הציבור צמא להסברה שמטרתה הימנעות ובלימת התפשטות הנגיף.

הדבקה המונית? בוא ונבדוק, מהכל הופעות הסרק של נתניהו אני למד בדר אחד,הוא משתלט על זמן מסך יקר לצרכיו האישיים במקום לנצל את הזמן לבעלי מקצוד שהכשרתם בלהרגיע,למתן מסרים ובעיקר להעביר את המסרים המתבקשים,דוגמאות? בבקשה.

האם שמענו איך לנהוג כשאתה מגיע לתחנת דלק והולך לדחוף את אקדח התדלוק לפי המיכל,האם את יודע כמה לפניך עשו את אותה פעולה כשאיש אינו יודע האם אחד מהם נגוע בנגיף שאפילו הוא טרם מודע לכך?

עקרת בית יוצאת לקניות בסופר ולוקחלת עגלת סופר לסיבוב קניות,כמה לפניה אחזו באותה עגלהמי מהם נגוע בנגיף שהוא בעצמו לא מודע לכך?

נכנסת לבית מרקחת,אחזת בידית בכדי לפתוח את הדלת,כמה אחזו לפני? וכך בכניסה לסניף דואר בנק או כל מקום אחר,אפילו בחנות לכלי בית למשל,אתה רוצה לרכוש סכום,ויש מבחר אתה אוחד ובוחן את הסכום,את המראה ואז משקלו וטיבו,כמה לפניך עשו את אותה פעולה לפניך? והרשימה עוד ארוכה ארוכה מאוד,אילו היה איש מקצוע שפונה ומסביר פוקח את עיננו ומספק עוד כיווני חשיבה ופעולות מנע האם זה לא היה מועיל יותר מהנאומים המיותרים שאין בהם כלום ושום דבר חוץ מבזבוז זמן מסך והחטאת המטרה הנעלה של פעולות מנע מצד הציבור?

או למשל מדוע משרד הבריאות לא מחייב שכל מוצר מזון גלוי ימכר מעתה כשהוא בתוך שקית נילון סגורה כל הקונים לא יבדקו בידיהם את מצב הלחם או כל מוצר חשוף אחר,דברים אלה ואחרים הם לבעלי מקצוע שמבינים עניין בוודאי לא לראש ממשלה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה