ההמרה המתבקשת להמיר את השילטון המתועב של הימין.

בן גביר,סמוטריץ,פרץ,רקב,אמסלם,ביטן,דרעי,ליצמן, חבורת פושעים עבריניים,ומושחתים איש איש בהתמחותו כשהמנצח על התזמורת גדול המושחתים ועברין מספר אחד בישראל ביחד עם אשתו בנימין נתניהו.

זקנים,נכים,ניצולי שואה,חולים,אתיופים,עניים דוחק בכבישים ובתי חולים, דיור, רפואה לעשירים והרשימה עוד ארוכה ארוכה שאיש אינו רואה את הסוף, כל אלה ואחרים לא מדגדגים את העבריין וכנופיית הפשע המסייעת, ואם חלילה מי מהחברים מצייץ או נדמה שפלט דבר מה מיד מופעל הקצב יאיר בהוראת השמנה מבלפור.

בידי מי נפקיד את ילדינו במערכת החינוך באיש קטן וחשוך? באנשים של אתמול? הורה שאיכפת לו מעתיד ילדיו אסור לו לשלוח את ילדיו לבית הספר אם חלילה וחס ימשיך החשוך שמפגר הרחק מאחור פרץ,אם הרוב לא ישלח ויתנה זאת בסילוקו של החשוך אולי נראה אור בקצה המנהרה.

הימין על המתחזים לרבנים שכל מטרתם לעשות קופות הפכו את הדת לדבר דוחה ומגעיל,אני גדלתי על רבנים במלוא מובן המילה והיום כל מי שנבצר ממנו ואין ביכולתו אפשרות לרכוש סכיני גילוח ומגדל זקן מיד מניח עליו סמרטוט שמכנה אותה ציצית ומחלל אותה כי היא משמשת לו לניגוב זיעה על הגבעות ברדיפה אחרי עובדי אדמתם פלשתינאים.

די נמאסתם מושחתים מתועבים.

זה הזמן להמיר את השילטון המתועב שכל מטרתו אחד, למגן את המתועב והמושחת נתניהו שחלילה לא יעמוד למשפט,וכל זה בתמיכת העבריניים שמתחזים לרבים,אוי לכם מיום הדין,נבלות כמוכם צריכים כל שבוע יום כיפור.

וכעת רעיונות של אינקויזיציה.....ימי ביניים חשוכים....."המרה"  !!!

שלל הפרדות בין נשים לגברים, ילדים מילדות....עוולות ופשעים הזויים. חיילים או אחרים יוצאים כשאשה שרה לפניהם.....או גבר ששר ומכסה עיניו...

נראה שבאיראן טוב יותר מול החזון של האפלה מבית סמוטריץ/פרץ/בן גביר ורבים מידי נוספים,שמדהימים יום יום באמירות מופרעות ומסוכנות. איתם ראש הממשלה בוחר לחבור.....אולי מפני שהטרוף אחז בהם, למי איכפת מישראל? העיקר החבר הדימיוני שהם המציאו, שלא היה בעבר....במה שהיה זכר לציונות הדתית/בני עקיבא.....

לנתניהו אין שום דבר משותף עימם....פרט לחבורה קיצונית שתעשה הכל לגזול עוד תקציבים מהפרה החולבת שהיא אנחנו כולנו. 

אנטי ציונים,עבריינים מורשעים, חשודים בפלילים רבים....מסיתים.....

זה מה יש. זה מה שנותר. 

זה מה שצמח......לזה הם קוראים ימין.....משום מה. כי זה לא ימין ולא שמאל, זו הזיה מהגיהנום הדתי!! 

ובנוסף ,חורבן כל שראוי בדת ישראל !

אישית אני רואה כיצד נרתמו כל אנשי הבטחון בישראל.....להציל את ארצנו מצפרני הללו....וכיצד הללו משמיצים ארבעה רמטכלי"ם 

ונדהם, שיש עדיין ציבור לא קטן, שאוכל את הבלופים ....ויוצא כנגד מיטב האנשים בישראל. 

איך אמר ברק, ואני מאמין לו, כבר הייתי בכל התפקידים, אין לי ענין בתפקיד,ראשות ממשלה וכיו"ב. 

שימו אותי במקום 17......המטרה אחת, להחליף שלטון מושחת שמדרדר את המדינה לתהום. 

מנהל הפורום
10,000+

בהחלט טיפולי המרה זה לא לעניין, יש הרבה שמכפישים לדוגמא את הקרן החדשה לישראל
למרות שיש להם גם עקרונות חיוביים כגון שכולם שווים, בקיצור צריך לדגול בשיטה של חייה ותן לחיות בלי אף כפייה לשום צד.

הקרן החדשה ממש כקרן וקסנר, תורמות הרבה לרווחת רבים,השכלה רחבה ועוד. 

מיטב מנהיגנו משלל תחומים למדו בהרווארד על חשבון הקרן, מימין/שמאל/בטחוניסטים ושלל מנהלים במערכת הציבורית. וזה רק לטובה !

לימודים ברמה מצויינת, לקידום כאן אצלנו. לימין הקיצוני אין עוד גבולות,יוצאים להרוס את כל שדמוקרטי,משכיל,פלורליסטי, מתקדם....

כל זאת תחת כיסוי של משיחיות שקר שבינה ליהדות אפס/כלום !! בושה לכולנו לשמוע את שלל ההשמצות המתועבות כנגד קרנות שמסייעות לישראל באינספור תחומים,וכבר יצאו כמה ראשי רשויות להגנת הקרנות.....והאמת !!! 

הבורות וההסתה ההרסנית של קיצוניים בימין,בעוכרינו, מזכירה את הקנאים קצת לפני חורבן בית שני. מיעוט הזוי ומסוכן.

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר