מחפשים מדריך/ה

שלום רב, אנחנו קבוצה של כ- 10 זוגות הורים לילדים קטנים שמחפשים מדריך/מדריכה לסדרה של טיולים שיתקיימו אחת ל- 4 או 5 שבועות בימי שבת. הכוונה היא לערוך טיולים "רגועים" של כחצי יום+ עם דגש על הפעלות שונות לילדים, כגון סיפורים והמחזות, פעילות יצירתית, בישול בטבע, וכדו'. נשמח לקבל שמות של מדריכים/מדריכות מומלצים. תודה מראש, עמיר.

בוקר טוב

כדאי שתשאירו מייל כדי לאפשר פניות ישירות אליכם

כתובת אימייל

בוקר טוב, אני מעדיף שלא לכתוב כתובת אימייל משיקולי ספאם וכדו', אפשר להשאיר תשובות בפורום (אני בודק אותו מידי פעם). תודה, עמיר.

שלוש חידות

החידות : 1. מי אביו של יהושע בין-נון ? 2. מי אביהן של "בנות צלופחד" ? 3. מה האימל בוואלה של tulip123 ? רמז בכל המקרים התשובה בגוף השאלה . מוגש כשרות לציבור . ואמיר , המון כיף בטיולים . יעקב

תיקון טעות

ועמיר , המון בכיף בטיולים .

מחפשים מדריך/ה

שלום רב, אנחנו קבוצה של כ- 10 זוגות הורים לילדים קטנים שמחפשים מדריך/מדריכה לסדרה של טיולים שיתקיימו אחת ל- 4 או 5 שבועות בימי שבת. הכוונה היא לערוך טיולים "רגועים" של כחצי יום+ עם דגש על הפעלות שונות לילדים, כגון סיפורים והמחזות, פעילות יצירתית, בישול בטבע, וכדו'. נשמח לקבל שמות של מדריכים/מדריכות מומלצים. תודה מראש, עמיר.

אהלן טוליפ...

אני אחרי צבא עם המון נסיון בהדרכה ובטיולים אבל ללא תעודת מדריך. הידע שלי בהסטוריה, מורשת, גאולוגיה וכו' לא כל כך מפותח לצערי אבל במשחקים, הפעלות בטבע, השרדות, ניווט אין בעייה בכלל! אם מתאים לכם: taliabenabu@hotmail.com

תיקון טעות

ועמיר , המון בכיף בטיולים .

כתובת אימייל

שלום יעקב, ברור שאתה צודק, העניין הוא שאני לא כ"כ מתייחס לכתובת האימייל שלי בוואלה (סליחה וואלה...). כתובת האימייל ה- "אמיתית" שלי שונה, ואותה אני משתדל שלא לפרסם בפורומים מכיוון שהיא תופצץ בספאם - מנסיון. עמיר.

חחח האימייל של וואלה הוא רגיש. לא לפגוע בו.

ומשהו לגבי עמיר. יש לנו מיני פורום לוח מודעות. אתה מוזמן לחפש שם מדריכים. כאן אנו נמנעים מיצירת דו שיח בין נותני שירות וצרכנים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ
בחר
בחר