חופשה באיטליה

שלום אני ומשפחתי מתכננים טיול לאיטליה בסוכות. הטיול יהיה כעשרה ימים. אודה לכל על כל המלצה/הצעה/נמסלולים/... תודה נורית

איטליה

בהנחה שזהו טיול ראשון באיטליה, ממליץ על :טיסה לרומא.רומא-לפחות יומיים,פיזה, פירנצה-יומיים,וונציה-לפחות יומיים ומילנו.טיסה חזרה לארץ ממילנו. במידה והנסיעות נעשות ברכב שכור ניתן לשלב מספר אתרים נוספים במסגרת המסלול . בפרוש לא מומלץ לנסות להספיק יותר! מסלול זה מייצג טעימה ראשונה ואחריו ממילא תבקשו לנסוע לאיטליה עוד ועוד....

שלד של מסלול מומלץ

לטוס למילנו. לבקר באיזור האגמים וגולת הכותרת - איזור הדולמיטים (עם "גלישה" לאזור טירול האוסטרי דרך מעבר ברנר).ניתן להמשיך לאורך גבול אוסטריה - גבול סלובניה ולקנח בונציה. רכב שכור וחויה לאוהבי נופים ועיירות עם טעם של פעם. זה כבר סוף עונה והתורים בכל מקום מתקצרים. כנ"ל מחירים בעיקר של מקומות לינה וגם המבחר גדל. תעשו חיים!!

טיול לאיטליה

הי נורית אשמח לחלוק אתך מידע שאספתי בנושא - חיזרי אלי באימייל

שלד של מסלול מומלץ

לטוס למילנו. לבקר באיזור האגמים וגולת הכותרת - איזור הדולמיטים (עם "גלישה" לאזור טירול האוסטרי דרך מעבר ברנר).ניתן להמשיך לאורך גבול אוסטריה - גבול סלובניה ולקנח בונציה. רכב שכור וחויה לאוהבי נופים ועיירות עם טעם של פעם. זה כבר סוף עונה והתורים בכל מקום מתקצרים. כנ"ל מחירים בעיקר של מקומות לינה וגם המבחר גדל. תעשו חיים!!

באותו עיניין יש לי שאלה

אני נוסע לאיטליה גם בתאריכים הנ"ל ואני מתלבט האם להזמין מלונות מראש או במהלך הטיול. אני חושש שלא יהיה מקום באיטליה בתאריכים הללו. מישהו נסע פעם בתאריכים האלה? האם זו בעיה או שניתן בקלות למצוא מלון?

איטליה- בתי מלון

אין כל בעיה למצוא בתי מלון בטיולים בפריפריות.וכך גם מומלץ.

וברומא, פירנצה וונציה?

חופשה באיטליה

שלום אני ומשפחתי מתכננים טיול לאיטליה בסוכות. הטיול יהיה כעשרה ימים. אודה לכל על כל המלצה/הצעה/נמסלולים/... תודה נורית

מסלול באיטליה

חזרנו לפני שלושה שבועות מטיול בצפון איטליה ומאוד נהנינו. המסלול שעשינו הוא- מילנו-צ'ינקווה טרה (מאוד ממליצה להגיע לשם, היינו רק חצי יום בכפר אחד,בדיעבד הייתי מקדיש ה יותר זמן למקום הקסום הזה)- פירנצה-סאן ג'ימיניאנו-סיינה-קורינלדו (עיירה קטנה מוקפת חומות יפהפיה, הגענו לשם מסיבות משפחתיות והתאהבנו במקום, אז אם אתם באיזור רימיני, שווה להכנס)-ונציה- לאגו דה גארדה (סירמיונה- עיר פשוט מקסימה, וגרדהלנד כייף גדול לילדים ולמבוגרים). ושוב תודה לכל מי שעזר בהמלצות-גדי, אמיר, יורם, ניצן וסליחה אם שכחתי מישהו. חוץ מזה מאוד נהניתי בגרסה הקודמת של הפורום ומקווה שגם כאן יהיה דומה.

וברומא, פירנצה וונציה?

בתי מלון ברומא ,פירנצה וונציה....

ללילה ראשון ברומא מומלץ להזמין מראש. במידה ומגיעים לפירנצה וונציה ברכב אזי ניתן להסתדר במקום.לינה בוונציה עצמה יקרה(אך יכולה להיות מהנה מאוד ואז כדאי להזמין מראש),אך אפשר גם ללון מחוץ לעיר בפדובה לדוגמא (חצי שעה נסיעה מוונציה) ואז ניתן להסתדר במקום. לסיכום-בכל מיקרה אין מה לדאוג יותר מידי וניתן להסתדר! נסיעה נעימה ומהנה.

מתכננים חופשה משפחתית לרומא השוו מחירים לבתי מלון , לפניכם אתר האינטרנט המתקדם בעולם להשוואת מלונות, תוכלו להשוות בין כל האתרים המובילים בעולם, למצוא את המלונות הזולים ביותר ולחסוך זמן וכסף בדרך לחופשה הבאה שלכם. 

https://goo.gl/OHcdtc

http://www.luah1.co.il/hotels-compare/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר