13.05.08 | 12:47
מהו המרחק בין
מהו המרחק בין ירושלים למצפה רמון וכמה זמן בערך. וכמה זמן נסיעה בין מצפה רמון לים המלח,עין בוקק, איזור המלונות.איזה דרך מועדפת ממצפה לים המלח. תודה.
13.05.08 | 22:40

מרחקי נסיעה ליעדים

אדון יוסף הנכבד אני מבחין ורואה שאיש אינו טורח לענות לך . הרמתי את הכפפה . לא שכל התשובות בידי אבל בכל זאת מושג שתוכל להתרדם ממנו . את תשובתי אחלק לשני חלקים . כנהג היוצא מירושלים לכיוון ים המלח ורוצה להגיע לעין בוקק עליך לנסוע בצורה ספונטנית לים המלח . פשוט מאוד . הערכתי לגבי המרחק - כ100 קילומטר . הזמן שיקח לך להגיע לעיןבוקק הוא כשעה ו 20 דקות .המשך נסיעה למצפה רמון לא מסובך כל כך . סע עד צומת סדום שעולה לכיוון באר שבע ודימונה. מבלי להציץ במפה , אני שולח אותך למבואותיה המערביים של דימונה . טיפ טיפה לפני הכניסה לעיירה ישנו איזור התעשיה על הכביש הראשי . אתה תבחין בצומת שיוביל שמאלה לכיוון דרום . כביכול לירוחם . התחל בנסיעה בכביש זה ועקוב בעירנות רבה אחר השילוט . דאג להגיע להתחברות עם כביש 40 . כביש 40 ליד קיבוץ משאבי שדה . שם לבטח תיתקל בשלט לכיוון מצפה רמון וגם לאילת . עם הפנים ישר למצפה רמון . כל זאת רק אחרי שתתחבר בוודאות לכביש 40 . להערכתי מעין בוקק למצפה רמון משך הנסיעה כמעט שעתיים עגולות . או מעט יותר - רבע שעה יותר במהירות חוקית סבירה . ללא הפסקות . אבל מי לא עושה הפסקות . ? בלי לצחוק המרחק מצומת הגבעה הצרפתית בבירה עד למצפה רמון הוא בערך 250 קילומטרים . חצי מיכל דלק לרכב מדשפחתי ממוצע 1600 סמ"ק . סע בנחת ותהנה מאוד במצפה רמון . לך לחוות האלפקות ולחי - רמון וכמובן למרכז המבקרים על המצוק של המכתש . שאל על החול הצבעוני שממלאים בבקבוקים ועל המנסרה קצת מחוץ לעיר - 10 דקות .בערך רוני רוזנר נצרת עילית
14.05.08 | 07:34

תודה

תודה,עזרת לי מאוד.
14.05.08 | 21:25

מידע לגבי מרחקי דרך

יוסך שלום יכולתי להוציא אותך מירושלים מערבה בכביש מספר 1 עד לטרון כדי שתתחבר לכביש 6 לדרום . רעיון בכלל לא רע - אבל לא כולל הגעה לחופי ים המלח . בכביש 6 שיקח אותך עד לתוך קריית גת תצא גם מן העיר דרך איזור התעשיה לכיוון באר שבע לכביש 40. זה אותו כביש 40 שיקח אותך לפי רצונך למצפהרמון. .יש כביש עוקף אידאלי לבאר שבע . בסוף המעקף יש רמזור . בנתיב האמצעי נוסעים ישר למצפה רמון . בנסיעתך הביתה חזרה לירושלים הצפן עד לצומת דימונה . בדיוק ההיפך מהתדריך הקודם שלי . כך תגיע לירידות שנוסעים לאילת . סע ישר לכיוון מצדה ודרום ים המלח . הקפד על מנוחה . שתה הרבה . מרחק הנסיעה בקילומטרים לא ידוע לי בכיוון דרום . אך ישנה נוחות נסיעה ברורה בכבישים פנויים ורחבים . זמן הנסיעה קצר יותר ב 30 אחוז לפחות . אל תתפתה לעבור את ה120 במהירות . סע רגוע ותהנה מהחופשה . להתראות . רוני
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר