בקשה להצטרף לתפילות היות ואני כהן ובמניין אין כהן.

הבוקר פגש בי שכן שהיה בדרכו לבית הכנסת,היתה לו בקשה ממני, "אדון כהן,יש לנו מניין אבל אין לנו כהן שיברך ברכת כהנים" הצטרף אלינו.

חייכתי אליו בנימוס ודחיתי את ההצעה,הוא שאל למה ואני עניתי כך: לא יכול לברך מחצית מהמתפללים שבחרו בבוגד עבריין ומושחת, ומחצית אחרת שבחרה בעבריין אחר דרעי,פשוט מאוד לא יכול לשקר את עצמי ולא יכול לברך מי שנותן יד לעבריניים בניגוד לתורה, זה פשוט בלתי מתקבל על הדעת.

ישר כח ננסי. הלואי והיו רבים כמוך. למרבה הצער רבים בחרו בעבריינים וגזענים מסוכנים,איבדו לחלוטין את האמת ואת הקשר ליהדות אמת. 

מנהל הפורום
10,000+

הבוקר פגש בי שכן שהיה בדרכו לבית הכנסת,היתה לו בקשה ממני, "אדון כהן,יש לנו מניין אבל אין לנו כהן שיברך ברכת כהנים" הצטרף אלינו.

חייכתי אליו בנימוס ודחיתי את ההצעה,הוא שאל למה ואני עניתי כך: לא יכול לברך מחצית מהמתפללים שבחרו בבוגד עבריין ומושחת, ומחצית אחרת שבחרה בעבריין אחר דרעי,פשוט מאוד לא יכול לשקר את עצמי ולא יכול לברך מי שנותן יד לעבריניים בניגוד לתורה, זה פשוט בלתי מתקבל על הדעת.

התנהגות שפלה.

מי אתה תקבע מי שם צדיק או רשע..

אוליי שם רופא מציל נפשות.

אוליי שם מתפלל שמקיים גמ"ח תרופות. גמ"ח כספים....

אוליי יש שם חיילים בחופשה.

ולמה הם מתפללים בעד כל עם ישראל..ולא בוררים בימין בשמאל בחילוני ובדתי.

תעשה חשבון נפש...

ועוד להתפאר בזאת.

אל תשתתף בויעודים הללו. נר לרגליהם הוא ששום אשה לא תהיה ביניהם. כולירות.

התנהגות שפלה.

מי אתה תקבע מי שם צדיק או רשע..

אוליי שם רופא מציל נפשות.

אוליי שם מתפלל שמקיים גמ"ח תרופות. גמ"ח כספים....

אוליי יש שם חיילים בחופשה.

ולמה הם מתפללים בעד כל עם ישראל..ולא בוררים בימין בשמאל בחילוני ובדתי.

תעשה חשבון נפש...

ועוד להתפאר בזאת.

emo_45.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר