נתניהו עבריין מועד שפוגע במוסדות המדינה וחייב להעצר.

בכל מדינה נורמלית מנוול בן תשפוכת השטן כמו נתניהו היה צריך להיות במעצר עד למועד המשפט,המנוול הזה הורס ורומס כל מה שבדרכו,ואם צריך מורא לחבורת הרוטווילים שלו בקריצה לעשות שפטים בפלוני או אלמוני.

נתניהו טועה טעות קשה ומרה ולא למד את הלקח ממשפטו של אלאור עזריה כשבמקום להתנצל הוא הסתובב מחויך מאוזן לאוזן מתוך מחשבה שהרחוב הוא זה שישפוט אותו וכך יצא שנגרר אחרי הצ'חצ'חים עלובי הנפש שכל 6 ביחד אין להם פרופיל 97 ושכח שיש שופטים בירושלים.

ביבי לוקח זאת הרבה יותר רחוק ובטוח שהרחוב לא רק שישפוט אותו הוא אולי ישלח אותו לנופשון עם הפרה והילד האוטיסט.

הוא משתלח במערכות ובזרועות המדינה והוא שוכח שטרם נאמרה המילה האחרונה בנושא הצוללות,ההון,ושאר הפשעים שלו.ביבי חייב להעצר להפשיט אותו ולהלבישו שק כלום ולהחתימו על מגרפה לניקיון הגינות במעשיהו.

הוא חייב להישפט ולבלות את כל שארית ימיו בכלא.

איום ונורא, זה פשוט איום ונורא, אני פשוט מתקשה להאמין, או לא מאמינה בכלל...

תראה, אתה תמיד מקטר כאן, בלי הפסק, תראה אם אתה יכול לעשות משהו מעשי בנושא, נראה שיש לך קשרים, תבדוק מה ניתן לעשותemo_30.png...

תבורך משמים, או מאיפה שלא יהיה.

איום ונורא, זה פשוט איום ונורא, אני פשוט מתקשה להאמין, או לא מאמינה בכלל...

תראה, אתה תמיד מקטר כאן, בלי הפסק, תראה אם אתה יכול לעשות משהו מעשי בנושא, נראה שיש לך קשרים, תבדוק מה ניתן לעשותemo_30.png...

תבורך משמים, או מאיפה שלא יהיה.

שמע...גם לי כואב שנתניהו נעזר עתה בכהניסטים המשיחיים הורסי עם ישראל ותורתו לדורי דורות "אחלקם ביעקב ואפיצם בישראל"

אבל...

אני רוצה להבין....באמת...סיקור חיובי בעיתון, זה שוחד?

מי כבר שם ביצה שמאלית או ימנית על הסיקור הזה? הרי עושים מטעמים ממנו ושרה שלו...אז איזה סיקור פה ישנה משהו???

צבי, אתם תמים או עושה את עצמך תמים? או אולי אתה לא מכיר את העובדות, השוחד המדובר שעליו נתניהו צריך להישפט הוא התמורה שדאג לתת תמורה לסיקור החיובי שקיבל,הרי גם לך ברור (אני מקווה) שאין "ארוחות חינם", והתמורה שנתניהו סידר בעבור בסיקור הוא ע"ח ועם גבם של הנכים,הילדים והקשישים ניצולי שואה ואני מפנה אותך לדוח שפורסם רק השבוע שהעוני רק גבר,אז סך ההטבה עומד על מילירד ושמונה מאות מליון ש"ח,עכשיו תחשוב איך יכל העבריין לשפר ולו במעט את מצבם של אלה שהדרדר, את אני מקווה שבשורת אלה הוצאתי אותך מהתימימות המדומה שלך.

יש מטרה אחת,למצות את הדין עם עבריניים,וכשמדובר על אישיות שאמור לשמש דוגמה לבני נוער אז חייבים להחמיר איתו שבעתיים וטרם נאמרה המילה האחרונה בנושא הצוללות כשאני מקווה שכחול לבן יקימו את הממשלה הבאה ויחוקקו חוק להקמת וועדת חקירה שתחקור בין היתר את חלקו של נתניהו בפרשה.

צבי, אתם תמים או עושה את עצמך תמים? או אולי אתה לא מכיר את העובדות, השוחד המדובר שעליו נתניהו צריך להישפט הוא התמורה שדאג לתת תמורה לסיקור החיובי שקיבל,הרי גם לך ברור (אני מקווה) שאין "ארוחות חינם", והתמורה שנתניהו סידר בעבור בסיקור הוא ע"ח ועם גבם של הנכים,הילדים והקשישים ניצולי שואה ואני מפנה אותך לדוח שפורסם רק השבוע שהעוני רק גבר,אז סך ההטבה עומד על מילירד ושמונה מאות מליון ש"ח,עכשיו תחשוב איך יכל העבריין לשפר ולו במעט את מצבם של אלה שהדרדר, את אני מקווה שבשורת אלה הוצאתי אותך מהתימימות המדומה שלך.

אז רק לעידכון באמת...איזו תמורה היתה מדוברת בעבור הסיקור החיובי?

אני רואה די הרבה חדשות ועדיין לא הבנתי איזו תמורה  היתה מובטחת עבור הסיקור...

(אגב -בפעם שעברה היצבעתי כחול לבן...אבל מה שאיני מבין,אני שואל...)

ההטבות שקיבל או יותר נכון התחיל לקבל מוזס עולות למשלם המיסים מילארד ושמונה מיליון ש"ח,מה יש להבין כנס לגוגל תכתוב מה שאתה רוצה לדעת וזה יקפוץ לך בקלי קלות...נתניהו עבריין שנתן שוחד חלילה לא על חשבונו אלה על חשבונים של העניים,הקשישים ניצולי שואה ונכים לא מעניין אותו כלום ושום דבר לא שהעוני התרחב לא שבתי חולים קורסים רק הוא.ממליץ לך בזמנך הפנוי ויש לך לא מעט כנס ותקרא.

ההטבות שקיבל או יותר נכון התחיל לקבל מוזס עולות למשלם המיסים מילארד ושמונה מיליון ש"ח,מה יש להבין כנס לגוגל תכתוב מה שאתה רוצה לדעת וזה יקפוץ לך בקלי קלות...נתניהו עבריין שנתן שוחד חלילה לא על חשבונו אלה על חשבונים של העניים,הקשישים ניצולי שואה ונכים לא מעניין אותו כלום ושום דבר לא שהעוני התרחב לא שבתי חולים קורסים רק הוא.ממליץ לך בזמנך הפנוי ויש לך לא מעט כנס ותקרא.

נו...אז במשפט אחד....מה קיבל מוזס?

מילראד ושמונה מליון ש"ח

מילראד ושמונה מליון ש"ח

נו, מה נהיית לי קמצן מיליפ פתאום...

איך מליארד ושמונה מאות אלף?...איך, מה. מה קיבל ששווה כמעט 2 מליארד?

קיבל סיקור תיקשורתי אוהד,אגב מה איכפת לו 2 מליראד יותר או פחות,זה לגמרי לא בכיסו זה מהפיות של הילדים והקשישים הרעבים,הנכים ומערכת הבריאות הקורסת.

קיבל סיקור תיקשורתי אוהד,אגב מה איכפת לו 2 מליראד יותר או פחות,זה לגמרי לא בכיסו זה מהפיות של הילדים והקשישים הרעבים,הנכים ומערכת הבריאות הקורסת.

לא הבנתי איך מוזס קיבל 2 מליארד...

מר צבי הורוביץ,אתם בפנסיה יש לך מספיק זמן פנוי כנס לגוגל כל שתבקש לדעת נימצא שם רק תבקש.

מר צבי הורוביץ,אתם בפנסיה יש לך מספיק זמן פנוי כנס לגוגל כל שתבקש לדעת נימצא שם רק תבקש.

חוששני שאתה פשוט אינך יודע...

חוששני שאתה פשוט אינך יודע...

עוד פעם --כיצד מוזס קיבל 2 מליארד ?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר