טיול עם ילד ליורודיסני

אשמח לקבל טיפים והארות לטיול ליורודיסני מחודש מאי עם ילד בן 4....
Anonymous

טיול ליורודיסני עם ילד בן 4

חלק גדול מהמתקנים בכלל לא מיועדים לגיל זה.וחלקם אסורים בכניסה לגיל זה. לדעתי גיל 7 הוא המינימלי להנאה ביורודיסני.אבל הבחירה היא שלך כמובן. מה השאלה?? מה ניתן לעשות איתו? איפה משכירים עגלות ילדים? מהי מצעד הלילה ??מה בדיוק אתה מצפה לשמוע??
Anonymous

טיול עם ילד

ציפיתי לטיפים לגבי מקומות לישון, איך להגיע וכדומה, אבל אני מבין שזה לא מה שאני יכול לקבל פה... תודה רבה.
Anonymous

טיול עם ילד ליורודיסני

אשמח לקבל טיפים והארות לטיול ליורודיסני מחודש מאי עם ילד בן 4....

טיפים ליורו דיסני

מטייל חדש שלום א. כמו שאמרו כאן קודם גיל 4 קצת צעיר למתקנים אבל ישנה אפשרות לינה בכל בית מלון בפריז ועל כך תשובות בכל משרד נסיעות ברר על חבילה לפריז ב. ישנה אפשרות לינה של יום או יותר בשטח היורו ישנם כ5 בתי מלון ואז הכניסה אינה עולה כסף רק זאת יש לדעת הלינה שם יקרה יותר ובהרבה ג. באם בכל זאת הוחלט על יורודיסני יש אפשרות שכירת קלנוע לסיור בפארק. שווה לקנות מחוץ לפארק שתיה וקצת דברים לילד( במבה ביסלי וכד" היות ובשטח הפארק משלמים על כל דבר יותר כסף ואגב כל סוכן נסיעות מתחיל בכל משרד אמור לתת לך תשובות על שאלות אלו... בברכה מורה דרך
Anonymous

טיול משפחתי

טיילנו רבות בחו"ל באירופה , ואנו מטיילים לאורכה ולרוחבה של ארצנו ב4X4 נכון שפער הגילים גדול אך רצינו רעיון לשילוב בין טיול בר-מצוה למתנת גיוס כהפתעה לבננו הגדול. הזמן כשבועיים באמצע יוני , תקציב גמיש.
Anonymous

אני ממליצה על הולנד (בלגיה) כארצות קלאסיות לטיולי

משפחות עם ילדים. בגלל המיגוון האדיר,ניתן לבנות מסלולים משולבים שיוכלו להתאים לרוב הצרכים של הילדים. אופציה שניה היא פריז, ואיזור הסמוך לפריז , בעיקרון טיולים שיש בהם ילדים, לא חייבים לדעתי להיות רק של שעשועים,אבל אלמנט הבילוי צריך לתפוס מקום בתוכם. לכן בכל טיול לחו"ל עם ילדים,אני ממליצה לשלב בילוי בפארק שעשועים אחד או שניים, לא להפריז כמובן,שישאר טעם טוב. כמובן שאוכל לסייע במידע ,אם תהיה יותר ממוקד באיזור או כיווני הטיול.
Anonymous

היי

יש לילד בן 13 מה לעשות ביורודיסני?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר