מה יהיה הסוף עם חלק לא מבוטל מהמרוקאים?

למה מותר לנו להעליב ולגדף את האחר, ולאחר אסור לעשות זאת לנו?
כמו תמיד כשאני עומד לכתוב משהו בנוגע למצבה של החברה הישראלית, אני פותח בשתי אמירות: 1. אני בן עדות המזרח. 2. המאמר אינו מתייחס לכל בני עדות המזרח, והכללה אינה מטרתי. 
הייתי רוצה לומר שכתיבתי מכוונת למיעוט שבנו, אך לצערי, מצאתי עצמי שאני מתכוון לחלק גדול בתוכנו. זהו החלק הרעשני, התוקפני, אכול השנאה כלפי האחר, זה החלק ש"לקחו לו, שתו לו, מגיע לו", שמצידי אפשר לכנותו בכל כינוי כמעט. זה החלק שהשתלט על השיח, שאיש לא מינה אותו לעמוד בראשנו, זה החלק המבייש את כולנו.
והחלק הזה,יש לו תרומה רבה להרס המדינה והדמוקרטיה, המתחולל לנגד עינינו, לשסע ולפילוג אותו אנו רואים יום יום. והדאגה לעתיד המדינה, גורל ילדינו ונכדינו רק הולך ומחריף. כן, זה החלק שבהצבעתו הורס כל חלקה טובה בארץ הנהדרת של כולנו. 
מה קרה שנעלבנו מהתבטאותו של שבתי שביט? הרווחנו זאת "ביושר", בהתנהגותנו הבוטה, בתגובותינו המתלהמות, בחוסר הכבוד ובחוסר הבושה כלפי האחר. ואנו הלא מבקשים "כבוד". איננו מכבדים האחר, למה שיכבד אותנו? מגיע לנו פטיש בראש. אולי נתעורר.
הרווחנו זאת בגלל חברי הכנסת המייצגים את עדות המזרח, אך בעיקר את נבחרינו מטעם העולים ממרוקו. בבקשה, עברו על שמותיהם במפלגת הליכוד וש"ס, אחד אחד. בחנו את יושרם, כמה מהם מושחתים, וכמה מהם מטיפים לשנאת ה"אשכנזי", ומהי רמתם המוסרית ותרומתם למולדת? ומה חלקם בהטמעת המושג "שמאלני בוגד"?
ואנו נהנים ומוחאים כפיים לכל דבר איוולת של מירי רגב, חסרת התרבות, או מיקי זוהר מכלוף, או ביטן או אלפסי, או דרעי, המורשע שהחזרנו לזירה, או שר המשפטים, הבובה אוחנה, או אורן חזן בעבר? ואלה, כמו כל נבחרי הליכוד, הפכו לאסקופה נדרסת, לאפסים, למלקקי התחת של משפחת נתניהו. איך זה שאנשים טובים מתוכנו, כמו אבי גבאי, או עמיר פרץ, או אורלי לוי, לא זכו בקולותינו? למה אנחנו בורחים מהמוצלחים, לטובת הבינוניים ומטה שבתוכנו?
ואנו הם אלה שבוחרים "דווקא ביבי" "רק ביבי" "ביבי המלך" – איזו בושה.
וכן, זה כואב ומעצבן, שכן בקולותינו אנחנו עוצמים עיניים, אוטמים אוזניים, וממשיכים ללכת אחרי ראש ממשלה "אשכנזי" החשוד בפלילים, ומשפחתו השולטת בנו כאילו היינו עבדיה. וכן, בטפשותנו, נמשיך להצביע לנתניהו, לא לליכוד, כי אין ליכוד. מה לנו ולו? ובאפסותנו נצביע לטרוף האלוהי של ש"ס, אלה שהופכים את מצביעיהם לקורבנות השקר והכזב.
אז מה הפלא, שמדי פעם מכנים אותנו חסרי דעת או מחשבה? מדוע אנחנו נעלבים? הלא אנו לא מרחמים ולא מתחשבים בשונה מאיתנו כל השנה. הביקורת עלינו נאמרת מתוך יאוש, מתוך כאב על הקורה סביבנו. מתוך ידיעה שהמצב לא ישתנה, בגללנו. אז כדאי שנהיה צנועים ונתחשב באחר, לפני שנצעק "פגעו לנו בכבוד". על איזה כבוד אתם מדברים? 
ויש בי צער, אכזבה ותסכול עמוק על כך, שהחלק המשכיל, השפוי בתוכנו, לא עוצר את הסחף, כל אחד בחלקת אלוהים הקטנה שלו. יש בי צער שהשנאה לאחר עברה לדור השני והשלישי. כואב לי, שקריאות הנשיא ריבלין המתמשכות לאחדות העם, אליהם מצטרפים רבים בעם, לא רק שלא נענו בעבר ולא נענות היום. להיפך, ככל שחולף הזמן המצב רק הולך ומחמיר. מתי תעצור רכבת השנאה הדוהרת לתהום?
ואני בז לנתניהו, אשר משתמש בנו לצרכיו הפרטיים. חבריי, הוא צוחק עלינו, מפריד בינינו. הפסיקו להאמין לנוכל המושחת המדופלם הזה. אנחנו לא מעניינים אותו. הגיע זמנו ללכת.
במבחן הזמן ובניתוח הסטורי שייעשה פעם, לא נזכה לכבוד רב. בואו נסתכל במראה, ונשאל עצמנו איך הגענו למצב הזה, לאן פנינו, ולאן פני המדינה, ומה עלינו לעשות? צניעות וענווה, היו אבני יסוד במחוזותינו. גם את אלה איבדנו.
ואל תעלבו גם ממני. אני אחד מכם, אך שונה בדעותיי מרבים מכם. 
ולוואי ויגיעו ימים טובים יותר

למה מותר לנו להעליב ולגדף את האחר, ולאחר אסור לעשות זאת לנו?
כמו תמיד כשאני עומד לכתוב משהו בנוגע למצבה של החברה הישראלית, אני פותח בשתי אמירות: 1. אני בן עדות המזרח. 2. המאמר אינו מתייחס לכל בני עדות המזרח, והכללה אינה מטרתי. 
הייתי רוצה לומר שכתיבתי מכוונת למיעוט שבנו, אך לצערי, מצאתי עצמי שאני מתכוון לחלק גדול בתוכנו. זהו החלק הרעשני, התוקפני, אכול השנאה כלפי האחר, זה החלק ש"לקחו לו, שתו לו, מגיע לו", שמצידי אפשר לכנותו בכל כינוי כמעט. זה החלק שהשתלט על השיח, שאיש לא מינה אותו לעמוד בראשנו, זה החלק המבייש את כולנו.
והחלק הזה,יש לו תרומה רבה להרס המדינה והדמוקרטיה, המתחולל לנגד עינינו, לשסע ולפילוג אותו אנו רואים יום יום. והדאגה לעתיד המדינה, גורל ילדינו ונכדינו רק הולך ומחריף. כן, זה החלק שבהצבעתו הורס כל חלקה טובה בארץ הנהדרת של כולנו. 
מה קרה שנעלבנו מהתבטאותו של שבתי שביט? הרווחנו זאת "ביושר", בהתנהגותנו הבוטה, בתגובותינו המתלהמות, בחוסר הכבוד ובחוסר הבושה כלפי האחר. ואנו הלא מבקשים "כבוד". איננו מכבדים האחר, למה שיכבד אותנו? מגיע לנו פטיש בראש. אולי נתעורר.
הרווחנו זאת בגלל חברי הכנסת המייצגים את עדות המזרח, אך בעיקר את נבחרינו מטעם העולים ממרוקו. בבקשה, עברו על שמותיהם במפלגת הליכוד וש"ס, אחד אחד. בחנו את יושרם, כמה מהם מושחתים, וכמה מהם מטיפים לשנאת ה"אשכנזי", ומהי רמתם המוסרית ותרומתם למולדת? ומה חלקם בהטמעת המושג "שמאלני בוגד"?
ואנו נהנים ומוחאים כפיים לכל דבר איוולת של מירי רגב, חסרת התרבות, או מיקי זוהר מכלוף, או ביטן או אלפסי, או דרעי, המורשע שהחזרנו לזירה, או שר המשפטים, הבובה אוחנה, או אורן חזן בעבר? ואלה, כמו כל נבחרי הליכוד, הפכו לאסקופה נדרסת, לאפסים, למלקקי התחת של משפחת נתניהו. איך זה שאנשים טובים מתוכנו, כמו אבי גבאי, או עמיר פרץ, או אורלי לוי, לא זכו בקולותינו? למה אנחנו בורחים מהמוצלחים, לטובת הבינוניים ומטה שבתוכנו?
ואנו הם אלה שבוחרים "דווקא ביבי" "רק ביבי" "ביבי המלך" – איזו בושה.
וכן, זה כואב ומעצבן, שכן בקולותינו אנחנו עוצמים עיניים, אוטמים אוזניים, וממשיכים ללכת אחרי ראש ממשלה "אשכנזי" החשוד בפלילים, ומשפחתו השולטת בנו כאילו היינו עבדיה. וכן, בטפשותנו, נמשיך להצביע לנתניהו, לא לליכוד, כי אין ליכוד. מה לנו ולו? ובאפסותנו נצביע לטרוף האלוהי של ש"ס, אלה שהופכים את מצביעיהם לקורבנות השקר והכזב.
אז מה הפלא, שמדי פעם מכנים אותנו חסרי דעת או מחשבה? מדוע אנחנו נעלבים? הלא אנו לא מרחמים ולא מתחשבים בשונה מאיתנו כל השנה. הביקורת עלינו נאמרת מתוך יאוש, מתוך כאב על הקורה סביבנו. מתוך ידיעה שהמצב לא ישתנה, בגללנו. אז כדאי שנהיה צנועים ונתחשב באחר, לפני שנצעק "פגעו לנו בכבוד". על איזה כבוד אתם מדברים? 
ויש בי צער, אכזבה ותסכול עמוק על כך, שהחלק המשכיל, השפוי בתוכנו, לא עוצר את הסחף, כל אחד בחלקת אלוהים הקטנה שלו. יש בי צער שהשנאה לאחר עברה לדור השני והשלישי. כואב לי, שקריאות הנשיא ריבלין המתמשכות לאחדות העם, אליהם מצטרפים רבים בעם, לא רק שלא נענו בעבר ולא נענות היום. להיפך, ככל שחולף הזמן המצב רק הולך ומחמיר. מתי תעצור רכבת השנאה הדוהרת לתהום?
ואני בז לנתניהו, אשר משתמש בנו לצרכיו הפרטיים. חבריי, הוא צוחק עלינו, מפריד בינינו. הפסיקו להאמין לנוכל המושחת המדופלם הזה. אנחנו לא מעניינים אותו. הגיע זמנו ללכת.
במבחן הזמן ובניתוח הסטורי שייעשה פעם, לא נזכה לכבוד רב. בואו נסתכל במראה, ונשאל עצמנו איך הגענו למצב הזה, לאן פנינו, ולאן פני המדינה, ומה עלינו לעשות? צניעות וענווה, היו אבני יסוד במחוזותינו. גם את אלה איבדנו.
ואל תעלבו גם ממני. אני אחד מכם, אך שונה בדעותיי מרבים מכם. 
ולוואי ויגיעו ימים טובים יותר

מי שאכול שנאה כלפי האחר, ללא קשר למוצא עדתי הוא דווקא מחנה השמאל ההולך ומצטמק. אמירות כמו של שבתי שביט, שבוחרי הליכוד חסרי הבנה, מצטרפות לשורה הולכת ומתארכת של אמירות מתנשאות מצד אנשי שמאל קיצוני, כאשר שבתי שביט המקרה האחרון. התבטאויות שמראות התנשאות ובוז לכל מי שלא מחזיק בדעתם (רוב העם), ורק מחזק את הימין. אנשים המתוסכלים קשות מכישלון האג'נדה הפוליטית שלהם בקלפי כבר מעל 40 שנה ברוב מערכות הבחירות, וגולשים לאמירות מפלגות באופן קיצוני (אותם אנשים שמטיפים לימין על כך שהוא "מפלג" "משסה" ו"מסית" הם המפלגים הכי גדולים בשדה הפוליטי. 

לגבי דאגה לדמוקרטיה - למפלגת השמאל העיקרית, כחול לבן אין זכות להטיף על "קץ הדמוקרטיה" לפני שהיא מקיימת בחירות פנימיות. דווקא במפלגה זו, נכונה התופעה שציינת "אפסים ומלקקי תחת", שאנשים בעלי תפיסות שונות לחלוטין (כמו צבי האוזר ואסף זמיר) עומדים מאחורי יו"ר המפלגה, כאשר הם לא מחזיקים באג'נדה פוליטית זהה בשום תחום. גם למפלגות שהצהירו על עצמן כשמאל, ולכן קיבלו 10 מושבים בלבד (עבודה ומרצ) אין זכות לדבר על דמוקרטיה כיוון שהם תומכים בהקמת מדינה פלסטינית שבינה לבין דמוקרטיה/זכויות אין כלום. 

האמירה של שבתאי שביט אומנם קשה אבל משום מה אתם מתעלם ביודעין מאמירות קשות פוגעות ומעליבות יותר שנאמרו ע"י בן בית של נתניהו ציפר כמו למשל, ליכוד ללא ביבי זה "ערימת זבל", או אשתו של נתניהו, "הנשים המרוקאיות טובות "באוכל וספונג'ה" או "כשיש מפקד לבן על המזרחיים אני רגוע" דברי נתניהו עצמו..ואפשר למנות אמירות לא פחות קשות,אבל זה בסדר לימין מותר כי כפי שאמר שביט ובצדק מוחלט,לעדר לא חשוב מה אומרים אלה מי אמר.. ואני שואל אותו,האם האימרות האלה אין בהם שינאה? אמירה של שביט שבוחרי נתניהו אין להם הבנה אי אפשר להשוות לאמירות שהעלתי כאן ונאמרו ע"י הצד השני ולכן אני שואל מה הצבעיות וההתעלמות מהאמת,אם יש ביקורת היא חייבת להאמר לרוחב כל הגיזרה.

האמירה של שבתאי שביט אומנם קשה אבל משום מה אתם מתעלם ביודעין מאמירות קשות פוגעות ומעליבות יותר שנאמרו ע"י בן בית של נתניהו ציפר כמו למשל, ליכוד ללא ביבי זה "ערימת זבל", או אשתו של נתניהו, "הנשים המרוקאיות טובות "באוכל וספונג'ה" או "כשיש מפקד לבן על המזרחיים אני רגוע" דברי נתניהו עצמו..ואפשר למנות אמירות לא פחות קשות,אבל זה בסדר לימין מותר כי כפי שאמר שביט ובצדק מוחלט,לעדר לא חשוב מה אומרים אלה מי אמר.. ואני שואל אותו,האם האימרות האלה אין בהם שינאה? אמירה של שביט שבוחרי נתניהו אין להם הבנה אי אפשר להשוות לאמירות שהעלתי כאן ונאמרו ע"י הצד השני ולכן אני שואל מה הצבעיות וההתעלמות מהאמת,אם יש ביקורת היא חייבת להאמר לרוחב כל הגיזרה.

למה אילו אמירות "יותר גרועות"? אגב לציטוט השני שכתבת לא מצאתי מקור....

איזה מקרים היו של אנשי ימין שלזלו באינטיליגנציה או בהבנה של בוחרי השמאל? כמו שעושים בשמאל עקב התסכול הבלתי פוסק מתבוסתם בבחירות? 

שוב מתחמק? חלא'ססססס עוצם עיניים? "לא מצאתי מקורות"? עשה לי טובה מילא היית כותה גם אלה וגם אלה לא היו צריכים להאמר,אבל כמו כל העדר הכנוע לרודן אתה לא מסוגל.....אבל זה בסדר אין לי ציפיות לא ממך ולא מהעדר המבובל והכנוע.

למה לא נתת את המקורות לציטוט הנ"ל??

וגם בהודעה האחרונה התחמקת וחזרת על האמירות שגורמות לימין לנצח שוב ושוב.....

שבוע טוב שמע חבר.

כן אכלו לי כן שתו לי. כן קפחו אותי בהוראת בן גוריון והציונים הרשעים והכל מגובה במסמכים.

אז לפני שאתה מגיב. נא הואיל בטובך לראות את 4 הפרקים של סידרת התיעוד  "סלאח פה ארץ ישראל"

גם גדול השמאלנים מהפורום הסמוך הודה בפה מלא שהוא מזועזע מהפשע הנורא שנהגו הציונים בעולים ממרוקו. לא שלא ידענו...אלא שכת איפשרו לפתוח את גינזך המדינה ונחשפו מכתבים מזעזעים...תראה את הסירטונים.

אוקיי

היתה נקמה במפאי ובמערך ובמפלגות העבודה.. בעקבות פליטת הפה של דודו טופז צחצחים.

אני מרשה לעצמי לומר בוודאות שמרוב שנאה למפלגות העבודה ומפאי.. התעוורו עדר התמימים ונוהרים אחרי הליכוד השמאלני המיישם את מדינות מרץ.

ניתן בקלות להוכיח זאת.

אז לסיכום.

המרוקאים אכן חוו פשע נורא של הציונים. וכל אמירה רק מציתה מחדש את המרמור.

עדות המזרח נוהרים אחרי הליכוד המתחזה לימין בפועל הוא שמאל סהרורי.

הליכוד משתמש בפליטות פה כדי לבנות את כוחו.

תקשיב,מכיוון שאני נולדתי במרוקו כך שאי אפשר לחשוד בי כגזען אני אומר לך שאת כל הכינויים שמדביקים למרוקאים הם רכשו זאת ביושר רב לצערי...לא כולם אבל חלק נכבד.

שבוע טוב שמע חבר.

כן אכלו לי כן שתו לי. כן קפחו אותי בהוראת בן גוריון והציונים הרשעים והכל מגובה במסמכים.

אז לפני שאתה מגיב. נא הואיל בטובך לראות את 4 הפרקים של סידרת התיעוד  "סלאח פה ארץ ישראל"

גם גדול השמאלנים מהפורום הסמוך הודה בפה מלא שהוא מזועזע מהפשע הנורא שנהגו הציונים בעולים ממרוקו. לא שלא ידענו...אלא שכת איפשרו לפתוח את גינזך המדינה ונחשפו מכתבים מזעזעים...תראה את הסירטונים.

אוקיי

היתה נקמה במפאי ובמערך ובמפלגות העבודה.. בעקבות פליטת הפה של דודו טופז צחצחים.

אני מרשה לעצמי לומר בוודאות שמרוב שנאה למפלגות העבודה ומפאי.. התעוורו עדר התמימים ונוהרים אחרי הליכוד השמאלני המיישם את מדינות מרץ.

ניתן בקלות להוכיח זאת.

אז לסיכום.

המרוקאים אכן חוו פשע נורא של הציונים. וכל אמירה רק מציתה מחדש את המרמור.

עדות המזרח נוהרים אחרי הליכוד המתחזה לימין בפועל הוא שמאל סהרורי.

הליכוד משתמש בפליטות פה כדי לבנות את כוחו.

סידרה מטופשת.שיקרית.השמיטה את כל העדות שאכלו קש כאן בהתחלה. כמו גם את האמת.

מרוקאים לא חווה שום דבר רע שאחרים לא חוו....

הכל שטויות. והסרט סלאח שבתי נכתב על ידי אשכנזי שבעצם כתב על עצמו. 

המרוקאים ברובם המוחלט הגיעו חסרי השכלה....לעומת יוצאי אירופה אמריקה. כמו גם לעומת יוצאי עיראק וסוריה....

מה לעשות? מרוקו מדינה נכשלת אז ועד היום, בה 60% מהנשים אינן יודעות קרוא וכתוב. 

העדה זכתה כאן לכל האפשרויות,משגשגת, בזכות ה"מערביות" והציונות, ללא השואה למדינת המקור.

בני העדה כיום בחלקם הם תפארת ארצנו,מרמטכ"ל וקצינים מצטיינים,עד מדעים ואקדמיה.....

בכלכלה המוני טייקונים מיוצאי מרוקו.....ואת כל הטוב הזה ,לא היו משיגים במרוקו של היום.

צריך להודות לציונות המפוארת, במקום לתת לקינאה ושקרים להשתלט לכם על הלב והמוח. 

משום מה ,וצודק ננסי,את המעולים שבעדה,לא רואים מספיק בפוליטיקה, כל אחד עושה לעצמו,וחבל מאוד. 

די לשקרים,די לאכלו לי שתו לי,זרקו אותי.....כי זה שקר וכזב בזוי !!! 

ומענין למה זה קורה דווקא למרוקאים? למה עדות אחרות לא נוהגות כך????? 

אתה חוזר על עצמך יהודה כמו טייפ......לא מתייחס לעובדות ומקיא את אותם ההבלים ,ללא טיפת אמינות. 

כותבים לך מעלים המון עובדות,ואתה?? כלום. חוזר על אותם דברים. 

מנהל הפורום
10,000+

למה לא נתת את המקורות לציטוט הנ"ל??

וגם בהודעה האחרונה התחמקת וחזרת על האמירות שגורמות לימין לנצח שוב ושוב.....

אין הבדל בין ימין ושמאל בישראל. זה לא באמת.....ילד....

ההבדלים הם הלכה/דת או מדינה סובלנית/דמוקרטית פלורליסטית מתקדמת !!! זה הענין !

מה שהשקרן המסית נתניהו מציג כשמאל חלש.....הם מיטב לוחמינו ומפקדינו,וראשי מערכת הבטחון ,משטרה,משפט. הוא נתניהו לא יוצא כנגד אנטי ציונים שקוראים לי ולך נאצים.....כי האיש צבוע ובזוי. מעדיף אנטי ציונים על רמטכלי"ם שהוא מינה ומנסה לבזות יום אחרי. 

האיש הזה על כלביו....שברובם מרוקאים....אוחנה/רגב/ביתן/אמסלם.....שמתעלמים מהאמת, שותפו העבריין דרעי מחלוף....

וכיו"ב, הם בושה וחרפה לאמת ולהגיון. 

תפנים !! 

די בהסתה הקיצונית כנגד מי שאינו עם נתניהו,להבין מה קורה. כך נתניהו שתה את בנט ושקד.....וכך "מחסל" את מי שאינו בדעתו. ליברמן, כחלון.....ושלל אלו שזחלו/זוחלים לנתניהו. 

הימין לא זכה לרוב.העם לא בחר בו. לעשות גועליציה עם עבריינים/אנטי ציונים.....זה פשוט,למכור את כולנו ,שמשרתים בצבא לפחות 6 שנים,חובה מילואים ורבים בקבע. 

למכור הערכים עליהם נבנתה מדינת ישראל,וכל זאת עבור ישבן מדושן, טובות הנאה,ורעיה שאשמה בפלילים. 

והעם??? עיוור עד מטומטם. למרבה האסון. 

רבים מידי חשים נבגדים בישראל. 

נתניהו לא זכה ברוב. כחול לבן זכו לאותו מספר מנדטים.....אבל מפסידים בגלל שציונים אמיתיים,מיטב האנשים בישראל ומגיניה. 

לא מוכנים לגועליציה עם אנטי ציונים סחטנים ועבריינים מורשעים. יש גבול לבושה !! 

אנטי ציונים ועבריינים הם אכן שותפים "טיבעיים" לדמויות כנתניהו וסביבתו. שרובם בחקירות. בושה לכולנו !!!!

מנהל הפורום
10,000+

וצודק ננסי,למרבה הצער, הוא דובר אמת ומצביע על תופעה הזויה......שמחרבת את פאר ארצנו. 

וטב שזה מגיע מילידי/יוצאי ארצות ערב....צפון אפריקה......כננסי ,כמוני , והמונים נוספים. 

הגיע הזמן להחליף שלטון. בעיקר ראש ממשלה. שאינו ראוי עוד. שמסית אותנו האחד כנגד רעהו...באופן בזוי, בשיטת הפרד ומשול....

הפחדות, התעמרות, החלשת כל מערכות שלטון החוק כמו גם שומרי הסף, אמינותם, והכל להציל ישבנו המדושן כספי מיליארדרים !!!

מנהל הפורום
10,000+

המדובר לא בסרט סאלח שבתי של חיים טופול.

אל תבלבל אותנו.

המדובר בסדרה סלאח פה ארץ ישראל וכתב אותה מרוקאי מירוחם.

כל עדות המזרח היו כאלה..

התימנים. הלבוש הדיבור העילג פרימיטיביים.

העירקים. הכורדים. הפרסים.  כולם אותו הדבר.

משום מה נטפלו דווקא למרוקאים.

אדרבא אצל המרוקאים האחוז הגבוה משכיל חכם בעל יכולות גבוהות..

הם למדו בבית ספר באליאנס שפה רטשונה צרפתית תרבות צרפתית..

אלה שהגרו לצרפת וקנדה כיום מהמובילים בעולם בכל תחום.

ואפילו יש נושא פרס נובל לפיסיקה פרופסור סרג' הרוש.

רבנים גאוני עולם..תלמידי חכמים..

נכון הנשים על פי התרבות הקדומה בכל העדות לא היו משכילות...

אז מה עלה בראשכן לומר מרוקאים.

הציונים התעללו השביתו רדפו את המרוקאים בתמורה קבלו פשיעה אלימות.. וטוב שכך שלא יהיו פריירים

כן,הבנתי אותך יהודה,שלא יהיו פריירים.....תתבייש!! אתה ממש כחרדים עוכרי ישראל והציונות. 

אותם חיזק נתניהו. תופעה בזויה שאין לה כלום עם התנ"ך.....שמשקף בכל פסיק,ציונות, צבא,הגנה על המולדת,עבודת אדמה וביכורים....קציר.....

ועוד המון אלמנטים,עימם לחרדים אין כלום ושום דבר !!!

בנוסף, העילית שלמדה באליאנס אינה מייצגת את הרוב שעלו ארצה. וחבל שהללו לא היו אלו שמייצגים את העדה.....

כי אם צרלי ביטון,מרציאנו.....ושלל גורמים שהמרחק בינם לאליאנס כשמיים מארץ. 

למזלנו הצלחנו,וכיום חלק מפאר בנינו הם צאצאים ליוצאי מרוקו ! 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר