה לראות אותך כאן איתנו. תודה על הברכות. שולחת חיבוק גדול מכאן.

מזל טוב לאישה נפלאה.

באמת, תודה על שנתת לי כל מה שביכולתך. שתדע נפשך לחיות ולהיות, מקומך מובטח אצלי, חי את החיים ככל האפשר, מלאי עצמך בכוחות ויכולות בלתי נגמרים והשלמי עם עצמך וסביבתך. חזי.

תודה לילד כה מיוחד ויחיד במינו אני התאהבתי בו כבר מזמן

דרך האהבה שביצירות המופלאות שלו. הקראתי את הברכה שלך לפולני ולילדי. נצרתי את מילותיך בליבי עמוק. המילים כל כך מיוחדות, כל כך מתאימות למקום שבו אני נמצאת עכשיו. נבחרו בקפידה במיוחד עבורי. על כך ועל הנתינה האינסופית שלך ועל היצירה וחדוותה, ועל היותך נשמה כה מיוחדת ונפלאה, על כל אלו תודה. פרוץ קדימה ילד, תן לנשמה שלך להוביל אותך ולא תטעה. היצירתיות שבך חובקת עולם. כל מה שתיגע בו - תצליח ובאהבה גדולה. מחזיקה לך אצבעות מכאן, מאמינה בהצלחתך, ושולחת לך חיבוק גדול.

-מזל-טוב ניצי יקירתי...

מאחלת לך עוד המון שנים מאושרים .. אשה מדהימה ומיוחדת אוהבים אותך. קבלי זר ברכות מכל הלב. לינדוש.

תודה לינדוש אשה עם לב ענק

תודה על כל האהבה והנתינה, הכוונה שבלב והשיתוף. תודה על כל הברכות שלעולם אינך שוכחת לברך אותנו תמיד. שולחת חיבוק גדול מכאן

מזל טוב ניצי המון בריאות

שיתגשמו תמיד כל משאלות לבך

תודה פנינוש על כל הברכות, ועל כל המילים הטובות

האיחולים, הכוונה שבלב וכל האהבה. שולחת חיבוק גדול מכאן

מזל טוב לניצי האישה המיוחדת שנכנסת לכל לב

מזל טוב יקירה שהקב"ה יחזיר לך כגמול שפע של טוב בכל תחום כרוחב לבך הוא אוקיינוס של תום. שתזכי לנחת רבה בחייך האישיים ותמשיכי בחדווה להאיר לנו כאן את דרך האוכל הנשנושים ושאר ירקות.

תודה צילה על כל המילים המרגשות, ועל האיחולים והברכות

וכל האהבה שבלב. אמן כן יהי רצון, לכל מילותיך. מאוד מרגש. שולחת חיבוק גדול מכאן.

מזל טוב ניצי

שיהיה יום נהדר, שנים מלאות שמחה ובריאות אושר ונחת חיבוק גדול גדול מנועם אסף דרור וכרמית

גם כאן, המון מזל טוב, ורוב בריאות

שתגיע במהרה.

תודה גרגר

איך שימחת אותי איך! איך הייתי נרגשת. תודה על הכל. על המילים והאיחולים והברכות, על האהבה והכוונה והמחשבה, על התמונות והמתכונים והמאכלים. על הכל. שולחת חיבוק גדול

אמן אמן כן יהי רצון!!! ימצא מזור לגבה - אהבתי כל מילה.

מהפה שלך לסהדי במרומים. תודה על החיוכים, על הברכות, על ההומור הדק והמושחז, על כל המילים שאני כה אוהבת. תמיד שמחה לקרוא אותך כאן (או בכלל). תודה אליקו. קבל חיבוק גדול ופזר גם קצת לבני המשפחה, ממני ומאיתנו.

מזל טוב ניצי

שיהיה יום נהדר, שנים מלאות שמחה ובריאות אושר ונחת חיבוק גדול גדול מנועם אסף דרור וכרמית

למרות שבאיחור... המון המון מזל טוב

ניצי יקרה! רוצה לאחל לך מכל הלב, המון המון מזל טוב ורק טוב!!! אבל הכי הכי חשוב בריאות!!! ואושר כמובן ממני בהערכה רבה!

אין איחור כשבאים לברך, סיגל יקרה,

תודה על המילים החמות, האיחולים מהלב, ועל הכוונה וההערכה והאהבה וכל השאר. את יודעת שאני תמיד שמחה לראות אותך כאן איתנו. שולחת חיבוק גדול מכאן.

אז אם אפשר באיחור גם אני שמח להצטרף לברכות ולאיחולים

תודה אלי. אפשר תמיד ואף פעם זה לא מאוחר.

תמיד שמחה עם נוכחותך כאן איתנו. אתה יודע. תודה על תשומת הלב, ועל החברות ועל התמיכה שתמיד אני מוצאת אצלך. ועל האוזן הקשבת וההבנה והעידוד וכל השאר. שולחת חיבוק גדול.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר