עוקץ?חופשה ישירה

שלום לכולם נראה לי שעבדו עלי..! התקשרו אלי עכשיו ממקום שנקרא "חופשה ישירה" והציעו לי הצעה מפתה- "את עומדת בקריטריונים של זכאים לחופשה ולהטבות נוספות- ספא מסעדות וכו' כחלק מיוזמה לעידוד התיירות בארץ..." בקיצור, שכנעו אותי (ואני לא עושה דברים כאלו בד"כ!!!!) ונתתי את כרטיס האשראי שלי. איך שניתקתי, התחרטתי והבנתי שאולי עבדו עלי ונתתי כך סתם את מס הכרטיס שלי.... שאלתי היא, האם מישהוא נתקל / שמע על החברה הזו? (לא מצאתי את השם באינטרנט, הם לא עונים לי בטלפון....) אשמח למידע... תודה! הלחוצה....

אני לא שמעתי עליהם

אבל מה הבעה? תתקשרי לחברת האשראי ותתני הוראה שלא לכבד התחייבויות לחברה זו.

חברים להיזהר מכל "החברות" הללו

לא משנה כמה מפתות ההצעות שלהם לנופש וכ"ו. --------------------------------- לא שמעתי על חברה שכזו ולכן התקשר לחברת האשראי של יכבדו חיוב זה אם יהיה ואם צריך בטל את הכרטיס והזמן חדש!! למד מטעויות ולא לקחת קשה מידי אורן

עוקץ?חופשה ישירה

שלום לכולם נראה לי שעבדו עלי..! התקשרו אלי עכשיו ממקום שנקרא "חופשה ישירה" והציעו לי הצעה מפתה- "את עומדת בקריטריונים של זכאים לחופשה ולהטבות נוספות- ספא מסעדות וכו' כחלק מיוזמה לעידוד התיירות בארץ..." בקיצור, שכנעו אותי (ואני לא עושה דברים כאלו בד"כ!!!!) ונתתי את כרטיס האשראי שלי. איך שניתקתי, התחרטתי והבנתי שאולי עבדו עלי ונתתי כך סתם את מס הכרטיס שלי.... שאלתי היא, האם מישהוא נתקל / שמע על החברה הזו? (לא מצאתי את השם באינטרנט, הם לא עונים לי בטלפון....) אשמח למידע... תודה! הלחוצה....

בחיים אבל בחיים אל תיתני מספר כרטיס אשראי בטלפון ועוד למי שהוא שאת לא מכירה.

חופשה ישירה

כרגע התקשרו אלי - ואני קראצי את הכתבה ולא הסכמתי אבל הטלפון שלהם הוא 039590703 . התקשרתי והם כן עונים .

חברים להיזהר מכל "החברות" הללו

לא משנה כמה מפתות ההצעות שלהם לנופש וכ"ו. --------------------------------- לא שמעתי על חברה שכזו ולכן התקשר לחברת האשראי של יכבדו חיוב זה אם יהיה ואם צריך בטל את הכרטיס והזמן חדש!! למד מטעויות ולא לקחת קשה מידי אורן

היי גיתית

גם אלי התקשרו עכשיו ולא ביצעתי את העסקה. רציתי לשאול אותך מה התברר לך בסוף לגביהם, האם זו תרמית? אגב, יש לי מספר שלהם (אולי זה יועיל לך) 039590726 שיהיה לך המון בהצלחה!! מחכה לתשובה :)

(יאנה) נפלתי בפח....

אני מאריאל והבחורה שהתקשרה העירה אותי משינה ,היא בקשה שאני אמסור לה את המס' אשראי ביקשתי ממנה להתקשר אחר כך כדי לברר על החברה ואם היא אמינה היא ענתה שאם אני אנתק המחשב באופן אוטומטי יתן לה מס' של תושב אחר באריאל משום שיש 5 זכאיים בלבד מאריאל.. בכל מקרה היה לי כזה בלאגן בראש והחבילה נשמעה מפתה מאוד אני חייבת להודות בכל מקרה עשיתי את זה לא רציתי לספר להרבה אנשים כי ידעתי שיעשו לי פרצופים על זה שאני פטית ... היום נשברתי וסיפרתי לחבר שלי הוא בקש ממני קודם כל לבדוק את אתר האנטרנט שלהם ,נכנסתי לGOOGLE וזה מה שמצעתי בערך "חופשה ישירה" המון פורומים שרק אומרים שזה עבודה בעיניים אני כל כך מתביישת בעצמי ופשוט בא לי להגיע אלים לחברה (אם יש כזאת בכלל) ולהפוך להם ת'שולחנות ולחנוק ת'ב* **** שדיברה איתי ... קיצר אני בלחץ גם ככה אין לי שקל על התחת וכל מה שבסך הכל רציתי זה לפנק את אמא שלי כי מגיע לה ועוד לכו תדעו כמה הם יחליטו למשוך ממני.... אני חייבת עזרה

גם אליי התקשרו אתמול...

ההצעה הייתה כל כך מפתה שלקחתי 2 חבילות בסופו של דבר...גם העבירו אותי אחר כך למנהלת ולזו שאחראית על השליחה של החבילה וכל אחת אמרה לי "מזל טוב" ו"מגיע לך" וכל מיני כאלה.. בקיצור אם תוך 10 ימים החבילה לא מגיעה אליי אני אבקש מהבנק לבטל את העסקה הזו. ד"א הכתובת שבה הם נמצאים (לפי מה שהם נתנו לי) זה הרצל 30 בראשון לציון, כתובת שלהם באינטרנט: www.d-v.co.il ואני מאמין שגם אפשר לבקש מחברת פלאפון את הפירוט שיחה איתם והכל מוקלט הרי.. ככה שבמקרה הכי גרוע למדנו מעוד טעות. תהיו קצת פחות לחוצים =)

עוקץ?חופשה ישירה

אז מה קרה???

גם אליי התקשרו ונתתי אשראי כי זה היה נשמע אטקרטיבי... זה עוקץ? ללכת לבטל?? או שזה משתלם...?

שלום

לבעלי גם התקשרו...אין לך מה לדאוג.זה לא עוקץ
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר