הפגנות המחאה של יוצאי אתיופיה. היום.

ניפחו שלא לצורך ולא לענין !! וכן היתה אלימות ,שבירת חלונות ראווה וכדומה. 

חבל מאוד שנוהגים כך. 

השלטים שנשאו, "שוטרים רוצחים"...... הם מתועבים !! לא פחות !!! 

שוחחתי עם כמה מכרים שבמקור אתיופים, כולם היו בהסכמה מלאה איתי,שהשוטר לא ירה בגלל שמדובר באתיופי,כי אם בגלל שהיה עם סכין,וניסה לתקוף ממרחק קרוב מאוד!! 

כולם הסכימו שהשוטר הגן על עצמו. 

אולי טעה שהתקרב עם הוספה יותר מידי,ונעצר במרחק מסוכן. אולי היה אפשר אחרת. 

אבל- אם לא תרוץ עם סכין ותסכן אנשים, לא יקרו כל הדברים האלו !! המשפחה עצמה היתה בפחד שיהרוג מישהו, מה רצו? שהשוטר יסכן חייו? ירגיע אותו? הוא נכשל, וזה צריך להלקח בחשבון, לא מאיימים על חיי אנשים עם סכינים. 

והגברת סנד......קל לך לתמוך בכאלו אנשים מביתך הנעים ובטוח. בושה להאשים את המשטרה !! 

אני לא מאחל לאף אדם להיות מול אחר שמניף סכין להורגו. 

לגבי העדה, מי שלומד ומתקדם ,מצליח !! המון כבר השתלבו מצוין. כן,יש עדיין זנבות, שאימצו את הנארטיב של שכונות הפשע בארה"ב....שיכורים,מסוממים וכיו"ב. באלו צריך לטפל, ואם מתחייבת אלימות,כך יהיה. 

הקליטה של העדה בארץ,לרוב מצויינת,אבל בהחלט לא פשוטה. יקח דור לפחות עד לקליטה מלאה. 

יש עדיין חלאות בקירבנו,שמתייחסים לא יפה לאפריקאים, וראיתי לא מעט הקלטות של כאלו.....שהקליטו מכרים אתיופים.

אני יכול רק לציין, שכל מי שהעליב במילים שאני מתקשה להאמין ,את האתיופים, היו יוצאי עדות מזרח מובהקים שאת חלקם אני מכיר. מהשכונה שלי. איך יודעים? הם דיברו בחית ועין....מובהקות,ו...מוכרים לי. 

האתיופים עצמם, הודו, שהם חמי מזג, חסרי סבלנות, ולעיתים נסחפים למקומות שאין בהם צורך. 

הרבה עצלנים, שלא הסתגלו לחיים המהירים במערב, בעיקר המבוגרים. 

ועוד....הייתי אישית ליד מרכז קליטה גדול לאתיופים, יצא זוג מהסופר.......

הגבר הצית סיגריה והלך להנאתו,מעשן......כשאחריו אשתו/שפחתו/עבד....קורסת תחת סלים שסוחבת.

פניתי אליו.....איך אתה מרשה לעצמך לנהוג כך? תשובתו.....מי אתה בכלל שתעיר לי?????? ככה אני רוצה,וככה מקובל אצלנו...ועוד מילים כעורות!

בקיצור, אני עזרתי לאשה המבוגרת לסחוב את הסלים. הגבר לא נקף אצבע !! 

גברת סנד.....את אמורה להיות האחרונה שתומכת בכאלו מנהגים,שמקובלים מאוד בקהילה הזו. 

(אינספור מיקרים של אלימות ורצח במשפחה, אלכוהוליזם, סמים....לא הכל יפה/תמים/מסביר פנים/מחוייך...)

במקום להפכם ל"צדיקי הדור" ! בקשר ליופי/צבע וכיו"ב, ענין של טעם. ולא קשור כלל למין הענין. 

מנהל הפורום
10,000+

אגב, יש שוטרים רבים ממוצא אתיופי. ששותקים בגלל העליהום בקהילה הזו, אבל טוענים את הנ"ל.....

http://www.local.co.il/document/52,99,158918.aspx

מנהל הפורום
10,000+

תפקיד השוטר למנוע,לעצור איומים. מצד מטורף,מחבל,עבריין אלים וכיו"ב. 

לדעתך השוטר היה אמור להתרחק, ו???? מה? להביט איך אדם חמוש בסכין דוקר עובר אורח כלשהו...? 

זה תפקידו למנוע זאת. 

יתר על כן, הירי באקדח,גם לאדם המתורגל ומיומן ביותר,הוא בעייתי. בפרט במצב חרום וירי אינסטנקטיבי. 

זה לא סרט גיימס בונד,שהכדור פוגע בול בין העיניים,ביד,רגל וכיו"ב....הסיכוי שזה יקרה קלוש !!! 

השוטרים חמושים בשביל להשתמש בנשק כשצריך. לא ליופי. וזה בדיוק המיקרה.

ואני מציע, במקום לדון במשימות המשטרה ולחפש שם כשלים בכל מחיר......לבדוק לעומק את העבריינים,מחבלים,מטורפים שמאיימים עלינו, ולא את מי שמגן עלינו. 

האיש איים בסכין על חיי אחרים,כולל השוטר, ונורה !! מספיק לחפש הצדקות והאשמות מיותרות.....

אל תאיים עם כלי הרג על אחר,ולא יאונה לך כל רע !! 

כל השאר בטל בשישים. 

שוטרים לא נתקפים בשום אקסטזת ירי, שוטרים חוששים כשנתקלים בבן מיעוטים אלים/חמוש....שמניעיו הם טרוריסטיים. ונשמרים לחייהם. יותר מידי שוטרים נרצחו,נדקרו למוות על ידי בני מיעוטים/מחבלים.....

לגבי אזרחים,הנשק משמש רק להגנה עצמית,וצריך לנסות ולברוח/להתרחק אם זה מתאפשר !! 

תפקיד השוטר אחר ! הוא אמור לנטרל את המפגע!!! ואם צריך,לירות ,לבלום, לפעמים די ביריה לפלג גוף תחתון, ולרוב זה לא בדיוק פשוט.....גם בגלל שכמעט בלתי אפשרי, ומסיבות נוספות. 

מה רצית.....? שהשוטר יברח , יתחמק? כי אינו מכותר? זה מצחיק...או יותר נכון ,עצוב !!

מנהל הפורום
10,000+

לטעמי, המשטרה בישראל,רכה מידי, חברתית מידי, סבלנית מידי כלפי העבריינים ו/או עוברים על החוק/מפרי סדר ציבורי !

זה מתחיל בחוצפה של אזרח שיקלל שוטר,כשמבצע תפקידו.....והשוטריםהנחמדים מתעלמים.....

כשברוב ארצות המערב,מיידית כזה מקלל באזיקים ולמעצר. 

ונגמר בשיחות וויתורים...."שכונה" !! 

חובה ששוטרים יצויידו במצלמה GO-PRO ורצף העיניינים יתועד. כך יוכלו להשתמש באמצעים אלימים כלפי מפרי חוק, כמו שראוי, וכך יוכלו לנתח ,אם פעלו נכון !!! 

כי העבריין כמו גם עורכי דינו, יעוותו את האמת לטובתם בודאות.....וממש לא סביר שמילה של עבריין תהיה קרובה אפילו בערכה למילה של שומר חוק ! שהרי העבריין מלכתחילה הוא מפר חוק ולועג לסדר הקיים. 

מנהל הפורום
10,000+

וואי וואי מה שהיה באיילון

ניפחו שלא לצורך ולא לענין !! וכן היתה אלימות ,שבירת חלונות ראווה וכדומה. 

חבל מאוד שנוהגים כך. 

השלטים שנשאו, "שוטרים רוצחים"...... הם מתועבים !! לא פחות !!! 

שוחחתי עם כמה מכרים שבמקור אתיופים, כולם היו בהסכמה מלאה איתי,שהשוטר לא ירה בגלל שמדובר באתיופי,כי אם בגלל שהיה עם סכין,וניסה לתקוף ממרחק קרוב מאוד!! 

כולם הסכימו שהשוטר הגן על עצמו. 

אולי טעה שהתקרב עם הוספה יותר מידי,ונעצר במרחק מסוכן. אולי היה אפשר אחרת. 

אבל- אם לא תרוץ עם סכין ותסכן אנשים, לא יקרו כל הדברים האלו !! המשפחה עצמה היתה בפחד שיהרוג מישהו, מה רצו? שהשוטר יסכן חייו? ירגיע אותו? הוא נכשל, וזה צריך להלקח בחשבון, לא מאיימים על חיי אנשים עם סכינים. 

והגברת סנד......קל לך לתמוך בכאלו אנשים מביתך הנעים ובטוח. בושה להאשים את המשטרה !! 

אני לא מאחל לאף אדם להיות מול אחר שמניף סכין להורגו. 

לגבי העדה, מי שלומד ומתקדם ,מצליח !! המון כבר השתלבו מצוין. כן,יש עדיין זנבות, שאימצו את הנארטיב של שכונות הפשע בארה"ב....שיכורים,מסוממים וכיו"ב. באלו צריך לטפל, ואם מתחייבת אלימות,כך יהיה. 

הקליטה של העדה בארץ,לרוב מצויינת,אבל בהחלט לא פשוטה. יקח דור לפחות עד לקליטה מלאה. 

יש עדיין חלאות בקירבנו,שמתייחסים לא יפה לאפריקאים, וראיתי לא מעט הקלטות של כאלו.....שהקליטו מכרים אתיופים.

אני יכול רק לציין, שכל מי שהעליב במילים שאני מתקשה להאמין ,את האתיופים, היו יוצאי עדות מזרח מובהקים שאת חלקם אני מכיר. מהשכונה שלי. איך יודעים? הם דיברו בחית ועין....מובהקות,ו...מוכרים לי. 

האתיופים עצמם, הודו, שהם חמי מזג, חסרי סבלנות, ולעיתים נסחפים למקומות שאין בהם צורך. 

הרבה עצלנים, שלא הסתגלו לחיים המהירים במערב, בעיקר המבוגרים. 

ועוד....הייתי אישית ליד מרכז קליטה גדול לאתיופים, יצא זוג מהסופר.......

הגבר הצית סיגריה והלך להנאתו,מעשן......כשאחריו אשתו/שפחתו/עבד....קורסת תחת סלים שסוחבת.

פניתי אליו.....איך אתה מרשה לעצמך לנהוג כך? תשובתו.....מי אתה בכלל שתעיר לי?????? ככה אני רוצה,וככה מקובל אצלנו...ועוד מילים כעורות!

בקיצור, אני עזרתי לאשה המבוגרת לסחוב את הסלים. הגבר לא נקף אצבע !! 

גברת סנד.....את אמורה להיות האחרונה שתומכת בכאלו מנהגים,שמקובלים מאוד בקהילה הזו. 

(אינספור מיקרים של אלימות ורצח במשפחה, אלכוהוליזם, סמים....לא הכל יפה/תמים/מסביר פנים/מחוייך...)

במקום להפכם ל"צדיקי הדור" ! בקשר ליופי/צבע וכיו"ב, ענין של טעם. ולא קשור כלל למין הענין. 

אדון עודד, אני נפגשת באנשים אלו לא פעם. והתרשמותי מהם חיובית מאד. מעולם לא הפריעו לי, לא תקפו אותי, לא הרעישו את הסביבה סביב ביתי. זה ה"לא". מבחינת ה"כן", קניתי אמנות שלהם (בגדים ותכשיטים) ואני נהנית מאד.  סעדתי במסעדה שלהם ונהניתי מהאוכל ומההגשה (ומהתנהגות הסועדים האחרים, שכולם היו אתיופים). אני רואה בטלוויזיה את האינטלקטואלים שבקרב העדה - הח"כים והח"כיות - ונהנית ביותר מתבונתם ומהעברית הנהדרת שלהם. מה זה "ביתי הבטוח"? לו אתיופים היו בסביבת ביתי, הוא היה בהחלט בטוח.

אשר להתנהגותו הכעורה של הגבר האתיופי, אכן, הגברים אצלם מתנהגים בצורה שלילית. ולא נשכח את מגיפת רצח הנשים בעדה. מי שטוב וחיובי הן הנשים.

אישית ,גם אני מתרשם חיובית מבני העדה. המציאות לעיתים טופחת על פנינו, וצריך להתייחס לענין לגופו.

יש בעדה הזו מקרים רבים של אלימות,רצח,אונס וכיו"ב. האמת חייבת להאמר. 

את כותבת כאחת שלא באמת מכירה את הבעיות פנימה. מילים יפות לא יפתרו את הבעיות הלא פשוטות. 

זאת בנוסף על היותם דומים למהגרים לא חוקיים....מסבך את הענין עוד יותר. 

יקח זמן רב עד להשתלבות של הדורות הצעירים.....

אם שמת לב, הם אינם שקטים ונחמדים כפי שחשבת, הרבה התלהמות,אלימות,קללות ומילים שאינן ראויות. צביעות.

"שוטרים רוצחים" שהיתה סיסמת ההפגנה המיותרת ומרושעת הזו....זו רק דוגמא קטנה. 

גול עצמי לעדה. כניעה לקיצוניים ואלימים בינהם. 

וכן ,האמת צריכה להאמר, לוקח זמן עד שמשלבים אנשים שרובם חסרי השכלה ומגיעים מעולם נכשל מאוד. 

לא מגשרים על פער כזה ביומיים וחצי !! 

סעי לאתיופיה, ארץ מדהימה.....גיאוגרפית, אבל....הביטי באנשים/כפרים.....

ב"מחנות עבודה"לנשים שמשולות לעבדים.....כשהגברים מפקחים. 

מותר לך לחלום ולהזות.אבל המציאות תכה בך בפנים. 

מנהל הפורום
10,000+

אני זוכר היטב את הארוע. היו הרבה דיונים בנושא. מי ירה,וכיו"ב. 

אני איתן בדעתי, מי שרץ לתקוף עם סכין.....מסתכן בפציעה/אבדן חייו !! חד וחלק. 

ו....אני מניח שכאדם חושב,אינך סומך על סרטים שרובם ערוכים כדי לשרת אינטרס זה או אחר !! 

בכפר קנה היו לא מעט חוליות טרור,הפרות סדר מסוכנות. את המסוכנות בשהיה שם כולם מכירים. יש שם כנופיות שרחוקות מלהיות תמימות.

אין שוטר שרוצה לירות כדי להרוג ,סתם כך,כי מתחשק לו. זה עיוות האמת, וחלק מתעמולה עבריינית כנגד המשטרה. 

למרבה הזוועה,כיום,גם ראש הממשלה הוא חלק בהסתה ונסיונות דה לגיטימציה של כוחות החוק בישראל.

משטרה חזקה,אפקטיבית,קשוחה,היא ערבות לקיום בשקט וסדר, על פי חוק. 

וכפי שכבר ציינתי, לדעתי המשטרה סובלנית מידי,רחומה מידי, ידידותית מידי.....פתח לעבריינים שמנצלים כל פירצה.....

ולמרבה הזוועה,משתחררים חדשות לבקרים בגלל פרט ביורוקרטי זה או אחר....שלא באמת רלוונטי, בזכות חטטנות מיותרת של עורך דין זה או אחר.....וצוחקים לכולנו בפנים !! 

די לחפש את המשטרה !! חפש את העבריינים.....כמו ה"מסכן" הזה בקנה...שרץ עם סכין לשחוט שוטרים,ואינו הראשון ולא האחרון. 

שוטרים/ות כבר נשחטו ,למרבה האסון !!!!   

לא מבין מה עובר על אנשים......מאשימים את מי ששומר עלינו, במקום את העבריינים/מטורפים למינהם שרצים עם סכינים,יורים,מפוצצים.....

טרוף מוחלט !! 

וכן, מי שרץ עם סכין לדקור אדם כלשהו,ושוטר/חייל בפרט, ידע שעלול לאבד חייו !!! 

מנהל הפורום
10,000+

השוטרים אינם לוחמים..אינם מיומנים בהסתערות וניטרול מפגעים.

זכור לכן מרכז הרב בירושלים כאשר מחבל נכנס ועם נשק ריסס את הבחורים..

שוטרים שהגיעו למקום פחדו להיכנס.. וכך נרצחו 8 תלמידים.

מי שנכנס ונטרל את המחבל.  הוא חייל לוחם דתי לאומי שהיה בחופשה עם נשק.

גר בסביבה..

אני זוכר היטב את הארוע. היו הרבה דיונים בנושא. מי ירה,וכיו"ב. 

אני איתן בדעתי, מי שרץ לתקוף עם סכין.....מסתכן בפציעה/אבדן חייו !! חד וחלק. 

ו....אני מניח שכאדם חושב,אינך סומך על סרטים שרובם ערוכים כדי לשרת אינטרס זה או אחר !! 

בכפר קנה היו לא מעט חוליות טרור,הפרות סדר מסוכנות. את המסוכנות בשהיה שם כולם מכירים. יש שם כנופיות שרחוקות מלהיות תמימות.

אין שוטר שרוצה לירות כדי להרוג ,סתם כך,כי מתחשק לו. זה עיוות האמת, וחלק מתעמולה עבריינית כנגד המשטרה. 

למרבה הזוועה,כיום,גם ראש הממשלה הוא חלק בהסתה ונסיונות דה לגיטימציה של כוחות החוק בישראל.

משטרה חזקה,אפקטיבית,קשוחה,היא ערבות לקיום בשקט וסדר, על פי חוק. 

וכפי שכבר ציינתי, לדעתי המשטרה סובלנית מידי,רחומה מידי, ידידותית מידי.....פתח לעבריינים שמנצלים כל פירצה.....

ולמרבה הזוועה,משתחררים חדשות לבקרים בגלל פרט ביורוקרטי זה או אחר....שלא באמת רלוונטי, בזכות חטטנות מיותרת של עורך דין זה או אחר.....וצוחקים לכולנו בפנים !! 

די לחפש את המשטרה !! חפש את העבריינים.....כמו ה"מסכן" הזה בקנה...שרץ עם סכין לשחוט שוטרים,ואינו הראשון ולא האחרון. 

שוטרים/ות כבר נשחטו ,למרבה האסון !!!!   

לא מבין מה עובר על אנשים......מאשימים את מי ששומר עלינו, במקום את העבריינים/מטורפים למינהם שרצים עם סכינים,יורים,מפוצצים.....

טרוף מוחלט !! 

וכן, מי שרץ עם סכין לדקור אדם כלשהו,ושוטר/חייל בפרט, ידע שעלול לאבד חייו !!! 

אפשר שצפיה יתר על המדה בסרטי "בולשת חוקרת" אמריקאיים, בהם אנו רואים שוטרים "מתלבטים", "מתייסרים", בקיאים בזכויות הפרט על פי החוקה וזהירים להמנע מפזיזות העלולה לפסול תקפות ראיות - הביאתני לביקורתיוּת יתר ושיפוטיוּת מוגזמת בענין רמת השוטר הישראלי, אך אני נותרת בלתי מתפעלת מרמת השוטר הישראלי.

אלה אנשים אלימים (במיוחד "אנשי השטח", אך פחות קצינים "אנשי מנהלה") כוחניים, המשתמשים שלא לצורך בכח השררה שניתן בידיהם, ואך במקרה הם ב"צד הנכון של המתרס".

הם יכלו עקב שנוי קל במהלך חייהם להיות באותה מדה "חיילים" מוצלחים של משפחות פשע.

מה פתאום? המשטרות בעולם,בפרט המערבי....ובפרט בארה"ב, אלימות פי כמה!! אין סובלנות כלל.

ויורים חופשי. 

שוטרינו משתמשים ועוד איך לצורך....בכח שניתן להם. אתה כנראה רוצה אנרכיה.....סכינאים משתוללים ושוטרים שיחפשו להמנע ממגע....עד שמישהו ירצח/יפגע מעבריין מטורף.....

לא מבין גישתך. במקום להעריך אותם,שעומדים לרוב מול חלאות אדם....מפירי חוק, מטפלים/מנטרלים אותם כפי שצריך ! גם יורים בהם כשמסכנים חיים. 

לא מבין !!!! צר לי !!! 

העבריינים החמושים....לא מכירים מילים יפות...חמודי/מתוקי....אלו רוצחים ו/או מאיימים ברצח אם לא ינוטרלו. 

איש לא רץ עם סכין ומתנפל על שוטר.....בכוונה טובה!!! 

מה עובר עליכם?? 

לגבי משפחות פשע.....אין דבר כזה "חיילים מוצלחים" כולם רוצחים ופושעים פורעי חוק, שמכירים שפה אחת בלבד ! אלימות. כדי לעצרם....צריך סיכון,אומץ,כוחנות.....

אני אישית מתבייש שיש מי שמשווה שוטרים לחלאות העבריינים. בושה וחרפה !

מנהל הפורום
10,000+

גר בסביבה..

אתה איש רע,יהודה !! מחטט ומוצא פרשיה אחת בה המשטרה המתינה...מסיבות נכונות. 

שוטרים מיומנים ביותר, משמר הגבול,יס"מ...סיור !! מנעו עשרות רבות של פיגועים,חיסלו מחבלים. חלקם נפצעו ונרצחו. אבל מנעו אסון. 

רק לידיעתך, במשטרה המון לוחמים,מיחידות מיוחדות, כולל ימ"מ.....

התלמידים נרצחו לפני שבכלל למישהו נודע על הפיגוע. מי שנכנס היה תלמיד שמכיר את הישיבה /מבנה....

וניצל הזדמנות לפגוע במחבל. יאמר לשיבחו. מה שלא רומז אפילו על יעילות המשטרה. 

ישנם מיקרים רבים בהם נוטרל מחבל,לפני שהגיעו כוחות הבטחון. 

אני רואה המון כפיות טובה ורשעות באמירותיך. לפעמים עולה המחשבה....על מי מגינים כאן....בושה !

מנהל הפורום
10,000+

נו......וכאן? דריכות יתר בריבוע ! התמודדות כנגד טרור בנוסף לפשע. מסכינאות ועד נשק אוטומטי. 

ובכפרים הערביים? אם כבר הצבעת על כפר כנא.....אינספור נשקים ,לא חוקיים. ולפחות אחת בשבוע שומעים על ירי בכפר כלשהו.....

ולרוב הרבה יותר מפעם בשבוע. מלחמות ממש. 

דוגמא- "המשטרה עצרה הערב (שישי) שני תושבי כפר מנדא, רעולי פנים, בזמן שהכינו בקבוקי תבערה. בנוסף, הכוחות איתרו כמאה בקבוקי תבערה, שני מכלי חומר דליק ועשרות זיקוקים. מוקדם יותר גבר בן 36 נפצע באורח בינוני במהלך קטטה שפרצה בכפר על רקע תוצאות הבחירות לרשויות המקומיות."

מנהל הפורום
10,000+

לגברת סנד.....

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D_%D7%99%D7%94%D7%95%D7%93%D7%99%D7%95%D7%AA_%D7%91%D7%90%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%94

http://www.news1.co.il/archive/001-d-287733-00.html

עדינים? שקטים? 

התרבות שלהם לרוב אלימה, ודאי שכלפי הנשים. אונס,רצח,מכות על בסיס קבוע. 

גבר עושה מה שרוצה בביתו ומשפחתו, האשה היא חפץ, רוחצת רגליו כששב מעמל יומו.....מנשקת את בהונות רגליו, בקיצור.....עבד/שיפחה. לא תקיים את שמתחשק לו, יכה אותה כחפצו.זה מקובל אצלם.

אין לי צל מושג מהיכן את שואבת את שכתבת.....הכל פנטזיות, אינך מכירה באמת את הקהילה ומנהגיה. 

ודעתך על כריתת בדגדגן לילדות? שגם מקובלת שם? ולא מדברים על זה....

• בדומה לשכנים החבשים נהגו חלק מהיהודי אתיופיה לבצע מילת נשים בטקס שאינו דתי. המילה, בקרב ביתא ישראל, יכולה להתבצע בידי אישה יהודיה בלבד.[19] במדגם שפורסם בשנת 1997נמצאה ב-42 מתוך 113 נשים שנבדקו עדות למילה מסוג כלשהו.[20] מילת הנשים פסקה כליל עם העלייה לישראל.[20] המדגם לא פורסם בתקשורת הישראלית מחשש לתגובתה של החברה ליוצאי אתיופיה.
מנהל הפורום
10,000+
מנהל הפורום
10,000+

גר בסביבה..

אתה איש רע,יהודה !! מחטט ומוצא פרשיה אחת בה המשטרה המתינה...מסיבות נכונות. 

שוטרים מיומנים ביותר, משמר הגבול,יס"מ...סיור !! מנעו עשרות רבות של פיגועים,חיסלו מחבלים. חלקם נפצעו ונרצחו. אבל מנעו אסון. 

רק לידיעתך, במשטרה המון לוחמים,מיחידות מיוחדות, כולל ימ"מ.....

התלמידים נרצחו לפני שבכלל למישהו נודע על הפיגוע. מי שנכנס היה תלמיד שמכיר את הישיבה /מבנה....

וניצל הזדמנות לפגוע במחבל. יאמר לשיבחו. מה שלא רומז אפילו על יעילות המשטרה. 

ישנם מיקרים רבים בהם נוטרל מחבל,לפני שהגיעו כוחות הבטחון. 

אני רואה המון כפיות טובה ורשעות באמירותיך. לפעמים עולה המחשבה....על מי מגינים כאן....בושה !

עודד

שוב פעם הבנת הנקרא.

לא אמרתי שאין יחידות מיוחדות של לוחמים..

ואפילו ציינתי שהשוטרים אינם חיילים.

להתקבל למשטרה לא חייב להיות לוחם.

אני ממש לא כפוי טובה אני מעריך מאד את כוחות הבטחון. מה לעשות שוטרי הסיור אינם לוחמים ברובם. ולא מאומנים למצבים כאלה.

למה השוטרים מפחדים להיכנס לכפרי הערבים. ובמיוחד לכפרי הבדואים..

רק עם יס"מ והרבה כוחות מעזים להיכנס.

נו......וכאן? דריכות יתר בריבוע ! התמודדות כנגד טרור בנוסף לפשע. מסכינאות ועד נשק אוטומטי. 

ובכפרים הערביים? אם כבר הצבעת על כפר כנא.....אינספור נשקים ,לא חוקיים. ולפחות אחת בשבוע שומעים על ירי בכפר כלשהו.....

ולרוב הרבה יותר מפעם בשבוע. מלחמות ממש. 

דוגמא- "המשטרה עצרה הערב (שישי) שני תושבי כפר מנדא, רעולי פנים, בזמן שהכינו בקבוקי תבערה. בנוסף, הכוחות איתרו כמאה בקבוקי תבערה, שני מכלי חומר דליק ועשרות זיקוקים. מוקדם יותר גבר בן 36 נפצע באורח בינוני במהלך קטטה שפרצה בכפר על רקע תוצאות הבחירות לרשויות המקומיות."

הנה הפגנת נמוסים מופתית אחת של שוטר...(יש לי כמה נוספות)...

אכן, מצאת שוטר נוהג באופן מביש,לא ראוי, זאת מתוך עשרות אלפי שוטרים !!!!! (יותר מ 30,000)

אין לי מושג קלוש למה אתה נוהג כך. ואפילו לא טורח לכתוב שזה היוצא דופן....באופן קיצוני. 

איך אמרה ליבני אתמול? לא כל הקונים בסופר מרקט ,גונבים.....

ולא כל הנהגים על הכביש ,עוברים באור אדום.....

מוזר שבחרת את הקיצון שאינו מייצג כלל. ועוד יותר מוזר,שאינך היחיד....יש שלל טענות ,לרוב מגורמים עברייניים, מסיתים, שמנסים בכל מחיר לעשות דה לגיטימציה למשטרה ולכוחות הבטחון. גורמים אליהם הצטרף לאחרונה .....ראש ממשלת ישראל ! 

ואם זו אינה קריסה ערכית,איני יודע קריסה מהי !!

ישר כח למשטרה, עושים עבודת קודש,תוך סיכון גבוה, ושומרים על כולנו, חברה אלימה מוסתת ומתפוררת במידה !! 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר