הודעה חשובה למשתמשים pussy-galore ו-george sand

שלום לכם,

זו לא הפעם הראשונה שאני נאלץ לפנות לשניכם. אני מבקש להפסיק להתווכח אחד עם השני ולדבר בשפה בוטה שעוברת על חוקי הפורום. זה לא משנה מי התחיל מה. אני מבקש להתעלם אחד מהשניה ובמידה ואחד מכם מדבר רע על השני - לפנות אליי ואדאג למחוק ולחסום אותו. הנושא הועבר להנהלת וואלה. במידה והשיח ביניכם ימשיך כך, שניכם תמחקו ותחסמו מהפורום לצמיתות. נא לשמור על תרבות דיון.

שתהיה לכולנו המשך גלישה מהנה

המשך גלישה מהנה בוואלה! פורומים

בעזרת ה' יתברך

אור ליום ב' ח' אייר ה'תשעט

23 ימים לעומר

מָוֶת וְחַיִּים בְּיַד לָשׁוֹן וְאֹהֲבֶיהָ יֹאכַל פִּרְיָהּ. 

שלום וברכה 

אמרו חכמינו זכרונם לברכה, שאיסור לשון הרע שקול כנגד שלוש העברות החמורות ביותר: עבודה זרה, גילוי עריות ושפיכות דמים (ערכין טו, ב). ויתר על כן, בית ראשון נחרב בעוון עבודה זרה, גילוי עריות ושפיכות דמים, ואילו בית שני, שעד היום עומד בחורבנו, חרב בעוון שנאת חינם ולשון הרע (יומא ט, ב). 

הלכות שמירת הלשון

הלכות לשון הרע, כלל ו', סעיף א'

אסור לקבל לשון הרע, בין שהוא מדברים שבין אדם למקום ובין אם הוא מדברים שבין אדם לחבירו. שלא נאמין בלבנו שהסיפור אמת, כי על ידי זה יבוזה מי שסופר עליו, ואפילו לא יסכים בפרוש לסיפורו. כי אם מסכים בפרוש לסיפור, נחשב גם מספר ומקבל. והמקבל עובר ב"לא תשא שמע שוא". ואמרו חז"ל שזו היא אזהרה למקבל לשון הרע. ומלבד שאר הלאוין והעשין שמפורשים בפתיחה. ואמרו חז"ל שכל המספר לשון הרע ראוי להשליכו לכלבים. שנאמר "לא תשא שמע שוא", וסמוך לו "לכלב תשליכון אותו". עוד אמרו, שגדול עונש המקבל מהמספר.

סם החיים בידיים שלך | הרב שלום ארוש תקצירים

https://www.youtube.com/watch?v=IL_a1FJlRWU

החפץ חיים - שמירת הלשון

http://www.maxsoftweb.co.il/hh/ShowPage.aspx?pageid=0

יְהִי שֵׁם ה' מְבֹרָךְ, מֵעַתָּה וְעַד־עוֹלָם        דְּרָכֶיהָ דַרְכֵי נֹעַם וְכָל נְתִיבוֹתֶיהָ שָׁלוֹם

סור מרע ועשה טוב בקש שלום ורדפהו                  "וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ"

ה' אוהב אותך 

שלום לכם,

זו לא הפעם הראשונה שאני נאלץ לפנות לשניכם. אני מבקש להפסיק להתווכח אחד עם השני ולדבר בשפה בוטה שעוברת על חוקי הפורום. זה לא משנה מי התחיל מה. אני מבקש להתעלם אחד מהשניה ובמידה ואחד מכם מדבר רע על השני - לפנות אליי ואדאג למחוק ולחסום אותו. הנושא הועבר להנהלת וואלה. במידה והשיח ביניכם ימשיך כך, שניכם תמחקו ותחסמו מהפורום לצמיתות. נא לשמור על תרבות דיון.

יש עוד בעיה חשובה עם המשתמשת pussy-galore. היא משתמשת עם הפורום להפיץ תעמולה מסיונרית על נצרות שזה נגד הרוח של רוב חברי הפורום. יש לנתק אותה מיד מהפורום בלי להתחשב במשתמש השני george-sand .

עקרונית,אשמח אם תהיה הפניה לפורומים מידי פעם.....כבעבר הרחוק. (בעמוד הראשון) .

מה שיגרום לרבים להצטרף. 

לגבי שני החסומים.....שניהם דעתנים, יש להם בהחלט אמירה! ולרוב מעניינת. הם אכן פרובוקטיביים ולעיתים חוצים גבולות. 

הייתי חוסם לשבוע.....אבל לא לצמיתות. 

יש עם לדבר, הנ"ל יודעים לרוב,לשים לעצמם גבול.

ישנם אחרים שכותבים דברים חמורים בהרבה מקללה/כינוי זה או אחר.....חלקם שקרים מתועבים. 

או מקדמי אג'נדות מטעם...

אוסיף ואומר שבפורום אקטואליה,השניים הללו ,לא חצו גבולות לאחרונה ! 

בקיצור- ממליץ להגבילם לשבוע, במידה וחוצים גבולות. 

כעת,נמחקו אינספור תגובות,ברובן ראויות, וחבל מאוד !

מנהל הפורום
10,000+

טוב מאוד שנחסמו. שניהם הידרדרו בכל דיון רציני שהיה בפורום לעלבונות אישיים כלפי מי ששונה מהם בדעות. 

הם אמנם בוטים, אבל לא מסתתרים תחת עור כבש. 

וכן,יש להגביל עלבונות אישיים שאינם רלוונטים כמו גם קללות וכיו"ב. 

יחד עם זאת ,יש לכבד אמירות חדות ונוקבות. כמו גם לעג,שרלוונטי כשמישהו נחשף במערומיו/שקריו !

מנהל הפורום
10,000+

אם במשך 10 השנים האחרונות היית קורא ספר אחד בשבוע, מה היה שונה בחיים שלך עכשיו? 4 ספרים בחודש, 50 ספרים בשנה, 500 ספרים בעשור. תאר לעצמך את הידע של אותם 500 ספרים מוטבע עמוק בתוך המוח שלך

שלום לכם,

Kiss my pussy

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר