היום גנץ ידבר, וטוב שכך,מילים כאחדות,ערכיות,אהבת המולדת...

עולות וצפות......לשמחת כולנו. זאת לאחר שנים של תהום ערכית,בה השינאה והפרוד הוזנו במכוון ודחפו אותנו לאסון.

אני שומע מילים,שזה זמן בוזו ונדחפו עמוק תחת האדמה.....

כולי תקווה שזה יהיה הבסיס לדברי גנץ, אחר,רענן,מאחד,חכם,חברתי,אמיץ,יצירתי,מלא תקוה לעתיד טוב ונכון יותר לכולנו. 

אני מניח שהעלילות והכפשות מצד המימשל הקיים,יצופו....כדרכו זה שנים.....

ואני מקווה שכולנו שכם אחד, נביט בגועל בנסיונות ההכפשה, סגנון עלוב ודוחה !!

שלא נגרר לעליבות הזו שמשחיתה כל חלקה טובה בנו. 

מנהל הפורום
10,000+

גנץ דיבר. אישית התרשמתי מכל שאמר. למרות שחלק היה סתום....ולא ברור לגמרי. בעיקר לגבי ההסדר עם שכנינו.

יחד עם זאת שמעתי מילים שזה זמן היו "מוקצות" כערבות הדדית,אהבה,הגינות ועוד......

כמה עיתונאים לגלגו בשחצנות מזעזעת ....קלישאות אמרו.....

אבל לטעמי ה"קלישאות" הללו הן הבסיס לכל שלטון הגון ורציני. ולמרבה הצער הפכו נדירות עד כמעט לא לגיטימיות, תחת המימשל הנוכחי.

אני מקווה שעם ישראל הפנים, ולא יפול לרשת שטומנים המלעיזים,ממש כמירי רגב שמיד הגיבה,בהכפשות ,עד גועל נפש, שזו השיטה שלהם. לי התחשק להקיא !! ממש !

(כולל יציאתה לחילוץ אביה מפרשת האלכוהול המזויף, איני מאמין לאף מילה,דווקא בגלל שהאיש 30 שנה בעסק....הוא לא נפל בפח, ידע היטב מה קונה וממי.....קנה יותר מ 1000 בקבוקים מזוייפים שהיוו סכנה /רעל, לציבור הקונים, ההיתממות של רגב ואביה היו זוועה אמיתית. )

מנהל הפורום
10,000+

ראיתי אתמול תוכנית טלוויזיה על מירי רגב. ולא, לא תוכנית מפרגנת. הוצב שם איזה איש תקשורת (אגב, כעור-פנים....) שכל הזמן תקף אותה, בשיחה איתה, אבל בטענות די שטחיות וטפשיות. ראו אותה גם בבית הוריה, עם ההורים.

מה אומר? מירי רגב הצטיירה בתוכנית הזו, שלא בטובתם של יוצרי התוכנית, כאדם חיובי מאד.

רק הדבקות המוחלטת שלה בראש הממשלה , ללא שמץ ביקורת, לא נראית טוב.

בקשר לאלכוהול המזוייף שאביה מכר, אני מאמינה לו שהופל בפח. אבל בגלל התוצאות - אנשים מתים, אנשים חולים - הוא צריך להיענש קשות. האם משום שהוא אביה של שרת התרבות לא יענשו אותו? זה יהיה באמת משפח.  האם הליכי המשפט עדיין נמשכים? שום פסק דין לא ניתן? (לא עקבתי).

אני לא אצביע לגנץ. לא ידוע לי על שום כהונה אזרחית בה כיהן. ישר מרמטכ"לות (לשעבר) רוצה להיות מוצנח לכסא ראש הממשלה? לא, לא נראה לי בכלל. ש"יתבשל" קודם כח"כ ואח"כ כשר, אם מתאים, במשך כמה שנים. נראה רקורד של עשיה אזרחית, ושל הנהגה כאזרח. מה פתאום ראש ממשלה?

אני לא אצביע לגנץ. לא ידוע לי על שום כהונה אזרחית בה כיהן. ישר מרמטכ"לות (לשעבר) רוצה להיות מוצנח לכסא ראש הממשלה? לא, לא נראה לי בכלל. ש"יתבשל" קודם כח"כ ואח"כ כשר, אם מתאים, במשך כמה שנים. נראה רקורד של עשיה אזרחית, ושל הנהגה כאזרח. מה פתאום ראש ממשלה?

ועצתי לו, בענייני טעם טוב: שיעברת כבר את שמו. "גנץ" נשמע באזני דוברי היידיש כ"אווזה" (גאנדז). שם של אידיוט.

צריך להצביע  למפלגתה, הקטנה  יחסית, של אורלי לוי אבקסיס. להבטיח שתעבור את אחוז החסימה.

אם אורלי אכן תפעל לחקיקה חברתית (ודאי אם תהיה שרה בתחומים חברתיים), המדינה, האזרחים, רק ירוויחו.

האם אנחנו בדרך להמפך?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר