ניהול המגפה שערורייתי ובלתי נסבל ונגוע.

ניהול מגיפת הקורונה מנוהל בחובבות ובחוסר מקצועיות וברוב המקרים לא ע"י האנשים הנכונים,אם זה כדי להצטייר כמבוגר האחראי שמשתלט על זמן מסך וכבר החל את קמפיין הבחירות הרבעיות אז הוא מצליח ובגדול וזה מוביל אותי לקבוע שלא באמת בריאות הציבור מעניינת אותו אחרת איך אפשר להסביר את הדברים הבאים?
כיום מידי ערב מתייצב ראש הממשלה ומספר לו היכן לשחרר "אפצי",כמה חשוב לשטוף ידיים,לשמור מרחק ולהישמע להנחיות שמציאות חיים,זה חשוב אבל מדוע אין איש מקצוע אחד שיסביר ויכוון יותר,שיפקח את עיננו לפעולות בהם אתה,את אני ואחרים נתקלים בהם יום יום שעה שעה,דוגמאות על קצה המזלג? בבקשה.
נכנסתם לסופר לקחתם עגלת סופר ויצאתם לסיבוב קניות,חשבתם לרגע כמה עשרות ואולי מאות אחזו באותה עגלה לפניכם?
נככסתם לבית מרקחת אחזתם בידית הכניסה,נכנסתם לתחנת דלק,כמו עשרות אנשים החזיקו את אקדח התדלוק לפניכם?או לחניה הגעתם ובכדי שהמחסום יפתח עליכם ללחוץ על הכפתור לקבלת כרטיס כניסה,או אפילו עודף שקיבלתם מהקופאית כמה ידיים עבר ב- 24 שעות האחרונות,לא אפרט עוד והרשימה יכולה להיות ארוכה וארוכה מאוד.
כל אלה שמפחידים ויושבים שעות בדיונים ומגיעים להרצות לנו בטלוויזיה ובראשם ראש הממשלה,שמעתם אותם ולו פעם אחת מיתחסים למשל לדברים האלה ואחרים ואיך למנוע או לפחות לצמצם את הסיכוי להידבק בנגיף האותם אפשרויות מדגמיות שהצגתי ועוד רבים שלא?שמעתם בפניות עד היום למשל להשתמש בכפפות חד פעמיות? לא ולא,ולכן ימים אלה חייבים להיות של אנשים מקצועיים שמצד אחד בעלי יכולת להרגיע ומד שני להעביר הסברה והכוונה מונעת,ומה שקורה היום זה יותר גניבת זמן מסך ושיסלחו לי כל אלה שחושבים אחרת,אם בריאות הציבור חשובה אז הסברה נכונה שבבסיסה פעילות והסברה מונעת,זה מה שחשוב וזה מה שיביא למודעות שיבלום את התפשטות הנגיף,תקנו אותי אם אני טועה,דני.
שתפו בבקשה זה חשוב.

אכן. אבל צריך גם מי שמקשיב, והרוב כאן,איבד יכולות הקשבה וחיבור למציאות/אמת. 

ויש מי שרוכב/דוהר בהנאה על גבם של אלו. 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר