26.05.05 | 14:04
מעיים להכנת נקניקיות ביתיות
מי יכול להגיד לי איפה ניתן להשיג מעיים להכנת נקניקיות בבית - אצל איזה קצב באיזור הרצליה רעננה ואיפה ניתן להשיג מכונה להכנת נקניקיות וכמה היא צריכה לעלות
26.05.05 | 15:02

למיטב הבנתי אלן טלמור מוכר מעיים

ניתן להשיג את אלן בטלפון: 051-286677 . יש מעיים סינטטיות שקצבים מתמחים מחזיקים בד"כ. צריך רק לבקש. ויש את המעיים הטבעים, כאמור, אלן טלמור הוא הכתובת (שאני מכירה). בענין המכונה, נראה שהכנת נקניקיות בבית היא הטרנד הנוכחי, ראיתי שמיכה של שרי מאורט הכין יופי של נקניקיות בבית, שרי דיווחה על רכישה של מכונה לטחינת בשר שמצוידת באביזר לקבב (או לנקניקיות) ויש גם מכונה שמצוידת באביזר לקובות. מחיר המכונה מתוצרת גרץ כפי שדיווחה שרי הוא 230 ש"ח.
27.05.05 | 14:53

אלן טלמור אכן מוכר מעיים לנקניקיות

שלום אלן טלמור מוכר מעיים גם מלאכותיות וגם טבעיות ובקטרים שונים, אני אישית רכשתי ממנו מעיים מלאכותיות במידה ויש משהוא שגר בת"א אלן מבצע משלוחים כל יום למעט יום שישי, חוץ מזה שהוא איש מקסים ומציע עזרה. לגבי מכונה לנקניקיות יש חוסר בשוק, בקרוב יגיע משלוח שאול
27.05.05 | 15:15

שאול, תודה על המידע, בענין המכונה, למיטב הבנתי,

ראיתי שאין צורך לרכוש מכונה יקרה. כפי שכבר אמרתי בדיוק כאן, מיכה ברקוביץ של שרי, קנה מכונה מתוצרת גרץ ב-230 ש"ח באולסייל, שיש לה את המיכשור המתאים לנקניקיות והתוצאה היתה משובבת לב. הנקניקיות שהכין נראו נפלאות ממש. נתתי כאן את הקישור המתאים. לתשומת ליבך.
20.01.17 | 22:28

למיטב הבנתי אלן טלמור מוכר מעיים

ניתן להשיג את אלן בטלפון: 051-286677 . יש מעיים סינטטיות שקצבים מתמחים מחזיקים בד"כ. צריך רק לבקש. ויש את המעיים הטבעים, כאמור, אלן טלמור הוא הכתובת (שאני מכירה). בענין המכונה, נראה שהכנת נקניקיות בבית היא הטרנד הנוכחי, ראיתי שמיכה של שרי מאורט הכין יופי של נקניקיות בבית, שרי דיווחה על רכישה של מכונה לטחינת בשר שמצוידת באביזר לקבב (או לנקניקיות) ויש גם מכונה שמצוידת באביזר לקובות. מחיר המכונה מתוצרת גרץ כפי שדיווחה שרי הוא 230 ש"ח.
20.01.17 | 22:32

אני מעוניין לקנות מעיים טבעים ל למלוי.

20.01.17 | 22:37

הטלפון הנ"ל לא מחובר.אולי יש קשר אחר?

21.04.17 | 18:17

אני מעוניין לקנות מעיים טבעים ל למלוי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אוכל
בחר