14.04.07 | 22:36
מבקש מתכון למרק שועית אמיתי .
14.04.07 | 22:50

מצרכים: 5 שיני שום, 1 בצל קצוץ חבילה עצמות מוח 2 כוסות שעועית לבנה 1 כף מרק-עוף אמיתי, כפית פפריקה כפית שטוחה פלפל שחור 3 גזרים מגורדים 3 כפות שמן זית ההכנה: לטגן את השום והבצל עם השמן. להוסיף את השעועית את העצמות ולתבל. לצקת 11/2 ליטר מים רותחים. לבשל במשך שעתיים לפחות.
14.04.07 | 22:58

מרק שועית

ראשית תודה על המתכון,נישמע מצוין אך האם אין צורך להוסיף רסק עגבניות ?
14.04.07 | 23:40

בבקשה מרק שעועית שאני מכינה

1/2 ק"ג שעועית לבנה שהושרתה במים לילה קודם והרותחה וסוננה. 1 בצל יבש גדול קצוץ דק 1 שן שום מגוררת דק רסק עגבניות (בערך חצי קופסא גדולה 28% אני משתמשת של פרי ניר) 1 כף שטוחה סוכר מלח לפי הטעם 2 כפות מרק עוף 1כפית שטוחה פלפל שחור טחון 1/2 כפית שטוחה כמון 1 כף פפריקה מתוקה 1/4 כפית כורכום ההכנה: לטגן בשמן רגיל (קנולה) את הבצל הקצוץ כשמתחיל להשחים להוסיף את שן השום המגוררת דק להוסיף השעועית ולהקפיץ כדי שהשעועית תחליף את צבעה לחום בהיר. להוסיף את רסק העגבניות מים רותחים מעל גובה השעועית להביא לרתיחה מחודשת להנמיך האש ולהמשיך לבשל. להוסיף התבלינים פרט למלח ומרק העוף שאותם יש להוסיף 1/2 שעה לקראת סיום הבישול. המלח מקשה על ריכוך השעועית וגם המרק עוף שמכיל מלח לכן אני מוסיפה אותם בסוף. אם רצונך שעועית עם עוף עליך להוסיף העוף כשהוא נקי מאוד לאחר שעה לפני סיום בישול השעועית. סוד הבישול והטעם הוא בזמן הבישול. אני מבשלת השעועית קרוב ל-4 שעות על אש קטנה מאוד. אם אני מכינה השעועית עם בשר אזי אני מכניסה את הבשר אחרי שעה של בישול ואפילו מוסיפה מלכתחילה מעט גיד הרגל שמוסיף מאוד לבישול שעועית. לא רוצה לספר לך שעם אורז לבן זה חבל"ז. בתיאבון.
15.04.07 | 08:39

תודה על מתכון המרק.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אוכל
בחר
בחר