29.02.08 | 10:22
כמה תמונות מהשבוע ונתחיל במרק עגבניות טוניסאי
ותבינו אני ממש ממש לא חסידה של מרק עגבניות ואפילו לי הוא היה טעים מתכון: מרק עגבניות טוניסאי זהו מרק עגבניות טונסאי מבית אימי (מגי), שכל פעם אני משנה מעט, אך לא את הבסיס. 1 קופסא גדולה של עגבניות מרוסקות (800 גר') ללא תוספות 1 קופסא קטנה רסק עגבניות 2-3 כפות שמן 1 כף גדושה פפריקה 1 בצל גדול קצוץ דק 1 שן שום (לא חייבים) קצוצה פלפל שחור מלח 1 כף אבקת מרק עוף (לא חייבים) מים לבצקניות: כוס וחצי קמח לבן רגיל 1 כף מלח כשלושת רבעי כוס מים (או כמה שנכנס ע"מ להגיע לתוצאה של בצק רך וגמיש) להסמכה ושידרוג המרק: 1 ביצה אופן הכנה: בסיר גדול לטגן את הבצל עד שקיפות, להוסיף פפריקה,תוכן קופסא של עגבניות מרוסקות (עם הנוזלים) וקופסא רסק עגבניות. להוסיף מעט מים ולבשל כחצי שעה. להוסיף פלפל שחור, מלח ועוד מים (עד כמחצית גובה הסיר) ולבשל עד לרתיחה. בינתיים להכין את הבצק לבצקניות: בקערה לשים את הקמח ומלח ולהוסיף בהדרגה מים תוך כדי לישה. כשמגיעים למרקם של בצק רך וגמיש מניחים בצד עד לרתיחת המרק. טועמים את המרק ומתקנים תיבול אם יש צורך. לקחת מהבצק חתיכות קטנות (בגודל זית+), לשטח בין האצבעות ולשים במרק. לבשל כרבע שעה. לבלול ביצה בקערית נפרדת ולשפוך למרק תוך כדי ערבוב קל, אחרי ששופכים את כל הביצה למרק, לא לערבב יותר. לבשל עוד מספר דקות ולכבות את האש. הערות פנינה: אני הוספתי לטיגון הבצל גם רבע שורש סלרי מגורר דק עד השקפה של שניהם לאחר ההשקפה הוספתי 2 שיני שום קצוצים דק וגבעול ועלים של סלרי קצוצים גס מכאן המשכתי לפי המתכון מקור המתכון: מגי פורום אוכל תפוז הופק על-ידי תוכנת מטעמים 2001 גרסה 1.1.2
1.jpg
29.02.08 | 10:24

אני חושבת שמצאתי את הפוקצ'ה האולטימטיבית

נושא : פוקצה פיצוץץץץץץץץ. שהביאה טל המנהלת החדשה. 500 גרם קמח 25 גרם שמרית 2 כפות סוכר חום 40 גר בערך. מלח כפית מלאה 2 כפות שמן זית 300-400 מל מיים לבצק על גבול הנוזלי. אופן הכנה לקערה את כל החומרים היבשים,להוסיף מים ולעבד ידנית את הבצק ,עד שמתקבל בצק רך ודליל מכיוון שזה לא בצק שניתן ללוש,יש לטפוח במרץ 2-3 דקות בבצק עד שכל גושי הקמח מתפרקים, מערבבים (ידנית)עוד דקה שתיים ונותנים לבצק לנוח בשקט בפינה חצי שעה(מכוסה ניילון נצמד). להניח נייר אפייה בתבנית ו"לשפוך" את הבצק על התבנית,בידיים רטובות(קערה עם מים ליד התבנית) לשטח את הבצק ולהניח ל1 דקות. ליצור גומות בבצק עם קצות אצבעות רטובות,לזלף שמן זית ולפזר מלח גס, תנור 180 -עד שמזהיב יפה-+- 20 דקות. לגיוון-בשלב הגומות לפזזר בצל מתוגן,עגבניות מיובשות,כרישה מאודה,זיתים,עשבי תיבול וכל מה שבא לכם. בהצלחה. . הערות לאה. שמתי 400 מייל מים. לחמם תנור בחום מקסימילי לפחות 1/2 שעה מראש. ולאפות בחום גבוה .אני אפיתי בחום של 250 מעלות. עד השחמה. לפזר שמן זית בנדיבות. מקור המתכון:טל פורום אוכל YNET הופק על-ידי תוכנת מטעמים 2001 גרסה 1.1.2
02.03.08 | 08:22

שיחקת אותה פנינה, מרק ופוקאצ'יה ויש לך ארוחת מלכים!

לטעמי לפחות. תודה ושבוע טוב שיהיה לך ולכולנו. והדגש הוא על טוב, במובן, שקט, שלו וכן, גם טוב.
02.03.08 | 11:20

כמה תמונות מהשבוע ונתחיל במרק עגבניות טוניסאי

ותבינו אני ממש ממש לא חסידה של מרק עגבניות ואפילו לי הוא היה טעים מתכון: מרק עגבניות טוניסאי זהו מרק עגבניות טונסאי מבית אימי (מגי), שכל פעם אני משנה מעט, אך לא את הבסיס. 1 קופסא גדולה של עגבניות מרוסקות (800 גר') ללא תוספות 1 קופסא קטנה רסק עגבניות 2-3 כפות שמן 1 כף גדושה פפריקה 1 בצל גדול קצוץ דק 1 שן שום (לא חייבים) קצוצה פלפל שחור מלח 1 כף אבקת מרק עוף (לא חייבים) מים לבצקניות: כוס וחצי קמח לבן רגיל 1 כף מלח כשלושת רבעי כוס מים (או כמה שנכנס ע"מ להגיע לתוצאה של בצק רך וגמיש) להסמכה ושידרוג המרק: 1 ביצה אופן הכנה: בסיר גדול לטגן את הבצל עד שקיפות, להוסיף פפריקה,תוכן קופסא של עגבניות מרוסקות (עם הנוזלים) וקופסא רסק עגבניות. להוסיף מעט מים ולבשל כחצי שעה. להוסיף פלפל שחור, מלח ועוד מים (עד כמחצית גובה הסיר) ולבשל עד לרתיחה. בינתיים להכין את הבצק לבצקניות: בקערה לשים את הקמח ומלח ולהוסיף בהדרגה מים תוך כדי לישה. כשמגיעים למרקם של בצק רך וגמיש מניחים בצד עד לרתיחת המרק. טועמים את המרק ומתקנים תיבול אם יש צורך. לקחת מהבצק חתיכות קטנות (בגודל זית+), לשטח בין האצבעות ולשים במרק. לבשל כרבע שעה. לבלול ביצה בקערית נפרדת ולשפוך למרק תוך כדי ערבוב קל, אחרי ששופכים את כל הביצה למרק, לא לערבב יותר. לבשל עוד מספר דקות ולכבות את האש. הערות פנינה: אני הוספתי לטיגון הבצל גם רבע שורש סלרי מגורר דק עד השקפה של שניהם לאחר ההשקפה הוספתי 2 שיני שום קצוצים דק וגבעול ועלים של סלרי קצוצים גס מכאן המשכתי לפי המתכון מקור המתכון: מגי פורום אוכל תפוז הופק על-ידי תוכנת מטעמים 2001 גרסה 1.1.2

המרק נראה נהדר. אני מדמיין את הריח שלו

ינוסה וידוווח בעזרתו יתברך
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: maxusa
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר