ביבי נתניהו לא היה ולעולם לא יהיה ראש הממשלה שלי.

אני רוצה לאחל לך חג שמח אדוני ראש הממשלה אבל לא מגיע לך. להסית לרצח ראש ממשלה, לפלג את העם, לכנות את השמאלנים לא יהודים, לקחת שוחד ושלמונים תוך כדי בגידה במדינה, לעלוב בחיילי גולני, לצאת נגד שומרי הסף שוטרים ושופטים ועיתונאים, חג עצוב שיהיה לך מכל הלב...לבזות את המזרחיים חברי הליכוד ולהחביאם עד פרסום תוצאות המדגמים,להגיד שנשים מרוקאיות טובות לספונדג'ה וניקיון זה יותר מידי,אילו זה לא היה רגע לפני כניסת החג הייתי אומר לך מה אני חושב עליך באמת אבל אני רוצה לחגוג בבית עם המשפחה .

הוא גם לא ראש ממשלה של הרבה אנשים.

מהסיבה ההפוכה למה שכתבת 

הליכוד בראשות ביבי הוא שמאל הזוי.

כשמדובר במנוול המושחת והבוגד נתניהו אין קשר לימין או שמאל,הוא עברין נקודה מקומו בכלא מעשיהו ביד אחת פחית ליזול וביד השניה מברשת לאסלות ומדי אסיר עליו.

מצחיק אותי לראות שני אנשים הזויים (בלשון המעטה) מחליפים ומשמיעים את דעותיהם ביום שבת וחג זה, חסרה רק פוסי\פסיה שתצטרף, ואז זה יהיה ממש מושלםemo_05.png

אני רוצה לאחל לך חג שמח אדוני ראש הממשלה אבל לא מגיע לך. להסית לרצח ראש ממשלה, לפלג את העם, לכנות את השמאלנים לא יהודים, לקחת שוחד ושלמונים תוך כדי בגידה במדינה, לעלוב בחיילי גולני, לצאת נגד שומרי הסף שוטרים ושופטים ועיתונאים, חג עצוב שיהיה לך מכל הלב...לבזות את המזרחיים חברי הליכוד ולהחביאם עד פרסום תוצאות המדגמים,להגיד שנשים מרוקאיות טובות לספונדג'ה וניקיון זה יותר מידי,אילו זה לא היה רגע לפני כניסת החג הייתי אומר לך מה אני חושב עליך באמת אבל אני רוצה לחגוג בבית עם המשפחה .

האנשים הנ"ל שציינת אינם שומרי סף, הם רוצים להשליט את האג'נדה שלהם בכלים לא דמוקרטיים, הם משתמשים באסטרטגיה של הפלת ראש ממשלה שלא מתאים להם בעזרת חקירות, ובהילוך אימים על נתניהו שלא ימנה את יריב לוין לשר משפטים כדי שלא יעשה את השינויים הנחוצים במערכת המשפט, ודווקא בגלל זה הציבור בוחר בנתניהו שוב ושוב ומראה את הדרך לאופוזיציה לכל תעלולי השמאל הקיצוני במערכת הבחירות. 

תנוח דעתך digger הוא לא באמת ראש ממשלה. הוא בסך הכל פרזנטור. התפקיד שלו זה להופיע בסרטונים, ולשווק לנו אשלייות. על הדרך גם לעסוק בהסתה. אבל מי שדואג לקחת כל בוקר אנטיביביוטיקה, מחוסן.  

לצערי דעתי לא נוחה..

עוד 4 שנים  של קטאסטרופות...

וכלום לא השתנה 

החרדים הגדילו כוחם.

כחלון ממשיך הוא יגרום עוד נזקים במיוחד בתחום הדיור והכלכלה.

ליברמן....הולך להרוג את הניה תוך 24 שעות.

למה כל הבחירות חבל על המיליארדים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר