השכרת יאכטה – המחיר לא בשמים

אני חייבת לספר לך על רעיון מדהים לבילוי ליום נישואים אמרה לי דנה, חוויה שונה שעברתי עם בן זוגי  דני שיחייה, לאחר חמש שנים של נישואים חיפשתי מה לעשות ואיך להפתיע אותו, חשבתי לעצמי, שוב מסעדה, שוב פאב או בילוי סוף שבוע בבית מלון, או אז צדה את עיני מודעה  באינטרנט של השכרת יאכטה, שיחת טלפון קצרה עם בעל היאכטה גרמה לי להחליט, אמנם רציתי לעשות משהו קצר ורומנטי אך קיבלתי החלטה של בילו על יאכטה למשך יומיים (במקום בית מלון) דבר שהתברר כבילוי מיוחד עד שיכרון החושים.

דנה הוסיפה ופירטה :

בעל היאכטה היה אדיב במיוחד, שנון, מפרגן והכי חשוב נתן לי תחושה של ביטחון ושאפשר לסמוך עליו ועל התהליך, זה הכן עבד ויצאנו לשייט רומנטי זוגי.

לאמור את האמת הופתעתי מהמחיר, השכרת היאכטה, המחיר לא היה בשמים למעשה בשביל השירות שקיבלנו והפינוק האין סופי שצוות היאכטה הרעיף עלינו, יותר טוב מבית מלון, כאן על היאכטה היינו רק שנינו ותשומת הלב הייתה למעננו.

בשעות הערב יצאנו אל עבר האופק שהתחיל להאדים לקראת שקיעה, צבעי השמים החליפו גוונים, מזגנו כוסות של יין משובח ונשכבנו על גבי מזרנים בחרטומה של היאכטה, אני מניחה ראשי על כתפו של דני, חשה אותו קרוב אלי ונותנת לבריזה לשטוף את גופי, רחש הגלים ומוסיקה החרישית ברקע השלימו תמונה רומנטית להפליא.

התכנית הייתה לשוט צפונה לכיוון חיפה לשהות יום ולחזור בחזרה למרינה הרצליה מרינת הבית של היאכטה מספרת דנה, כך היה הגענו לחיפה בשעות הלילה המאוחרות, בגלל הדרך, היין והמאכלים שאכלנו ישר נכנסנו לקבינה לישון.

את יום המחרת פתחנו בארוחת בוקר, ויצאנו לטייל בעיר חיפה, בערב בילינו במסעדה מקומית, חזרנו ליאכטה ללילה נוסף על המים, עם בוקר התחלנו בשייט חזרה למרינה הרצליה, בדרך כמובן עצרנו לשחייה ואפילו נגררנו על גבי אבוב שהקפטן הוריד למים, בדרך הצלחנו לדוג דג טונה שישר בושל והגיע לצלחת לארוחת הצהריים, היה חוויה מדהימה מספרת דנה.

בקיצור השכרת יאכטה המחיר לא בשמים, אם את מעוניינת אעזור לך בקשר עם בעלי היאכטה, שווה ביותר, ממליצה בחום על השכרת יאכטה לבילוי זוגי רומנטי.

למעשה המחיר המינימלי להשכרת יאכטה זה חמש מאות שקלים לשעה, מחיר ליום שלם יכול להגיע לאלפים חמש מאות שקלים, הכול תלוי בפינוקים שאת מבקשת, השמים הם הגבול.

ממה בנוי המחיר של השכרת יאכטות :

הזמן שתרצו להשכיר יאכטה.

איכות השירות, מזון, משקאות וכו.

גודל היאכטה והאבזור שלה.

בקשות מיוחדות כגון עיסויים ופינוקים.

אטרקציות ימיות למבחר.

אבל את יודעת במקרה שתרצי דברי איתי, אשמח לעזור לך יפה שלי.

שלך דנה !

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ