צביעות של העדר הימני בהובלת גדול המושחתים ובעלה של העבריניית

מתקשה להבין למה אתם כועסים ונעלבים כשאומרים לכם את האמת בפרצוף? אין כאן כל חדש,אם תקראו מה אני חושב על המזרחיים ואני מתכוון בעיקר למרוקאים (שאני נמנה עלהם אבל ניגמלתי מהלזדנב בעדר),זמן רק אני טוען שנתניהו עושה בהם שימוש כאילו הם טיטול.. אגב מה יותר גרוע לומר עליהם מה שאמר שבתאי או מה שאמר שופרם של משפחת נתניהו ובן בית אצלהם "הליכוד ללא נתניהו זה "ערימת זבל"....ושחלילה לא תטעו הוא התכוון למרוקאים שבליכוד,אז בבקשה אל תהיו צבועים...או מה שאמרה אשתו הפרה השמנה "המרוקאיות טובות באוכל וספונז'ה? אז רקכ וכל השאר כנסו בחזרה למחילות של מקומכם האמיתי והראוי. אם מגנים את כל אמירה ולא רק כשזה נוח ומתאים.

אכן אמירות דוחות,משפחה מדורדרת....וחבל , כמו שגם עצוב, כי מדובר במשפחה של מלח הארץ, פרופ נתניהו האב, האחים המופלאים ובעיקר יוני. 

בושה מה שביבי מעולל.

ולצערי ,יש משהו באמת מוזר בעובדה שנתניהו מוקף ביוצאי מרוקו....ולא מהנהדרים שבהם. חלקם עבריינים מורשעים וחלקם בחקירות ושלל סיפורים לא נעימים. אוחנה/רגב/אמסלם/ביתן ודומיהם. כשלכל אחד רשימה של רישעות ושטויות בלי סוף. 

הסתה לשינאת חינם,גזענות, עדתיות דוחה, וכיו"ב. 

וזה מוזר עוד יותר,כשמכירים המון יוצאי מרוקו....שלרובם חושים מדוייקים מי זה מי.....

ובמיקרה הזה.....הולכים שולל כעדר כבשים. 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר