קבוצת מטיילים

היי לכולם, שמי ערבה ואני מארגנת קבוצת מטיילים, הקבוצה היא בגילאים 27-38 אך יש גם קצת למעלה וקצת למטה. האנשים מגיעים דרך אפיקים שונים כגון - מודעה זו, חבר מביא חבר, פייסבוק, מקושרים, בשותף וכדומה. בקבוצה חלק גדול מהאנשים חדשים ואינם מכירים זה את זה, ואתם מוזמנים להכיר חברים חדשים דרך הטבע :) מה עשינו עד כה.... צוק הארבל נחל עמוד עליון נחל עמוד תחתון נחל כזיב נחל יגור נחל זוויתן עליון קומזיץ ברמת ישי, קומזיץ בחוף הבונים ג'ילבון ומפלי דבורה שבועות - סוף שבוע בחרמון - נחל ערער יהודיה שווצריה הקטנה קומזיץ בבונים קומזיץ בנווה ים יום כיף בסחנה עין תינה - 11.08.09 קומזיץ עין מודע - 22.08.09 - אשמח לקבל רעינות למקומות נוספים/מפגשים מעניינים לפרטים צרו איתי קשר באימייל aravad@017.net.il

טיולים

שלום ערבה אני אוהב לטייל בארץ ואשמח להגיע אבל לצערי אני מבין שרוב הטיולים זה בשבת אשמח במידה ואין בשבת או חג

הטיולים מתקיימים בכל השבוע

כרגע אני לא עובדת ולכן חלקם באמצע השבוע חלקם בשישי, זה משתנה מטיול לטיול

טיולים

שלום ערבה. אשמח לקבל פרטים על הטיולים ועל הרכב המטיילים .

היי איתן

בגדול עדיף שתשלח לי אימייל ותקבל את כל הפרטים אך כמה מילים קצת על הקבוצה אני מארגנת טיולים בקבוצות של עד 15 איש (עדיפות שלי לקבוצות קטנות יותר),הקבוצה היא בגילאים 25-40 אך יש גם קצת למעלה וקצת למטה. האנשים מגיעים דרך אפיקים שונים כגון - מודעה באתר למטייל, חבר מביא חבר, פייסבוק, מקושרים, בשותף וכדומה. הקבוצה היינה בהתגבשות וכרגע בכל טיול רוב האנשים חדשים ואינם מכירים זה את זה. המטרה היא לטייל בכיף ולא תמיד יש איזון בין מספר הגברים לנשים, למי שזה חשוב פשוט יכול לשאול מי נרשם יום לפני היציאה לטיול. לאחרונה לאור החום הגדול התחלתי לגוון בפעלויות שונות כגון קומזיצים /ארוחות וכדומה ערבה

טיולים

שלום ערבה. האם המשתתפים הם זוגות נשואים?

עוד פרטים

בגדול הטיול פתוח לכולם, רוב האנשים הם לא בזוגיות, אך יש כמה זוגות חברים וגם נשואים מוזמנים להגיע אך זה ללא ילדים ערבה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר