סרטון - טיול קצרצר בנחל כזיב

למעט ברנש מבוגר שישב ותרמיל לידו , קרחת היער שליד צומת כברי הייתה ריקה . 'לא הולך לי עם הטיול הזה ' – חשבתי לעצמי – ' עד כה כל דבר שיכל להשתבש השתבש. מרפי , בוא מותק יש לי דיבור איתך...' כיבתי את המנוע , יצאתי מהמכונית מאוכזב , במקרה נוצר קשר עיין עם הברנש , חיוך גדול ושובה לב היה מרוח על פניו וכך התחיל אחד הטיולים הקצרים והמשובחים שחוויתי . לא אלאה אותך בסיפור השיבושים שהיו עד כה . אבל לקרחת היער הגענו עקב פלייר שראינו בבית המלון ותאום טלפוני. מדובר בסיור ללא תשלום . היו אמורים להגיע 5-8 מכוניות. ואנחנו היחידים שהגענו. הגענו וזכינו מין ההפקר . מדריך צמוד לי וליונתי , מדריך ידען , מדריך שאוהב את עבודתו .מסלול טיול יפיפה. למה , למה לא מלאתי לוטו השבוע ... קטע הנחל שתראו בסרטון , קיים בזכות העובדה .... שניה , נא לשבת לפני המשך הקריאה . ישבת ? .... הקטע הנחל הזה קיים בזכות שהמיים מזוהמים . בעבר , כשהמים היו ראויים לשתיה המיים היו נשאבים . כעת , חלקם לא נשאב וזורם לנהר והדגים חוגגים . בתחילת הסרטון , ניתן לראות דגי נהר בשם חפף , שנענים לאינסטינקט לקפוץ מעל מפלים. אפילו עשית למענך הילוך איטי . בהמשך נכנס לחורש ונקשיב לשני הסברים מפורטים של המדריך (מתוך עשרות שזכינו) ונסיים בהליכה בתוך המיים הקרים . אה מחייה. http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3326351 http://www.vimeo.com/5993261 אגב , שמו זהר אופיר נייד 052-3738822 ממליץ בכל הלב . Vיעקב

כיף לפתוח את הבוקר עם סרט מבית היוצר שלך

אתמול הייתי בחוצות היוצר. אמנם נפרדנו מ50 ש"ח לאדם אבל היה שווה. ארוע ססגוני ומושקע עם הרבה מופעים, ביתנים, ועוד ועוד. תמונות - אין. לא לקחתי את המצלמה איתי...

והסרט בא לי בדיוק בזמן

אני אמור לצאת צפונה וכבר לחשו לי שנחל כזיב מתעורר לחיים . התמונות של זרימת המים עושות חשק עז לצאת לשם. הפירות משובחים והדגים נראים בכושר נהדר ההמלצה על המדריך נרשמה לפנינו אתה יכול לתת קצת נ.צ.?

תגובה

את חטאי אני מזכיר היום . היינו שלושה ברכב שלי , המדריך זוגתי ואני . השיחה קלחה , המנוע ליהג , הגלגלים סבבו ואז אלי , עשיתי את הפשע הבלתי נסלח , את הפשע שאין לו כפרה . לא שמתי לבי לנ"צ בדרך . בעקבות בקשתך , לקחתי מפה, שחזרתי כמיטב יכולתי מהזכרון . אני סבור שהצלחתי . אבל עדין יש ספק קטן קטן . מדובר במסלולון קצרצר. אתה כטייל מטיב לכת ולסת וודאי תצחק ממנו . אבל לטייל כורבה כמוני זה היה די והותר . המעין בו מתחיל המסלול נקרא עיו זיו. אם אתה בא מכיון נהריה/צומת כברי , עברת את מעיליה , כנס לכביש המוביל למעלות תרשיחה. כמה עשרות מטרים אחרי התחלת הכביש , יש פניה שמאלה לדרך עפר שבירידה. רק שאינך יכול להגיע אליה עקב אי תנועה. סע על לכיכר הקרובה ועשה פרסה . הזהר והזהר לא לעבור בטעות את הירידה לדרך העפר (שהיא הפעם מימינך) . קל מאד מאד לפספס את הכניסה. תוך כמה מטרים הדרך העפר הופכת לכביש אספלט משובש. ותלול. שלב בהילוך נמוך וסע עוד כשנים שלוש קילומטר. אינני זוכר עם יש בה צמתים שאפשר להתבלבל. לבסוף תגיע למגרש חניה מסודר. מימינך הנחל משמאלך צלע ההר . במקום בו אתה נמצא אתר את המפל הקרוב ונסה לצלם את דגי החף הקופצניים. בצלע ההר , יש כניסה לשביל שבפתחו יש שלט מאיר פנים ומזמין עליו כתוב "הכניסה אסורה" . אני נכנסתי והלכתי לאורכו בתוף החורש. בשלב מסוים שקשה לי לעמוד אותו . חתכנו בהחלקה על התחת לכיון הנחל וחזרנו מבוססים במיים הקרים . . אני תקווה אני , שהתאור שלהלן עם נסיונך האדיר בטיולים יאפשר לך למצוא את המסלול ולהפיק ממנו את המיטב. שלך בידידות Vיעקב

אני מקווה שאוכל להראות לך את התוצאות

כאן בפורום בעוד כשבוע...

אתחמש בסבלנות

סרטון - טיול קצרצר בנחל כזיב

למעט ברנש מבוגר שישב ותרמיל לידו , קרחת היער שליד צומת כברי הייתה ריקה . 'לא הולך לי עם הטיול הזה ' – חשבתי לעצמי – ' עד כה כל דבר שיכל להשתבש השתבש. מרפי , בוא מותק יש לי דיבור איתך...' כיבתי את המנוע , יצאתי מהמכונית מאוכזב , במקרה נוצר קשר עיין עם הברנש , חיוך גדול ושובה לב היה מרוח על פניו וכך התחיל אחד הטיולים הקצרים והמשובחים שחוויתי . לא אלאה אותך בסיפור השיבושים שהיו עד כה . אבל לקרחת היער הגענו עקב פלייר שראינו בבית המלון ותאום טלפוני. מדובר בסיור ללא תשלום . היו אמורים להגיע 5-8 מכוניות. ואנחנו היחידים שהגענו. הגענו וזכינו מין ההפקר . מדריך צמוד לי וליונתי , מדריך ידען , מדריך שאוהב את עבודתו .מסלול טיול יפיפה. למה , למה לא מלאתי לוטו השבוע ... קטע הנחל שתראו בסרטון , קיים בזכות העובדה .... שניה , נא לשבת לפני המשך הקריאה . ישבת ? .... הקטע הנחל הזה קיים בזכות שהמיים מזוהמים . בעבר , כשהמים היו ראויים לשתיה המיים היו נשאבים . כעת , חלקם לא נשאב וזורם לנהר והדגים חוגגים . בתחילת הסרטון , ניתן לראות דגי נהר בשם חפף , שנענים לאינסטינקט לקפוץ מעל מפלים. אפילו עשית למענך הילוך איטי . בהמשך נכנס לחורש ונקשיב לשני הסברים מפורטים של המדריך (מתוך עשרות שזכינו) ונסיים בהליכה בתוך המיים הקרים . אה מחייה. http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=3326351 http://www.vimeo.com/5993261 אגב , שמו זהר אופיר נייד 052-3738822 ממליץ בכל הלב . Vיעקב

תודה vיעקב, נהנתי מסרטונך ומהסברי המדריך...

מידי פעם בפעם אני קופץ הנה לראות אם משהו מיוחד...היום מסתבר שיש ועוד סרטון כזה מעולה. אצלי קצת יבש, טרם החלה עונת הפריחה... בינתיים יש משהו קטן וסגול ...שנית גדולה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר