בוקר טוב!

בוקר טוב!

לא בטוח אם זה המקום הנכון לזה , אבל בטוח שמישהו יתענן - כך ש- מעוניין למכור מספר מפות סימון שבילים במחיר מצחיק לאור קניית סט מפות חדש-דש להלן המפות המדוברות ותאריך עדכונם: חולות ורמת הנגב - מפה מס' 16 - הדפסה 2007 דרום מדבר יהודה - מפה מס' 11 - הדפסה 2006 הגליל העליון - מפה מס' 2 - הדפסה 2007 הגליל התחתון- מפה מס' 3 - הדפסה 2006 הנגב המערבי - מפה מס' 13 - הדפסה 2006 *חשוב לציין שהמפות במצב חדש לגמרי* כל מפה אחת אמכור במחיר של 50 שקלים ואת חמישתם אמכור ב200 שח.

בטח שזה המקום. המחיר הוגן לטעמי.

מצד שני...

בהתחשב בזה שאפשר להשיג היום מפות מעודכנות כולל המשלוח בכשישים-שבעים ש"ח אולי יש מקום להוריד קצת. לשיקולך.

בוקר טוב!

לא בטוח אם זה המקום הנכון לזה , אבל בטוח שמישהו יתענן - כך ש- מעוניין למכור מספר מפות סימון שבילים במחיר מצחיק לאור קניית סט מפות חדש-דש להלן המפות המדוברות ותאריך עדכונם: חולות ורמת הנגב - מפה מס' 16 - הדפסה 2007 דרום מדבר יהודה - מפה מס' 11 - הדפסה 2006 הגליל העליון - מפה מס' 2 - הדפסה 2007 הגליל התחתון- מפה מס' 3 - הדפסה 2006 הנגב המערבי - מפה מס' 13 - הדפסה 2006 *חשוב לציין שהמפות במצב חדש לגמרי* כל מפה אחת אמכור במחיר של 50 שקלים ואת חמישתם אמכור ב200 שח.

בטח שזה המקום. המחיר הוגן לטעמי.

שלום, האם המפות מנויילנות ובמצב טוב ?

כמובן - מנויילנות למהדרין

ובמצב חדשדש.... אם את/ה מעוניין לראות / לקנות אני מגיע היום למרכז תוכלי ליצור איתי קשר ב0547539991 חן

בוקר טוב!

בהחלפת מפה עולה החדשה 50 ש"ח.

כמובן - מנויילנות למהדרין

ובמצב חדשדש.... אם את/ה מעוניין לראות / לקנות אני מגיע היום למרכז תוכלי ליצור איתי קשר ב0547539991 חן

אהלן - אני מקפיץ את ההודעה...

ואם מישהי בשם דליה שרצתה לרכוש את המפות רואה את זה - אין לי את המספר שלך אנא צרי איתי קשר!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר