חויה מהסופר !! עמך ישראל המטומטם ממש !!

הגעתי לסופר לקניית כמה מצרכים, ואז נגלה לעיני מחזה איימים, מאות שנדחפים, צמודים האחד לשני,לא מבינים את שמסבירים בכל מקום....

לשמור מרחק,מסכות, כלום....נדבקים.....

ממשמשים כל מוצר....לא מבינים !

אלו הם האחראים על האסון....הם וחלק מהחרדים שמתעקשים להתקהל.....

ברחתי משם ,כל עוד נפשי בי !!! 

למישהו יש הסבר??? מה הטמטום הזה? 

מנהל הפורום
10,000+

ההסבר לכך מאוד פשוט,אנחנו היהודים לומדים בדרך הקשה מתוך סבל,כך לדוגמה בצבא,כל ההוראות נכתבו בדם,למה אי אפשר לחשוב קודם? הרי אנחנו היהודים המצנו את האימרה "סוף מעשה במחשבה תחילה".

לא אוהב את המילה "אנחנו".....

אני כמוך לא שייכים לטמטום הזה, וכמונו הרוב בישראל. 

יש מיעוט שהורס לכולנו. די באחוזים בודדים של סוררים....וזה כך לאורך ההיסטוריה. 

מנהל הפורום
10,000+

מישהו חושב שליצמן,דרעי,ביתן,כחלון,אמסלם,רגב,נתניהו, ודומיהם....הם חזות ישראל ?? 

ממש לא. הם כנופיה שהשתלטה בשיטות מסוכנות,על הגיון הציבור. 

מנהל הפורום
10,000+

הגעתי לסופר לקניית כמה מצרכים, ואז נגלה לעיני מחזה איימים, מאות שנדחפים, צמודים האחד לשני,לא מבינים את שמסבירים בכל מקום....

לשמור מרחק,מסכות, כלום....נדבקים.....

ממשמשים כל מוצר....לא מבינים !

אלו הם האחראים על האסון....הם וחלק מהחרדים שמתעקשים להתקהל.....

ברחתי משם ,כל עוד נפשי בי !!! 

למישהו יש הסבר??? מה הטמטום הזה? 

אתה צודק, אבל אני לא מאשימה אף אחד, חוץ מאת עצמי : אתמול בצהרים עשיתי קניה גדולה ב'סופר', היה מלא אנשים, ממש צפוף, חלר מהאנשים עם המסכות האלה על הפה והאף. הגעתי לקופה עם המצרכים כדי לשלם - הקופאית עם מסכה ועם כפפות...

ורק באותו רגע קלטתי שאני חסרת אחריות ואידיוטית : כבר בתחילת המגיפה קניתי קופסה של 100 כפפות, כחולות, והן טובות מאד, והשתמשתי בהן כבר פעמיים...

למה אתמול משום מה שכחתי לקחת ולשים כפפות? לא יודעת, אין לי הסבר מלבד חוסר אחריות של עצמי - אחר כך ואפילו עכשיו אני קצת לחוצה, פתחתי ב'סופר' דלתות של כמה ארונות קירור, שאלף אנשים נגעו בהן מהבוקר, בידיים חשופות, וגם אני. לקחתי עודף מהקופאית בנייר ובמטבעות, וכמו אצלך אנשים היו קרובים אלי הרבה הרבה פחות מה 2 מטר...

אז כאמור עכשיו אני קצת מוטרדת, קצת, לא מאד. לא יודעת מה משך תקופת הדגירה, שאם יש עלי וירוסים, אתחיל אז אולי להרגיש סימפטומים. מקווה שאם יש עלי וירוסים, אעבור את זה בכלל בלי לחלות ובלי סימפטומים, ועל עצמי אני גוזרת סגר כמעט מוחלט, כדי לא להדביק אחרים. 

יהיה טוב, אולי. שבת שלום.

לידיעתך, עגלת הסופר, מזוהמת ברמות לא הגיוניות. ניגבתי פעם אחת את הידית עם טישיו לח.....

שנותר שחור, מגעיל, שנבהלתי. 

ולכן,מיד כשיצאתי,חיטוי כללי,לידיים, ואז בבית חיטוי גם לחלק מהמוצרים !!! 

זאת תוך זיכרון לא לגעת בפנים, עד החיטוי. 

כפפות ומסכות אמצעי בסיסי. ולמי שמשיג, מסכות שמכסות גם את העיניים....או משקפי שמש כמו שבסקי....רחבות ומגינות.

מנהל הפורום
10,000+
מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר