10.09.06 | 19:26
האם לדעתכם אפשר לישון בשק שינה בימים אלו בלי אוהל?
באיזור ים המלח, הגולן... זה אפשרי/לא אפשרי/אפשרי אך לא מומלץ? תודה (:
10.09.06 | 19:37

תשובה למיכל

שלום מיכל אני יודע ששמעת פעם על נחשים ועקרבים . וסתם בשביל הסדר הטוב לשמור על החפצים שלך . נכון ? אני צודק .מזג האוויר לא מהווה בעייה . אני ישנתי בעין גדי בחניון על אספלט בחודש יולי . היה נהדר . בלי אוהל כי לא היה לי . אל תקחי סיכונים שיקלקלו לך את ההנאה . ומה עם פרטיות להחליף בגדים ? אגב, קראת את ההודעה שלי בפורום על טיול בגליל העליון ?קראי והתקשרי . ממתין לך . לילה טוב רוני רוזנר
10.09.06 | 20:03

מה חפיף, כל השנים ישנו ב"מלון אלך הכוכבים" בלי סק"ש!!

מה חפיף, כל השנים ישנו ב"מלון אלך הכוכבים" בלי שק"ש!! אשמח גם לשדדעות של אחרים. ואני מטיילת בארץ עם חבר שלי, כרגע לא מחפשת שותפים, תודה בכל מקרה (:
10.09.06 | 20:14

מיכל,

שינה באוהל אפשרית ומומלצת. המון אנשים עושים את זה גם בתקופה הזאת. אם את צריכה מידע על חניוני הלילה תכתבי ואעביר לך.
10.09.06 | 21:18

תשובה למיכל

שלום מיכל אני יודע ששמעת פעם על נחשים ועקרבים . וסתם בשביל הסדר הטוב לשמור על החפצים שלך . נכון ? אני צודק .מזג האוויר לא מהווה בעייה . אני ישנתי בעין גדי בחניון על אספלט בחודש יולי . היה נהדר . בלי אוהל כי לא היה לי . אל תקחי סיכונים שיקלקלו לך את ההנאה . ומה עם פרטיות להחליף בגדים ? אגב, קראת את ההודעה שלי בפורום על טיול בגליל העליון ?קראי והתקשרי . ממתין לך . לילה טוב רוני רוזנר

שלום רוני

מאז שהחלפתי מחשב ועמו דואר לא שמעתי ממך. מה נשמע? בתחתית יש הדואר החדש שלי.כבר חדש ישן בעצם. מה שלום אשתך והבן שלך? להית' יונה
10.09.06 | 21:21

מיכל,

שינה באוהל אפשרית ומומלצת. המון אנשים עושים את זה גם בתקופה הזאת. אם את צריכה מידע על חניוני הלילה תכתבי ואעביר לך.

שאלונת

האם אפשר לישון בחורשת טל למשל,בשק שינה תחת כיפת השמים בתחילת אוק'. וכי למה? אנחנו רוצים לצאת בחוהמ לחורשת טל ולקחת בונגלו,ואם בני יהיה בבית שיבוא גם הוא איתנו,שייהנה אחרי התקופה הקשה שעברה עליו במלחמה הארורה. ייתכן והאדון לא ירצה לישון איתנו ואפשר להבין אותו. האם בעונה זו יהיה בסדר לישון גם בחוץ. ומה לגבי עקרבים וחבריהם לנשק?
10.09.06 | 22:43

אשת חיל מי ימצא .

11.09.06 | 18:52

תגובה

אשת החייל זו לא אני. אני התכוונתי לבן שלי,אם ירצה לבוא איתנו שלא ירגיש שלא בנוח לישון איתנו באותו בונגלו. הוא כבר גבר בן 21. הסבה לקחת אותתו היא לעשות לו קצת כיף וגם ליהנות מחברתו,דבר נדיר עקב שרותו במקום מרוחק
11.09.06 | 20:20

תשובה למיכל

אם תגיעו לגליל העליון אתם מוזמנים לקפה. והשקנאים הגיעו.

11.09.06 | 20:34

תשובה

המייל שלי בתחתית הדף.תרדי עם העכבר.במחשב הישן היה לי את שלך אבל רשימת הכתובות ירדה לטמיון. כאשר נחליף מיילים נוכל להחליף גם מספרי טלפון. אני אומנם סומכת על האנשים כאן בפורום,כל מי שכותב כאן זה ארץ ישראל הישנה והטובה. מלח הארץ. אבל עדיין נכנסים בלי לכתוב בוודאי גם חולירות למיניהם. אשמח להיות איתך בקשר,אני זוכרת שאז נוצר קשרלגבי קבוצת טיולים. מכל מקום,אם לא יתפקשש אנחנו זומממים על חורשת טל בחוה"מ. ןאם את/ם מזדמנת לגוש דאנס אז גם את מוזמנת
25.07.17 | 15:11

אם רוצים לישון בשקי שינה אזש אפשר לקנות גם אוהל לים שיכול לשמש אותכם בכל מקום גם במדבר וכך להגן עליכם מהשמש.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר