07.05.09 | 00:01
מה זה אבקת קוזו ולאיזה שימושים?
07.05.09 | 08:20

קוזו הינו שורש עמילני (Ge Gen), וכשהוא טחון הוא משמש כמו קורנפלור ועם

תכונות של הסמכה וגם של חיזוק וחיוניות. היפנים מכינים ממנו גם ממתקים שנשמרים קרים ונראים צוננים לקירור בקיץ. אפשר לקנות בחנויות של מצרכים מהמזרח הרחוק.
07.05.09 | 10:10

הממתק הזה לא שיא הפיתוי..חחחח

בטח רועד.. ואני פולניה שדווקא אוכלת (במשורה) רגל קרושה.. תודה על המידע זה שוב משהו מנפלאותיה של פיליס גלזר הכינה איזה קינוח אמש בשימוש של זה...
07.05.09 | 12:21

נו, מה אמרתי... רועד מקור. חכי, באוגוסט עוד תחפשי אותו

מעריצה אותך על הרגל הקרושה. אני הייתי בורחת מהבית כשאמא שלי הכינה, זה ודג מלוח. מה פיליס גלזר הכינה עם קוזו?
07.05.09 | 13:00

פיליס הכינה קינוח עם אבקת חרובים, קוזו ועוד משהו

אמרה שאפשר לאכול את זה גם חם..בעעע זה היה אתמול בערוץ האוכל (שאני משלמת עליו בשמחה) אני בטוחה שיש לה מתכונים ברשת אפשר לחפש לפי הנתונים שרשמתי פה דונה
07.05.09 | 13:16

הפודינג של פיליס גלזר - כאן

http://www.haimtov.co.il/Inner.aspx?ArticleID=3167
07.05.09 | 13:52

פיליס הכינה קינוח עם אבקת חרובים, קוזו ועוד משהו

אמרה שאפשר לאכול את זה גם חם..בעעע זה היה אתמול בערוץ האוכל (שאני משלמת עליו בשמחה) אני בטוחה שיש לה מתכונים ברשת אפשר לחפש לפי הנתונים שרשמתי פה דונה

את לא אוהבת את זה חם?אצלנו דייסת שוקולד חמה או אפילו טוב יותר, וניל שבתוכו יש

עירבול שייש של שוקולד חם זה הכי יאמי שיש. לחולים ולמי שרוצים לפנק. לא יודעת איך זה הולך עם קוזו אבל אפשר לנסות. נשמע בסדר המתכון של פיליס. שווה ניסוי.
07.05.09 | 13:53

הפודינג של פיליס גלזר - כאן

http://www.haimtov.co.il/Inner.aspx?ArticleID=3167

תודה.

07.05.09 | 14:03

את לא אוהבת את זה חם?אצלנו דייסת שוקולד חמה או אפילו טוב יותר, וניל שבתוכו יש

עירבול שייש של שוקולד חם זה הכי יאמי שיש. לחולים ולמי שרוצים לפנק. לא יודעת איך זה הולך עם קוזו אבל אפשר לנסות. נשמע בסדר המתכון של פיליס. שווה ניסוי.

אני רוצה לאפות עם קמח חרובים, אני אוהבת את הניחוח שלו

אלא שמבחינה קלורית הוא יותר מקקאו כאילו שזה כבר משנה - אבל אני פשוט אוהבת את העוגות שמוכרים בבתי טבע ב"טעם" שוקולד מזמן רציתי ל נסות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר