בזכות ירושלים והגולן חובה לאפשר לביבי...(מורד חי פילון)

אין תחליף לנתניהו,
מאחר שהגשים את חלומו של דוד בן גוריון, שאהב ורצה בגולן כישראלי לביטחון ישראל,
לא הסכים לוותר על ירושלים, דבר שקרה רק בזכות ביבי וקשריו עם טראמפ.
חייבים לאפשר לביבי עוד ארבעה שנים, להשלים את המשימה, חלומו של דוד בן גורין חי ונושם אויר הרים בגולן ובירושלים...

טרמפ? בגדול הוא גורם נזק לעתידה של ישראל,עבריין לא קטן בדיוק ואף יותר מנתניהו,הגולן וירושלים הם לזכותם של ראשי ממשלה מהשמאל ששיחרור וכבשו את הגולן וירושלים אז בבקשה את תיתן קרדית למי שלא מגיע,אגב היחידי שמסר שטח לטרוריסטים (חברון)

זה נתינו,השמאל שילש את גודלה של ישראל,פיתח חקלאות,תשתיות,רפואה תעשיה ועוד טחומים טכנולוגים,אז בבקשה תדייק באשר לנתינו, לא משנה מה עשה עברין מקומו בכלא להירקב שם,אם אולמרט על עשירית ממה שעשה נתניהו העבריין והמושחת עשה קיבל 4 שנים לביבי מגיע 15 שנה וזה לפני הגז והצוללות.

תיקון:אל תיתן

נתניהו

תחומים

מי שהעדיף בית חולים עזתי
על חיילי צהל,
יכול להתמנות לראשות ויצו העולמית.
לכן אין תחליף לביבי, נקודה.

בתי הקברות מלאים בכאלה שחשבו שאין להם תחליף,אם לבן גוריון,רבין היה תחליף בוואדי לעברין מנוול ובוגד יש,כמו גזל יש.

בכל פעם שחוקרים את ביבי נתפסים אחרים בעבירות חמורות. ככה בענין הצוללות וככה בענין וואלה. כבר יש עשרה  אנשים עם כתבי אשום עכשיו ובדרך. לכן לדעתי ביבי יצא זכאי ובזכות החקירות של ביבי  המשטרה מנקה את ישראל מהשחיתוות...

או שאתה טיפש או שאתה אדיוט או שניהם גם יחד,אתה מבין מזה בוגד? זה מה שביבי,בכל מדינה מתוקנת מנהיג שבגד בעמו ובמדינתו מוצא להורג אחרי משפט,לא הייתי רוצה שזה מה שיעשו למנוול נתניהו כי בשבילו זה פרס ולא רוצה לתת לו את התענוג הזה,אני רוצה שיאריך ימים בסבל ובמכאובים זה ברור לך?

עדיין לא היה משפט. אחרי השימוע לא ישאר כלום ואם ישאר ענין ואאלא או בזק יצא זכאי על בטוח...

על סמך מה אתה כותב מה שאתה כותב? זה מוכיח כמה שאתה טיפש גדול אפילו יותר מהמטונף מסריח מושחת ובוגד נתניהו,ואם אתה בטוח בכך,למה השקץ המשוקץ נתיהו מחתים את חבריו,מנסה להעביר חוקים שימנעו ממנו לעמוד לדין? אבל אהבל כמוך יודע את האמת,והאמת שהוא צריך להיכנס לכלא ולהירקב שם עד יומו האחרון,ואני מאחל לו אריחות ימים בכלא.

אגב הוא לא לבד המושחתים הנוספים בשם הדת הארורה שהפכוה אותה לצחוק ולעז ובישמה גונבים מקבלים ונותעים שוחד דרעי,ליצמן,ביטן,כץ ואחרים,תתבישו לכם פעם אם היה מתגלה מושחת הוא היה שם קץ לחיו לעמרי היום זאת נורמה שאתה ואנשי ימין תומכים ומקבלים שחיתות כמובן מאליו.

או שאתה טיפש או שאתה אדיוט או שניהם גם יחד,אתה מבין מזה בוגד? זה מה שביבי,בכל מדינה מתוקנת מנהיג שבגד בעמו ובמדינתו מוצא להורג אחרי משפט,לא הייתי רוצה שזה מה שיעשו למנוול נתניהו כי בשבילו זה פרס ולא רוצה לתת לו את התענוג הזה,אני רוצה שיאריך ימים בסבל ובמכאובים זה ברור לך?

עניין ה"בגידה" הוא הזיה של התקשורת ומועמדי השמאל הקיצוני, שאפילו לא נחקרה במשטרה בחשד כלשהו. הזיה שלא זוכה לאמון של רוב מכריע בציבור. 

על סמך מה אתה כותב מה שאתה כותב? זה מוכיח כמה שאתה טיפש גדול אפילו יותר מהמטונף מסריח מושחת ובוגד נתניהו,ואם אתה בטוח בכך,למה השקץ המשוקץ נתיהו מחתים את חבריו,מנסה להעביר חוקים שימנעו ממנו לעמוד לדין? אבל אהבל כמוך יודע את האמת,והאמת שהוא צריך להיכנס לכלא ולהירקב שם עד יומו האחרון,ואני מאחל לו אריחות ימים בכלא.

אגב הוא לא לבד המושחתים הנוספים בשם הדת הארורה שהפכוה אותה לצחוק ולעז ובישמה גונבים מקבלים ונותעים שוחד דרעי,ליצמן,ביטן,כץ ואחרים,תתבישו לכם פעם אם היה מתגלה מושחת הוא היה שם קץ לחיו לעמרי היום זאת נורמה שאתה ואנשי ימין תומכים ומקבלים שחיתות כמובן מאליו.

למה לא כתבת גם על הקשר של ברק מהשמאל הקיצוני עם עבריין מין, תרומות עלומות מקרן וקסנר, דו"ח מבקר המדינה שקבע כ"קנה שלטון בכסף"? או על הקשר בין גנץ למשטרה כשקיבל פטור ממכרז בסך 50 מיליון שקל? 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר