נדהמתי,ישראל הופכת מעצמת קנאביס....ומי בראש? אהוד ברק!

פתאום הופיע כמומחה ובעלים....של מרכז גידול וייצור....ומקווה לצמוח בעולם.

אני תמיד נדהם מחדש,איך קבוצת אנשים מצומצמת,תמיד זוכה כאן לכל הזדמנות,שמכניסה המון כסף,בוודאות.

זאת לעומתנו ה"קטנים" שיעברו מדורי גהנום ולבסוף לרוב,לא יקבלו אישורים נדרשים. כי ה"מנגנון" כפי הנראה,דואג בעיקר לקבוצה מיוחסת ומצומצמת. 

ולראות את ברק, מדברר בהתלהבות,את מכונת הכסף הבאה שלו.....היה לא מפתיע ואפילו מקומם !

ואני מוכן לחתום כאן ועכשיו, שיש מאות/אלפי חקלאים שרצו,ניסו מזלם לקבל אישור לגדל קנאביס....

והושבו ריקם !!!!

לעומת ברק ה"חקלאי" שמגדל רשת קשרים מיוחסת,שזוכה ברוב הקופה,ללא ידע,ללא סיכון.

מנהל הפורום
10,000+

פתאום הופיע כמומחה ובעלים....של מרכז גידול וייצור....ומקווה לצמוח בעולם.

אני תמיד נדהם מחדש,איך קבוצת אנשים מצומצמת,תמיד זוכה כאן לכל הזדמנות,שמכניסה המון כסף,בוודאות.

זאת לעומתנו ה"קטנים" שיעברו מדורי גהנום ולבסוף לרוב,לא יקבלו אישורים נדרשים. כי ה"מנגנון" כפי הנראה,דואג בעיקר לקבוצה מיוחסת ומצומצמת. 

ולראות את ברק, מדברר בהתלהבות,את מכונת הכסף הבאה שלו.....היה לא מפתיע ואפילו מקומם !

ואני מוכן לחתום כאן ועכשיו, שיש מאות/אלפי חקלאים שרצו,ניסו מזלם לקבל אישור לגדל קנאביס....

והושבו ריקם !!!!

לעומת ברק ה"חקלאי" שמגדל רשת קשרים מיוחסת,שזוכה ברוב הקופה,ללא ידע,ללא סיכון.

אם זה נשאר ונשמר בתחום של 'קנאביס רפואי', אז זה בסדר וזה חיובי...

כי הבנתי שזה מביא הרבה מזור והקלה וטובה לחולים, קשים, וכאלה שאין להם תרופה אחרת שיכולה לעזור להם...

אז אם אני לא טועה זה בעיקר עניין של כמה טוב מפקחים על הנושא, שזה באמת ישאר בתחום הקנאביס הרפואי בלבד.

למרות שאם אני לא טועה היתה לא כ"כ מזמן תאונת דרכים קשה בנגב או בגדה, ונאמר שהנהג הפוגע\האשם היה תחת השפעת קנאביס, רפואי. ואהוד ברק איש עסקים מוכשר ומצליח, ובע קשרים, ולא פלא שהוא גם דורסני. מה היה אפשר לעשות?

זה לא ענין של מוכשר.....זה ענין של קליקה שמקבלת אישורים,כשאחרים יכולים רק לחלום על כך. 

הקליקה מכשירה את הקרקע....והם נהנים מכל טוב. אדם מיקצועי,ללא שייכות לקליקה הזו....בלי "קשרים" במערכת, הוא בלי סיכוי.

לכן יש מי שמגייסים אותם תמורת שכר בהתאם,לקדם ולהוביל את עיסקיהם,שאחרת לא יהיה עסק. 

אין בישראל כלכלה חופשית אמיתית. יש כלכלה משגשגת ל"אנשינו" בעיקר ! זו ההתרשמות שלי. 

זאת פרט לחברות הזנק.....שמצליחות לפעמים להתרומם ,ללא "תמיכה" ! וגם שם....יש חממות,מדען ראשי...ושלל אלמנטים שמאוד מקושרים...

בקרנות הון סיכון, יתייחסו אחרת לחברה ,שמיוצגת על ידי אחד מהקליקות. 

ואני יכול לומר מנסיון, תמיד מחפשים "מקורבים" , בן של....דוד של....קרוב כלשהו....לתגמל עבור הקשר עם ה"מיוחס" !

מנהל הפורום
10,000+

זה לא ענין של מוכשר.....זה ענין של קליקה שמקבלת אישורים,כשאחרים יכולים רק לחלום על כך. 

הקליקה מכשירה את הקרקע....והם נהנים מכל טוב. אדם מיקצועי,ללא שייכות לקליקה הזו....בלי "קשרים" במערכת, הוא בלי סיכוי.

לכן יש מי שמגייסים אותם תמורת שכר בהתאם,לקדם ולהוביל את עיסקיהם,שאחרת לא יהיה עסק. 

אין בישראל כלכלה חופשית אמיתית. יש כלכלה משגשגת ל"אנשינו" בעיקר ! זו ההתרשמות שלי. 

זאת פרט לחברות הזנק.....שמצליחות לפעמים להתרומם ,ללא "תמיכה" ! וגם שם....יש חממות,מדען ראשי...ושלל אלמנטים שמאוד מקושרים...

בקרנות הון סיכון, יתייחסו אחרת לחברה ,שמיוצגת על ידי אחד מהקליקות. 

ואני יכול לומר מנסיון, תמיד מחפשים "מקורבים" , בן של....דוד של....קרוב כלשהו....לתגמל עבור הקשר עם ה"מיוחס" !

זהו מנהג מזרחי מובהק.

אמנם גם אצל יהודי העיירות של מזרח אירופה היה קיים בישראל הענין של ה"צעטאלה", הפתק: זה מאנ"ש, קבלו אותו.

והנה דוגמא איך עובדים "נכון"....מגייסים בכירים לשעבר ושלא....והקליקה דואגת להם נפלא.....

שכר גבוה,בונוסים/מניות/רכבים/נסיעות/פינוקים.....בקיצור, שידאגו ל"תעשיה" והחברה יעשו הרבה כסף......

ככה זה עובד בישראל.....הקליקה, עם מיעוט קרוב לצלחת,אוכלת הכל.....חיה בסגנון "איכותי מאוד"......

מלאה בכסף.....

נסו מזלכם לגדל קנאביס למשל......הסיכוי אפס !! אין כניסה. שהרי כולם היו רוצים להתעשר.

הכניסה ל"חברים בלבד" לתעשיות הכסף. 

https://finance.walla.co.il/item/3217249

מנהל הפורום
10,000+

אגב, הנה כמה מרויח מפכ"ל משטרה....והפנסיה בהתאם.....

https://www.srugim.co.il/222097-%D7%9E%D7%A4%D7%9B%D7%9C-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%98%D7%A8%D7%94-%D7%9E%D7%A7%D7%91%D7%9C-97400-%D7%A9%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%9D-%D7%9B%D7%9E%D7%94-%D7%A8%D7%94%D7%9E

הם החברה באליטות של הקליקה.... ממש לא "מסכנים"......

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר