איך בוחרים בית מלון בארץ? הנה התשובה!

חובבי הטיולים בארץ ודאי נתקלו בתופעה הזו. רוצים לתכנן חופשה, לבחור בית מלון- אולם מתלבטים בין בית מלון אחד לשני. אז מה עושים? נכנסים לאתר המלון, דולים ממנו פרטים ומתייעצים עם סוכני נסיעות שונים ומבקשים את המלצתם\דעתם. מיותר לציין שכל זה מונע באינטרסים והרבה מאוד כסף. בסופו של דבר מגיעים למלון ומגלים שהתמונה של הבריכה צולמה בהגדלה מלמעלה, ולמעשה היא ממש קטנה. שצוות הבידור כושל ושהחניה צפופה. אז יש אלטרנטיבה? בעידן הוירטואלי זה לא צריך להיות כך, חשבתי. ובלי הרבה תקוות גדולות הקמתי קומונה חדשה "ביקורת בתי מלון בארץ" (הקישור מצורף). המטרה היא, שכל אחד לאחר שהוא חוזר מחופשה, יציין ויכתוב ביקורת קצרה על המלון בו הוא ביקר. תגובות נוספות ייאשרו ויוסיפו מידע נוסף על המלון, וביחד נוכל ליצור מאגר מקוון של בתי מלון מבוקרים בארץ. לפני חופשה, לפני סוכן הנסיעות ולפני הכל- פשוט אפשר להקליק ולבדוק מה החבר'ה אמרו על המלון. אני חושב שמדובר בפתרון נפלא. הבעיה היא שהוא תלוי בשיתוף פעולה שלכם, הגולשים, כיוון שיש ליצור מאגר מכובד של בתי מלון, ולא להסתפק בשניים, שלושה מלונות בלבד. אני מבקש מכם להכנס, להוסיף 2-3 ביקורות קצרות וממצות על מלונות שונים שהייתם בהם בארץ (כמובן תחלקו אותם לפי כותרות, על מנת להקל את החיפוש). אשמח אם תביאו את הקומונה לידי פרסום גם באתרים אחרים ובפורומים אחרים, שוב- מדובר באינטרס של כולנו. אינני מרוויח שקל מכל העניין ואני מבטיח שאין אני נציג של שום מלון או סוכן של שום חברת נסיעות. אני ישראלי פשוט שלא רוצה שיעבדו עליו בעיניים. אני מזמין אתכם להצטרף ומעוניין לשמוע את דעתכם. לקומונה: http://www.tapuz.co.il/Communa/addMsgCommuna.asp?Communaid=10674 תודה מראש בשם תיירי ישראל!

ביקורות למלון עץ הזית

בס"ד שלום לכולם! רציתי לדעת אם יש למישהו המלצות או ביקורות על מלון עץ הזית בירושלים?

עוד מידע שימושי

אני רוצה לחזק את דבריו של ידידי המולמד :P ולתת לינקים למספר אתרים של מלונות בארץ, לצורך חיפוש מידע על המלונות והשוואות מחירים בין החברות השונות, בהצלחה וחופשה נעימה :) מלונות באילת מלונות בארץ

לינק אחד שבור.

אז הנה הוא:

חובבי הטיולים בארץ ודאי נתקלו בתופעה הזו. רוצים לתכנן חופשה, לבחור בית מלון- אולם מתלבטים בין בית מלון אחד לשני. אז מה עושים? נכנסים לאתר המלון, דולים ממנו פרטים ומתייעצים עם סוכני נסיעות שונים ומבקשים את המלצתם\דעתם. מיותר לציין שכל זה מונע באינטרסים והרבה מאוד כסף. בסופו של דבר מגיעים למלון ומגלים שהתמונה של הבריכה צולמה בהגדלה מלמעלה, ולמעשה היא ממש קטנה. שצוות הבידור כושל ושהחניה צפופה. אז יש אלטרנטיבה? בעידן הוירטואלי זה לא צריך להיות כך, חשבתי. ובלי הרבה תקוות גדולות הקמתי קומונה חדשה "ביקורת בתי מלון בארץ" (הקישור מצורף). המטרה היא, שכל אחד לאחר שהוא חוזר מחופשה, יציין ויכתוב ביקורת קצרה על המלון בו הוא ביקר. תגובות נוספות ייאשרו ויוסיפו מידע נוסף על המלון, וביחד נוכל ליצור מאגר מקוון של בתי מלון מבוקרים בארץ. לפני חופשה, לפני סוכן הנסיעות ולפני הכל- פשוט אפשר להקליק ולבדוק מה החבר'ה אמרו על המלון. אני חושב שמדובר בפתרון נפלא. הבעיה היא שהוא תלוי בשיתוף פעולה שלכם, הגולשים, כיוון שיש ליצור מאגר מכובד של בתי מלון, ולא להסתפק בשניים, שלושה מלונות בלבד. אני מבקש מכם להכנס, להוסיף 2-3 ביקורות קצרות וממצות על מלונות שונים שהייתם בהם בארץ (כמובן תחלקו אותם לפי כותרות, על מנת להקל את החיפוש). אשמח אם תביאו את הקומונה לידי פרסום גם באתרים אחרים ובפורומים אחרים, שוב- מדובר באינטרס של כולנו. אינני מרוויח שקל מכל העניין ואני מבטיח שאין אני נציג של שום מלון או סוכן של שום חברת נסיעות. אני ישראלי פשוט שלא רוצה שיעבדו עליו בעיניים. אני מזמין אתכם להצטרף ומעוניין לשמוע את דעתכם. לקומונה: http://www.tapuz.co.il/Communa/addMsgCommuna.asp?Communaid=10674 תודה מראש בשם תיירי ישראל!

בית מלון באילת

מישהו היה בבית מלון מגיק פלאס אומלון ספורט איך האוכל חדרים יש מקום מומלץ אחר תודה

מלון בלו ביי - זהירות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אנחנו משפחה זוג + 2 ילדים התארחנו לפני כשבועיים במלו בלו ביי נתניה להלן התרשמותנו המלון ממוקם במיקוםפ מדהים שלא מבייש גם את מיטב המלונות היוקרתיים ביותר בעולם וזוהי כנראה המחמאה האחרונה כאן , הגענו למלון ביום חמישי לסופ"ש ארוך עד יום ראשון הזמנו 2 חדרים דרך אתר אינטרנט שהפנה אותנו למחלקת ההזמנות במלון שם ענתה לנו גב' "נחמדה ונעימה" העונה לשם טלי שהבטיחה חופשת חלומות רק שלא ציינה שהחלום המדובר הוא חלום בלהות. כשהגענו למלון בשעה 19:30 לערך בדלפק הקבלה לא נכח אף אדם חיכנו מס' דקות עבר בחור שהתברר כי הוא עובד במחלקת המשק וששאלנו בדבר פקיד הקבלה נענינו בעברית מתובלת ברוסית "אין פה לא יודע מי צריך פה" לאחר כ 12 דקות הגיעה עובדת הקבלה מהלובי כשהוא אוחזת בכוס קפה מיותר לציין כי המחשב נפל פעמיים והכרטיס שהוכן עבורינו כלל לא עבד והוחלף לאחר מס' נסיונות למפתח מכני עד כאן שעה ו 20 דקות להכנס לחדר - בחדר חיכתה לנו הפתעה נעימה בצורת חולדה שרצה לאורך החדר וברחה לכיוון המרפסת שפונה לים ירדנו וביקשנו להחליף חדר , החדר הוחלף אך הפעם בלי מרפסת קטן ומחניק , ריח מצחין של שטיח טחוב עלה מהחדר אך עייפותנו גברה על הצחנה ונשארנו לישון את הלילה, למחרת בבוקר ארוחת הבוקר היתה נקודת אור נעימה וחשבנו כי כך תמשיך החופשה לצערנו התבדנו , בחדר האוכל היתה גברת המנהלת את המלון ובצורה ברוטלית בלתי נעימה צרחה על בחור במשך מס' דקות ארוכות כי הפיל סכו"ם ושבר כוס ללא כוונה כי ילד שרץ בחדר האוכל נתקל בו , לאחר מכן ירדנו לספא שהיה נעים ולחדר הכושר שהיה סביר בהחלט , עלינו לחדר למנוחת צהריים של יום שישי ולפתע באמצע השינה גילנו צואת חתולים מרוחה על המיטה , הדבר הגעיל אותנו וקראנו מיידית למנקה - שלחו עובדת דוברת רוסית שאמרה כי הדבר כך בכל המלון וזאת מכת חתולים ירדנו לקבלה בדרישה חד משמעית לעזוב את המלון ולקבל את כספנו בחזרה , מנהלת הקבלה הגב' סתווית ניסתה לשכנע אותנו לנסות להחליף חדר אך אנו החלטנו לעזוב סופית , בצאתנו מאזור הקבלה סיננה מנהלת הקבלה "יאאללה איזה לחוצים שילכו גם ככה אני צריכה את החדרים" - לכן ישראלים יקרים ולחוצים שימו כספכם במקומות אחרים והשמרו לנפשכם ממלון זה ולכו למלון סמוך ויוקרתי יותר "העונות" שמו כי אנחנו המשכנו אליו ונהנו מאוד

בית מלון באילת

מישהו היה בבית מלון מגיק פלאס אומלון ספורט איך האוכל חדרים יש מקום מומלץ אחר תודה

רויאל ביץ

אני הייתי ממליצה לרויאל ביץ..באמת אחלה בית מלון .. אני הייתי שם השנה פעמיים וממש נהנתי ,הוא ממש קרוב לטיילת .. יש שם ברכה גדולה ..אוכל טוב והחדרים של הבית מלון חדשים !

מלון המלך שלמה אילת

שלום רב, אשמח לקבל חוות דעת על המלון הנ"ל לזוג מבוגרים תודה

יש עכשיו ביקורות בתוך גוגל... לפי דעתי שווה לבדוק למרות שיש שם המון ביקורות של שתיים שלוש שורות באנגלית שהן לא ממש אינפורמטיביות...

מלונות בישראל

אני יכול להמליץ על חדרי ארוח בצפון , יפים , חדשים ונקיים בגליל העליון בקיבוץ הגושרים יש שם יחידה לזוג ויחידה למשפחה , אפשר לעשות על האש , המקום במרכז אצבע הגליל ומסביב כל האטרקציות ומסלולי הטיול של הצפון .

בקיבוץ יש קאנטרי קלאב עם שתי בריכות , מתחם פיינטבול ירי בכדורי צבע וכמובן שייט קייאקים על נחל שניר .

אנשים נחמדים , מארחים למופת והמקום לאסטניסטים שביניכם פשוט נקי ונעים לשהיה.

היחידות מאובזרות היטב , יש טלויזיה בכבלים , מיזוג ואפילו ניתן לגלוש חופשי באנטרנט לבעלי לפטופ שביניכם .

בצמוד יש עוד שתי יחידות לזוגות כך שניתן גם להגיע חבורה של זוגות .

נסו ולא תצטערו הטלפון הוא 0546693279 עמרי

שלום, האם מישהו יכול לומר משהו על השירות במלון קראון פלאזה בירושלים?

הייתי שם לפני כחמש שנים והיו בעיות רבות בתחום השירות. אם מישהו היה שם בשנה האחרונה מעניין אותי לדעת איך היה מבחינה זו. תודה!

יוזמה מבורכת יונתן יישר כוח

אין לי בדיוק מלון להמליץ עליו כי אני אוהבת לגוון במלונות שאני הולכת אליהם 

אבל כשיורדים לאילת אני יכולה להמליץ בחום על האתר הזה להשוואת מחירי מלונות

משהו בסגנון הבוקינג.קום באמת אתר נפלא.

לפני שנה היינו אכסניית כרי דשא,ששייכת לרשת אנ"א ונמצאת על שפת הכנרת.המקום יפהפה.נקי,מסודר,נעים ונוח וארוחת בוקר עשירה.מומלץ

שנה לפני היינו בבית ג'אן  בצימר  אצל מהייא וקנג'(לא זוכרת את שם משפחתם כי הוא ומספרם עפו מהסלולרי שלי לצערי כאשר התרחץ במייםמינרליים)-גם שם חדר מקסים,ארוחת בוקר נהדרת וזוג מקסים

לפני הרבה שנים שהיינו שם היה מקסים.אבל זה היה לפני כמעט 20 שנה לדעתי.אולי פחות.ומאד נהנינו אז

אחרי כן,וזה היה לפני שנתיים הייתי ביום עיון והצהריים והכל היו מעולים

כנראה התחלפו בעלים והבעלים החדש לא מעונייין להרוויח

כי כדי להרוויח צריך להשקיע

אבל הלכלוך הכי מחריד אותי

לפי דעתי בתי מלון בירושלים הם הבתי מלון הכי טובים ואין ספק שמכל בתי המלון בירושלים מלון

דן בירושלים הוא המלון שנותן את השירות הכי טוב באזור

http://www.danhotels.co.il/JerusalemHotels/

ואני מאמין שגם הביקורות באתרים השונים תומכים בדעתי שיש

מלונות פחות טובים ויש מלונות יותר טובים בירושלים

http://www.danhotels.co.il/JerusalemHotels/DanJerusalemHotel/

אם אתם מחפשים את המלון הכי טוב עבורכם רצוי שתבדקו את מלון דן בירושלים

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טיולים בארץ