הבחירות, למי להצביע? ולמי לא?

לציונים שבנינו: אנו מוכרחים לבטא את עמדות הציונות גם במערכת הלאומית – פוליטית, וזה ניתן לביטוי על ידי בחירה בקלפי! אמנם אין ההצבעה תחליף לכל מסכת החיים השלמה, אלא מהווה מרכיב חשוב לעיצוב דמותה של מדינת ישראל וחובה עלינו להשתתף בה מתוך הכרה כי: " מצווה עוברת שאי אפשר לעשותה על ידי אחרים" לכן, אני קורא לכל הציונים שבעם ושעתיד המדינה וצביונה היהודי חשוב ויקר ללבם לבוא ולהצביע. אך כעת נותרה דילמה "קטנה" והיא למי מצביעים? מיותר להסביר מדוע : העבודה, מרץ ושינוי אינן באות בחשבון, בשל גישתן המעוותת והרסנית כלפי התורה והארץ, ועמדותיהן נוטות לרעה ולכן עלינו להביע הצבעת מחאה נגדם! הליכוד לצערנו נגוע במגוון דעות שונות ממגוון הקשת הפוליטית, די להטות אוזן לדברי ראש הממשלה היוצא, ויו"ר הליכוד, אריאל שרון, המדבר על "חזון המדינה הפלשתינאית". כל אדם שמצביע ליכוד מסתכן בנתינת יד בפועל להקמת מדינה פלשתינית, למרות שישנים מספר חברי ליכוד שבקול רפה מתנגדים לכך. ש"ס – לא נוכל לסמוך עליהם בתחום הלאומי, וגישתה העקרונית ה "לא ציונית", והשקפת העולם הסקטורלית והעדתית מכבידות מאוד לתמוך בה. חירות הינה מפלגה קטנה, וחבל שקולות יקרים ילכו לאיבוד!, אנו חייבים לתת כוח חזק למפלגה גדולה. נותרנו אפוא, עם המפד"ל והאיחוד הלאומי, שעם המפד"ל לא היה מתנגד הם היו למפלגה אחת גדולה! והדבר היה יכול לשנות הרבה! (יש לזכור שהמפד"ל התנגד אפילו שהוצע להם כי מספר אחד יהיה ממפלגתם...) לכן אני ממליץ להצביע לאיחוד הלאומי, אשר בנוסף למצע הדי דומה עם המפד"ל מוסיף עוד שני נקודות: האיחוד הלאומי מתנגד בכל תוקף להקמת מדינה פלשתינית, ותומך בהתיישבות בכל רחבי הארץ. ובנוסף לכך: דורשת להתקיף את הטרור, לחסל את הרשות הפלשתינית וגירוש כל המסיתים והשותפים לטרור. מאז גיבוש האיחוד הלאומי ניתן לראות כי נרקם קשר מבורך בין מרכיביו בנושאים המדיניים והמורשת היהודית, מתוך הכרה כי הם המפתח לחוסן הלאומי. יש לזכור כי המפד"ל של היום הוא לא המפד"ל של פעם, כיום הם זזים עם כיוון הרוח, והם מוותרים בקלות על האידיאולוגיה שלהן, לא כן האיחוד הלאומי, לכן אני קורא לכולנו להצביע "ל" ולתת למפלגה הציונית האמיתית לנצח ולהדריך את הממשלה הקרובה שתקום בעזרת ה'. "איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק!!!" "חזק חזק ונתחזק" ניתן לשלוח תגובות ושאלות לפורום או לאי מייל.

שום דרך קיצונית אף פעם לא עובדת זאת עובדה...ואני מתכוון לך שם למעלה ולך שם למטה....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר