מזל טוב ניצי

מזל טוב ניצי

שיהיה יום נהדר, שנים מלאות שמחה ובריאות אושר ונחת חיבוק גדול גדול מנועם אסף דרור וכרמית

היום זה היום. ניצי מזל טוב וברכות.

אפילו מזג האויר התחשב בך... מאחלת לך היום, ובשנים הבאות והרבות, הרבה בריאות, אהבה ויצירה.

happy birthday !!!

טוב, אז היום זה בתאריך הנכון, חיבוק והמון ברכות

שתוכלי לרקד בקלילות בלי שתזכרי שיש לך גב, ובכלל בריאות והצלחה לך ולכל המשפחה. מזל טוב

bona fortuna cara nizi

מזל טוב לאישה נפלאה.

באמת, תודה על שנתת לי כל מה שביכולתך. שתדע נפשך לחיות ולהיות, מקומך מובטח אצלי, חי את החיים ככל האפשר, מלאי עצמך בכוחות ויכולות בלתי נגמרים והשלמי עם עצמך וסביבתך. חזי.

מזל טוב ניצי

שיהיה יום נהדר, שנים מלאות שמחה ובריאות אושר ונחת חיבוק גדול גדול מנועם אסף דרור וכרמית

ברכות ליום ההולדת !

זר ברכות ליום הולדת ניצי

בריאות אושר נחת יצירה והצלחה. תודה על הכל נדיבה שכמותך.

מזל טוב ניצי

הרבה בריאות ואושר..

מזל טוב לאישה נפלאה.

באמת, תודה על שנתת לי כל מה שביכולתך. שתדע נפשך לחיות ולהיות, מקומך מובטח אצלי, חי את החיים ככל האפשר, מלאי עצמך בכוחות ויכולות בלתי נגמרים והשלמי עם עצמך וסביבתך. חזי.

-מזל-טוב ניצי יקירתי...

מאחלת לך עוד המון שנים מאושרים .. אשה מדהימה ומיוחדת אוהבים אותך. קבלי זר ברכות מכל הלב. לינדוש.

מזל טוב ניצי

המנהלת ואנוכי מצטרפים לברכות ולמברכים.

מזל טוב לצדיקה הלא נסתרת המלומדת בניסים, השם ישמרה וינצרה וימצא מזור לגבה!!!

מזל-טוב לגדולה מכולם ניצי יקרה עד 120

רוצה לאחל לך את כל הטוב שקיים בעולמנו ובעיקר בריאות טובה וחיים נפלאים יקירתי, כי מגיע לך. לחיים ובבריאות מצויינת. אוהבת גילה.

-מזל-טוב ניצי יקירתי...

מאחלת לך עוד המון שנים מאושרים .. אשה מדהימה ומיוחדת אוהבים אותך. קבלי זר ברכות מכל הלב. לינדוש.

מזל טוב ניצי המון בריאות

שיתגשמו תמיד כל משאלות לבך

מזל טוב ניצי

לניצי היקרה מזל טוב ליום הולדתך רוב בריאות

אושר ונחת מבני ביתך. שכל משאלות ליבך תתגשמנה לטובה וכל שתבקשי לו יהי! באהבה רבה.. גם אני דגים כמוך,חגגתי בשישי שעבר.
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר