לקציצות, להוסיף לחם ספוג/פירורי לחם?

שלום רב וחג מלא אוכל שמח :-) שאלתי מה עדיף להוסיף לתערובת הבשר לקציצות/ממולאים... האם לחם ספוג במים או פירורי לחם? אני רוצה קציצה רכה וטעימה שלא תתפוצץ מהחום.. חג שמח ומאושר, טרין

אני מוסיפה פירורי לחם .

יש לשים לב שלא יותר מדי אחרת יוצאות קציצות קשות . מצ"ב מתכון עם כמויות: מצרכים: 500 גרם בשר בקר טחון. 2 ביצים טרופות. 1 בצל קצוץ מטוגן. 3 כפות פירורי לחם. 2 תפוחי אדמה חתוך לרצועות. כף פטרוזיליה קצוצה. 4 כפות רסק עגבניות. 3 שיני שום . שמן. 2 כפות מים. מלח פלפל 1 כף כמון. כף מרק עוף. אופן ההכנה: מערבבים את הבשר עם 2 כפות מים מוסיפים בצל מטוגן,3 כפות פירורי לחם, 2 ביצים טרופות, כף פטרוזיליה, שן שום קצוץ, מתבלים עם כמון, מלח, פלפל ומרק עוף. מערבבים את העיסה היטב ומכניסים חצי שעה למקרר. מכינים כדורי קציצות. במחבת : מטגנים עם מעט שמן את הקציצות עד שהמעטפת משחימה. בסיר שטוח : מטגנים בשמן בצל אחד,מוסיפים 4 כפות רסק עגבניות, 2 שיני שום חתוך לעיגולים. מעבירים לסיר את הקציצות המטוגנות. מוסים מים רותחים עד כיסוי הקציצות. מבשלים חצי שעה על אש בינונית. מוציאים את הקציצות מהסיר. לתוך הרוטב בסיר מוסיפים את תפוחי האדמה ומבשלים עד שהתפוחי אדמה מתרככים. מחזירים את הקציצות ומבשלים חמש דקות נוספות

וואוו...

תגידי, אם אני רוצה להימנע מטיגון ולהכניס הקציצות ישר לרוטב.. או לתוך פלפל ממולא..? לוותר על הביצים? תודה רבה לך, טרין

אני מכינה בתוך פלפל ממולא ( עם אורז) ואז מוותרת על הביצים

לא יודעת לגבי הקציצות ברוטב. בהצלחה

תודה וחג שמח

לקציצות, להוסיף לחם ספוג/פירורי לחם?

שלום רב וחג מלא אוכל שמח :-) שאלתי מה עדיף להוסיף לתערובת הבשר לקציצות/ממולאים... האם לחם ספוג במים או פירורי לחם? אני רוצה קציצה רכה וטעימה שלא תתפוצץ מהחום.. חג שמח ומאושר, טרין

אני מגוונת לפי מה שיש ומה שבא

הכנתי אתמול כדורי בשר ברוטב והפעם השתמשתי בשתי פרוסות חלה לא טריה שהכנסתי למעבד המזון יחד עם 3 שיני שום. בצל חתוך לרבעים וצרור קטן של פטרוזיליה. לאחר עיבוד קצר הכל נקצץ כולל הלחם והתוצאה היתה משובחת כתמיד. נסיון נוסף שעשיתי בעבר לקבלת מרקם רך ולא דחוס היה השריית פירורי לחם תעשייתיים ברבע כוס מים. גם אז התקבלה תוצאה מצויינת. אגב כתבתי כאן בעבר שאני מכינה כדורי בשר קטנים (קוטר 2 ס"מ), מניחה על תבנית מרופדת בנייר אפיה ומשומנת קלות ואופה בחום של 180 מ"צ 10 דקות ורק אחר כך מכניסה לרוטב לבישול של 30 - 40 דקות נוספות.

היי טרין הנה עוד רעיון/גיוון

אימי שתחיי עושה כך לקציצות לחצי קילו בשר היא מוסיפה בצל מגורר דק ותפוח אדמה [לא מבושל] גם מגורר דק והשאר כרגיל..יוצא רך ולא מיתפרק... וזה מה שאני עושה תמיד!! מקווה שעזרתי אהבתי אתהכינוי שלך

אני מכינה בתוך פלפל ממולא ( עם אורז) ואז מוותרת על הביצים

לא יודעת לגבי הקציצות ברוטב. בהצלחה

אני מוסיפה סולת!

יוצא רך וטעים ולא מתפרק.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר