13.07.08 | 17:30
איך נוסעים לים המלח בדרך הכי בטוחה..??
שלום, אשמח להצעות - איך להגיע לים המלח מפתח תקווה - בדרך הכי בטוחה מבחינת "אזורים עויינים"... לא אכפת לי להאריך את הדרך בלבד שתהיה בטוחה . תודה רבה !!
14.07.08 | 12:27

ים המלח

שלום אדון מנור בדרכך לים המלח לא תיתקל באזורים עויינים . צא לכיוון צומת סירקין . כמובן בכביש 4 . תגיע לסביבת שדה התעופה בסופו של דבר . משם קצרה הדרך להתחברות לכביש מספר 1 שייקח אותך מזרחה לבירה . אם תצא לכיוון מחלף גהה ותעבור דרך קוקה קולה גם כן תגיע למחלף השבעה בכיוון דרום {כללי ] ומשם מזרחה לכיוון מחלף שפירים וכן הלאה ישירות עד לתוך ירושלים . נסיעה טובה . רוני
Anonymous
14.07.08 | 14:46

לא צריך לכנס אל תוך ירושלים !!!!! בכניסה לפי שילוט כנס לנתיבי בגין צפון המשך לפי שילוט עד צומת לידו פנה ימינה נסיעה טובה

14.07.08 | 17:36

איך נוסעים לים המלח בדרך הכי בטוחה..??

שלום, אשמח להצעות - איך להגיע לים המלח מפתח תקווה - בדרך הכי בטוחה מבחינת "אזורים עויינים"... לא אכפת לי להאריך את הדרך בלבד שתהיה בטוחה . תודה רבה !!

בעקרון יש שני דרכים ...

בעיקרון יש שתי דרכים סבירות . לנסיעה לדרום ים המלח הייתי שוקל לנסוע דרך ערד . אחרת הייתי נוסע דרך ירושלים . על נושא הבטיחות קצת קשה לשים עצמי בנעליך . אינני מכיר את כושר הניווט שלך . ביננו, במסלול דרך ירושלים, עם קצת מאמץ והתעלמות משילוט והכנת שעורי בית אפשר לסטות ולהגיע לאזורים לא רצויים . עם קצת עקשנות אפשר להגיע אפילו לחברון או ליריחו. לדעתי דרך ערד הסיכון הוא אפסי . דרך ירושלים הסיכון שואף לאפסי . Vיעקב
14.07.08 | 20:34

תודה לכל המייעצים - ושאלה לגבי הנסיעה דרך ערד....

בוא נאמר שכושר הניווט שלי הוא תוכנת navigetor של טלפון סלולרי, אבל מכיוון שאני לא סומכת על על תוכנות ולא על כושר הניווט שלי אבחר בדרך ערד. אז אנא הסבר איך נוסעים דרך ערד...? מכביש 4 ? ושוב - תודה מראש על סבלונותכם מהנהגת החוששת
14.07.08 | 22:35

תגובה

האמת ? קצת הלחצת אותי . להנחות בשלט רחוק משהוא שצריך הנחיה לנסיעה לערד ? בנוסף את מערכת ה GPS שלך אינני מכיר . אבל שמעתי עליה טובות . בכל מקרה : כביש 4 . לפנות מזרחה במחלף אשדוד (מחלף מורכב ) לכביש 41 כביש 41 לפנות ימינה בצומת כנות לכביש 40 כביש 40 לפנות שמאלה בצומת להבים לכביש 31 כביש 31 עובר דרך ערד. בצומת זוהר לפנות שמאלה כדי להגיע לעין בוקק (מקום בים המלח) או לפנות ימינה ואחרי תחנת הדלק לפנות שמאלה לנווה זהר (מקום בים המלח) אבל : קחי מפה . תלמדי את הדרך. קחי את המפה איתך . את ה GPS כווני לערד . כשתגיע לערד כווני ללמקום שאת רוצה להגיע . הכי חשוב ! בהנחה שאינך נהגת מנוסה . בירידות שאחרי ערד על תחששי להוריד הילוך או שנים כדי שהאוטו לא ירוץ (אפילו בגיר אוטומטתי). אז יהיו כאלה שיעקפו אותך , אז מה . את הדרך חזרה הייתי עושה דווקא דרך ירושלים . השילוט מים המלח לירושלים ברור מאד . Vיעקב נ.ב. למה את לא משתמשת באחד מאתרי המפות למיהם ?
15.07.08 | 09:32

אפשר גם דרך כביש 6 עד בית קמה וממשיכים עד צומת שוקת בכביש 40 השילוט מעולה כך שתסתכלי טוב ותגיעי......

ליעדך סעי בזהירות נסיעה טובה
15.07.08 | 11:53

סיעה דרך ערד

שלום לנהגת החוששת מה לך כי תחששי ומדוע את מעלה את ערד כאופציה ? הבנתי שאת יוצאת מפתח תקווה . הגעה לערד תהיה דרך כביש 40 . אם תמשיכי להדרים מפתח תקווה לרחובות בקו ישר תגיעי בסופו של דבר לצומת כנות . קצת אחרי גדרה . משם המשיכי לפי השילוט לבאר שבע . קיימת פנייה שמאלה ברמזור לערד . כביש מספר 31 , או 25 {צומת דבירה } . אין מה לטעות . לערד בטוח תגיעי . ומה הלאה ? ירושלים ? משם אין גישה רק לנסוע לים המלח מכביש מספר 1 לירושלים . מקווה שעזרתי קצת .
15.07.08 | 14:16

תגובה

האמת ? קצת הלחצת אותי . להנחות בשלט רחוק משהוא שצריך הנחיה לנסיעה לערד ? בנוסף את מערכת ה GPS שלך אינני מכיר . אבל שמעתי עליה טובות . בכל מקרה : כביש 4 . לפנות מזרחה במחלף אשדוד (מחלף מורכב ) לכביש 41 כביש 41 לפנות ימינה בצומת כנות לכביש 40 כביש 40 לפנות שמאלה בצומת להבים לכביש 31 כביש 31 עובר דרך ערד. בצומת זוהר לפנות שמאלה כדי להגיע לעין בוקק (מקום בים המלח) או לפנות ימינה ואחרי תחנת הדלק לפנות שמאלה לנווה זהר (מקום בים המלח) אבל : קחי מפה . תלמדי את הדרך. קחי את המפה איתך . את ה GPS כווני לערד . כשתגיע לערד כווני ללמקום שאת רוצה להגיע . הכי חשוב ! בהנחה שאינך נהגת מנוסה . בירידות שאחרי ערד על תחששי להוריד הילוך או שנים כדי שהאוטו לא ירוץ (אפילו בגיר אוטומטתי). אז יהיו כאלה שיעקפו אותך , אז מה . את הדרך חזרה הייתי עושה דווקא דרך ירושלים . השילוט מים המלח לירושלים ברור מאד . Vיעקב נ.ב. למה את לא משתמשת באחד מאתרי המפות למיהם ?

תודה רבה רבה רבה !!

באמת, עזרתם לי כולכם!! לגבי אתרי המפות למינהם - הם בהחלט יעילים רק בגלל החשש שלי ממקומות עויינים... העדפתי לשמוע דעות של בעלי נסיון ! ואכן - פניתי למקום הנכון- אז שוב תודה לכולכם - אסע בזהירות כמובן ... יום קסום מור
19.07.08 | 16:20

אפשר גם דרך כביש 6 עד בית קמה וממשיכים עד צומת שוקת בכביש 40 השילוט מעולה כך שתסתכלי טוב ותגיעי......

ליעדך סעי בזהירות נסיעה טובה

כביש 6 בטוח כבר מגיע לצומת בית קמה?

זו צומת הזכורה לי היטב ממסעטתינו דרומה לבננו שירת במצפה בבית קמה היינו עושים חנייה הYELLOW שם גדול ועשיר במצרכים והעיקר שיש גם אקמול
19.07.08 | 16:23

לא צריך לכנס אל תוך ירושלים !!!!! בכניסה לפי שילוט כנס לנתיבי בגין צפון המשך לפי שילוט עד צומת לידו פנה ימינה נסיעה טובה

פונים שמאלה,נכון?

אנחנו היינו צריכים להגיע בתוך ירושליים למשרד לענייני קשישים וזה הכיוון. המפחיד הוא שהלאה עוברים דרך האיזור הערבי-אני למדתי לפחד. אי אפשר לדעת מה יקרה. אילו ימים לא בטוחים לצערי. אני לא הייתי פחדנית כלל והפכתי לכזאת
20.07.08 | 21:56

כביש 6 בטוח כבר מגיע לצומת בית קמה?

זו צומת הזכורה לי היטב ממסעטתינו דרומה לבננו שירת במצפה בבית קמה היינו עושים חנייה הYELLOW שם גדול ועשיר במצרכים והעיקר שיש גם אקמול

שלום יונה כן מגיע עד בית קמה

20.07.08 | 22:11

פונים שמאלה,נכון?

אנחנו היינו צריכים להגיע בתוך ירושליים למשרד לענייני קשישים וזה הכיוון. המפחיד הוא שהלאה עוברים דרך האיזור הערבי-אני למדתי לפחד. אי אפשר לדעת מה יקרה. אילו ימים לא בטוחים לצערי. אני לא הייתי פחדנית כלל והפכתי לכזאת

כן פונים שמאלה וממשיכים ע"פשילוט ברור מאוד ואין צורך לפחד כן לשים לב ולהיות ערניים

05.06.17 | 05:05
13.07.17 | 08:52

אים אני נמצה בכותל אני יכול ליסוע דך מתה הארצי יש צומת 

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר