משוגעים! תרדו ממנו..... ביבי זכאי! - מה הרדיפה החולנית הזאת?

נתניהו איננו מושחת. הוא לא גנב כסף לכיסו. הוא לא לקח שוחד. והינה, בכל זאת התפתחה שגעת וטרפת חולנית ואובססיבית של רדיפה חסרת מעצורים אחרי נתניהו. מבזבזים מיליוני שקלים רבים, ואלפי שעות אדם בבדיקה וחקירה של נתניהו, ללא כל סיבה מוצדקת. טובי החוקרים במשטרה, עורכי דין שמאלנים בפרקליטות, התקשורת השמאלנית החוקרת - מה הם מצאו עליו?.... כלום! מסע ציד שמאלני חולני לאורך עשרות שנים, לא הניב תוצאות. מה לא בדקו?..... חקרו שטויות כמו רהיטי גן, חמגשיות אוכל, בקבוקים למיחזור, סיגרים, שמפניות, גלידות פיסטוק, קשרי פוליטיקאי ותקשורת ועוד... האם מערכת החוק והמשפט בישראל יצאה מדעתה??? ולמה הם ירדו מהפסים???

אם כך, אז מה המוטיבציה לקמפיין השינאה המאוס של "רק לא ביבי"? אני מעריך כי בגלל שהשמאל נכשל תמיד בקלפי, אז ביאושו פנה לאפיק בלתי לגיטימי, של ניסיון להפיל את הימין דרך מערכת החוק והמשפט. לעניות דעתי זהו ניסיון הפיכה מבחיל, באמצעים לא כשרים בעליל. לשמאל אין מה להציע לעם בישראל. העגלה הרעיונית שלו ריקה. העם הקיא בבחילה את הפייסנות והסוציאליזם של השמאל. אז מה עושה השמאל? יושב לנו על הווריד, וצורח - "רק לא ביבי". ברצוני להזכיר לשמאל, "רק לא ביבי" זו לא מדיניות, זו לא אידיאולוגיה, וזו לא אג'נדה.

הבדיקה הרצינית היחידה הראויה הייתה בעניין הצוללות. בדבר זה ביבי יצא נקי - חף מפשע. או אז הם ניטפלו לקשריו של ביבי עם העיתונות. להזכירכם, כול הפוליטיקאים מקיימים קשרים עם התקשורת. הם מדליפים לה ידיעות, ומקווים לקבל כתבות מלטפות וסיקור אוהד. אז מה רוצים דווקא מביבי?

לפיד, לבני, כבל ועוד עשרות חברי כנסת, ניסו לסגור את עיתון "ישראל היום" בחקיקה בכנסת, וזכו שעיתון "ידיעות אחרונות" יכתוב עליהם באופן חיובי. הם למעשה ניסו לתת מיליוני שקלים "לידיעות אחרונות", שהיה מרוויח מסגירת "ישראל היום". זהו שוחד שהם ניסו לתת לנוני מוזס הבעלים של "ידיעות אחרונות". וזאת תמורת כתבות מלטפות. למה לא חוקרים זאת????

לפיד בהיותו שר אוצר, העביר מיליוני שקלים בתקציבי פירסום "לידיעות אחרונות" דרך שר החינוך שלו בזמנו. האם זה לא שוחד? שהרי ידיעות בתמורה, טיפח ופינק את לפיד בכתבות מלטפות ומחמיאות, שבנו אותו כאלטרנטיבה לביבי כביכול. זהו שוחד, למה לא חוקרים זאת??? 

ביבי לא מושחת!!!  למה אתם רודפים אותו???  תרדו ממנו, מספיק לחפש אותו כל הזמן

הוא מוכשר, אינטלגינטי, חריף, משכיל, רחב אופקים, עם ניסיון מדיני עשיר וקשרים בינלאומיים, מה רוצים ממנו?

הוא פועל לטובת כולנו - וטוב שכך          

מה שאתה קורא "רדיפה" זאת חקירה של מערכות לאכיפת החוק  . אתה מיחס למשטרה לפרקליטות וליועץ המשפטי, בגידה במדינה.

אז בלי אותיות גדולות אבל עובדות.

נתניהו מושחת ומשחית את המערכת הדמוקרטית הישראלית.

הוא לא פועל לטובת כולנו אלא לטובתו האישית .

ביבי מחובר למיליארדרים רבים, שנותנים "מתנות".....בסכומי עתק....

ולמה? יש רק סיבה אחת, טובות הנאה, עדיפות בשלל עיסקאות, בקיצור- שיחוד ראש ממשלה בישראל.

את זה חוקרים !! די לשקר. חובה לחקור, ראש ממשלה חייב להיות זך וטהור !! 

מילצן עצמו העיד עם אנשיו,שנתן "מתנות" בסכומי עתק.....פורסם שקרוב ל 1,000,000 ש"ח.

כולל דרישות גברת נתניהו לעוד ועוד תכשיטים. כך פורסם. 

זה חייב להחקר.....כמו שלל פרשיות נוספות. 

לאדם חשוך כאליהו, שחי עדיין במנטליות של מלוכה.....ולמלך מותר הכל......זה טיבעי.

אבל למדינה נאורה, ממש לא !!!!!!!!!!!!!

וכן, שלל ראשי ממשלה פוטרו,התפטרו לפניו על הרבה פחות. ואחד אף נשלח לכלא ! 

אז מה הקשקוש הזה המסית.....שנתניהו נרדף? הוא לא שונה מאף אחד לפניו,עד שתסתיים החקירה . 

לא יצליח לאף אחד ,מאלו שעושים כל שביכולתם, להשמיץ, ולבטל את הצורך בחקירות !!! 

וכבר השמיצו את כל המערכות האפשריות בישראל. וזה כבר מעיד על בעיה חמורה !!

חמורה מאוד.....הנסיונות לבטל את שלטון החוק בישראל. 

מנהל הפורום
10,000+

ביבי זכאי.....דרעי זכאי.....מוכרות הסיסמאות האלו.....

סיסמאות של אנשים שלא מאמינים במערכות המשפט והצדק המודרניות. לא מאמינים בחוק וסדר....

ומאמינים בעיקר בעכו"ם.....קמעות....ושלל אמונות טפלות. 

כמו בעבר, כך היום, זה מסוכן לישראל. כשמנסים לעשות ממשפט.....משפח !!!

מנהל הפורום
10,000+

עודד

גדעון לוי מהארץ הידוע...

כתב שהרדיפה האובסיסיבית אחרי ביבי חרגה מכל גבול..

ואם הוא אומר...אז זה אומר דרשני

הוא זכאי הוא זכאי הוא זכאי...............

הושר ויושר עוד גם  בשערי בית הסוהר  emo_04.png 

אליהו,אני מציע לך להיבדק אבל באמת, מילא היית אומר נקווה בשסוף יתברר שהוא זך ונקי מכל אשמה,ומה אתה עושה במקום, מאשים חוקרים, פרקליטים, איש אינו רודף או מחפש אותו,את כל זה הוא רכש ביושר רב בעשר אצבעותיו בשתי ידיו.

שם לב מי סיפק את המידעים עליו, המקורבים,היועצים שלו,פרקליט שלו ביחד סיפקו הקלטות,מסמכים ועדויות שמפלילות את הבטס,הכי קל להאשים את השמאל,האמת מאוד קשה לשכנע טיפשים באמת,המוח שלהם נשטף שנים ע"י גדול המנוולים והמושחתים,לא יעזור לך ובוודאי לנתניהו הוא צריך לעמוד למשפט על פשעים חמורים ביותר והכל ע"ח האזרח הקטן,הנכה,הניצול,הילדים הרעבים הקשישים,מי שולט מזה עשור השמאל? לא הימין אז אם יש טענות תפנה אותם לכתובת הנכונה,אגב אני לא מצליח להבין אותך כשאתה טוען תקשורת שמאלנית,הרי יש לכם את ערוץ 20 בטלוויזיה, את ערוץ 7 ברדיו,ועיתון ישראל היום חינם אין כסף, תתעניין בהם מה לך ולשמאלנים? אותי אתה מתבייש לומר או קשה לומר את האמת שאיכות ורמה של פרשנים וכתבים יש רק בכאן,בערוצים 13-14 ובעיתונות שלמרות שעולה כסף צורכים ממנה הרבה יותר מהעיתון של ביבי? בקיצור אליהו אין מנוס מקומו של נתניהו בכלא והשאלה לכמה זמן.

אילו זה היה תלוי בי הייתי מוחל וסולח לו על כל התיקים שמוכרים לנו ופותח בחקירה על מעשיו תרומתו לנושא הצוללות שם הם יחטוף מכה שממנה לא תהיה לו תקומה.

ביבי שמאלן שמתעלל בילדים באמצעות השבכ..

יש דין ויש דיין.. גם הוא מרגיש מה זאת רדיפה משפטית.

מה שאתה קורא "רדיפה" זאת חקירה של מערכות לאכיפת החוק  . אתה מיחס למשטרה לפרקליטות וליועץ המשפטי, בגידה במדינה.

רק כי אתה קבעת שהוא מושחת, אין זה אומר שיש אמת בדבריך

ההסתה חסרת הרסן, של שנאה אובססיבית ורדיפה כנגד נתניהו, מייצרת תעמולה שקרית כלפיו - פייק ניוז

גם אם אתה חושב שהוא מושחת, הרי הוא חף מכל פשע, עד אשר אשמתו כביכול תוכח בבית המשפט בפסק דין - לאחר עירעור 

אתה כביכול ליברל, אמור לתמוך בחזקת החפות, ולא להצטרף למסע הרדיפה שנמשך כבר עשרות שנים כנגד נתניהו.

אליהו,אני מציע לך להיבדק אבל באמת, מילא היית אומר נקווה בשסוף יתברר שהוא זך ונקי מכל אשמה,ומה אתה עושה במקום, מאשים חוקרים, פרקליטים, איש אינו רודף או מחפש אותו,את כל זה הוא רכש ביושר רב בעשר אצבעותיו בשתי ידיו.

שם לב מי סיפק את המידעים עליו, המקורבים,היועצים שלו,פרקליט שלו ביחד סיפקו הקלטות,מסמכים ועדויות שמפלילות את הבטס,הכי קל להאשים את השמאל,האמת מאוד קשה לשכנע טיפשים באמת,המוח שלהם נשטף שנים ע"י גדול המנוולים והמושחתים,לא יעזור לך ובוודאי לנתניהו הוא צריך לעמוד למשפט על פשעים חמורים ביותר והכל ע"ח האזרח הקטן,הנכה,הניצול,הילדים הרעבים הקשישים,מי שולט מזה עשור השמאל? לא הימין אז אם יש טענות תפנה אותם לכתובת הנכונה,אגב אני לא מצליח להבין אותך כשאתה טוען תקשורת שמאלנית,הרי יש לכם את ערוץ 20 בטלוויזיה, את ערוץ 7 ברדיו,ועיתון ישראל היום חינם אין כסף, תתעניין בהם מה לך ולשמאלנים? אותי אתה מתבייש לומר או קשה לומר את האמת שאיכות ורמה של פרשנים וכתבים יש רק בכאן,בערוצים 13-14 ובעיתונות שלמרות שעולה כסף צורכים ממנה הרבה יותר מהעיתון של ביבי? בקיצור אליהו אין מנוס מקומו של נתניהו בכלא והשאלה לכמה זמן.

אילו זה היה תלוי בי הייתי מוחל וסולח לו על כל התיקים שמוכרים לנו ופותח בחקירה על מעשיו תרומתו לנושא הצוללות שם הם יחטוף מכה שממנה לא תהיה לו תקומה.

אינני מסכים עם מרבית דבריך

לדעתי מנפחים שטויות מינוריות של קשרים עם תקשורת, שכולם גם מהשמאל מקיימים

ומנפחים כל מיני חמגשיות אוכל, בקבוקים למיחזור, גלידות פיסטוק, מתנות של סיגרים ושמפניות מחבר, רהיטי גן וכו'

כלומר מחפשים ורודפים אותו - מה הסיבה אתה שואל?

ובכן, נתניהו מצליח מאוד לנטרל פוליטית את השפעת כוחות החושך השמאלנים, הרוצים לחזור לשילטון

ולכן, הם מבינים זאת, ומנסים לנטרל אותו ואת עתידו הפוליטי

לעניות דעתי עושים זאת באמצעות הפיכה ממש של המערכת החוקית משפטית השמאלנית

לגבי התקשורת אינך יכול ברצינות להכחיש את המציאות העובדתית הברורה לכולם שנים ארוכות, והיא כי מרבית התקשורת היא שמאלנית עויינת את הימין ולוחמת בימין

דבר אחד אני מסכים איתך, אם יחקרו וימצאו כי לנתניהו יש קשר שוחד כלשהו לעסקת הצוללות, הוא צריך להישפט ולהתפטר

הצוללות הם העניין הרציני היחידי בכל מסכת השקרים שטוו מסביבו של נתניהו כדי להפיל את שילטון הימין

ובעניין זה של הצוללות טרחו, חקרו, קבעו והצהירו כי נתניהו חך מפשע.  

ההסתה חסרת הרסן, של שנאה אובססיבית ורדיפה כנגד נתניהו, מייצרת תעמולה שקרית כלפיו - פייק ניוז

גם אם אתה חושב שהוא מושחת, הרי הוא חף מכל פשע, עד אשר אשמתו כביכול תוכח בבית המשפט בפסק דין - לאחר עירעור 

אתה כביכול ליברל, אמור לתמוך בחזקת החפות, ולא להצטרף למסע הרדיפה שנמשך כבר עשרות שנים כנגד נתניהו.

רק כי אתה קבעת שהוא לא מושחת,אין זה אומר שיש אמת בדריך.

אתה צריך להסביר לעצמך  האם אתה חושב שהמשטרה והפרקליטות וכל מערכת המשפט החליטו לחסל ראש ממשלה.

הרי אם כל אלה חברו להפיל ראש ממשלה זה בחזקת בגידה במדינה.

למה אתה קובע מראש שאשמתו תוכח "כביכול"

אני תומך בחזקת החפות,אתה מתנגד לעצם החקירה כשיש חשדות כבדים.

אינני מסכים עם מרבית דבריך

לדעתי מנפחים שטויות מינוריות של קשרים עם תקשורת, שכולם גם מהשמאל מקיימים

ומנפחים כל מיני חמגשיות אוכל, בקבוקים למיחזור, גלידות פיסטוק, מתנות של סיגרים ושמפניות מחבר, רהיטי גן וכו'

כלומר מחפשים ורודפים אותו - מה הסיבה אתה שואל?

ובכן, נתניהו מצליח מאוד לנטרל פוליטית את השפעת כוחות החושך השמאלנים, הרוצים לחזור לשילטון

ולכן, הם מבינים זאת, ומנסים לנטרל אותו ואת עתידו הפוליטי

לעניות דעתי עושים זאת באמצעות הפיכה ממש של המערכת החוקית משפטית השמאלנית

לגבי התקשורת אינך יכול ברצינות להכחיש את המציאות העובדתית הברורה לכולם שנים ארוכות, והיא כי מרבית התקשורת היא שמאלנית עויינת את הימין ולוחמת בימין

דבר אחד אני מסכים איתך, אם יחקרו וימצאו כי לנתניהו יש קשר שוחד כלשהו לעסקת הצוללות, הוא צריך להישפט ולהתפטר

הצוללות הם העניין הרציני היחידי בכל מסכת השקרים שטוו מסביבו של נתניהו כדי להפיל את שילטון הימין

ובעניין זה של הצוללות טרחו, חקרו, קבעו והצהירו כי נתניהו חך מפשע.  

אתה כמובן וכרגיל,לא מדייק.

בנושא הצוללות קבע היועץ המשפטי משום מה שנתניהו לא מעורב עוד לפני שהתחילה חקירה.

יש אפשרות לא קטנה שמנדלבליט שהיה מזכיר ממשלה לא רוצה להפליל את עצמו.

אתה צריך להסביר לעצמך  האם אתה חושב שהמשטרה והפרקליטות וכל מערכת המשפט החליטו לחסל ראש ממשלה.

אתה מקשקש - למה אני אומר זאת?

ובכן, כל החשדות נגדו הם על שטויות, הם אינם חשדות כבדים

הדבר הרציני היחידי היה שוחד בעניין הצוללות

אם נתניהו גזר קופון כספי, או לקח שוחד בענין זה - הוא חייב להתפטר ולעמוד לדין

אך כבר נבדק הדבר, והוא נמצא חף מפשע

אם אתה תומך בחזקת החפות, אז למה אתה מדבר בביטחון ומשמיץ אותו שהוא מושחת

על מה אתה חושב הוא צריך לתת את הדין?

על חמגשיות? על בקבוקים למיחזור? על גלידת פיסטוק? על רהיטי גן? על סיגרים מחבר? על שמפניות מחבר? 

להזכירך סיגרים ושמפניות אלו דברים שצורכים, והם נעלמים

כלומר הם כמו ארוחה במסעדה שחבר הזמין ושילם עליהה - אין כאן משהו בעל ערך כספי שנשאר אצל נתניהו.  

על חמגשיות? על בקבוקים למיחזור? על גלידת פיסטוק? על רהיטי גן? על סיגרים מחבר? על שמפניות מחבר? 

כלומר הם כמו ארוחה במסעדה שחבר הזמין ושילם עליהה - אין כאן משהו בעל ערך כספי שנשאר אצל נתניהו.  

מה שאתה קורא לו "שטויות" נחשב על ידי החוק לשוחד.

נושא הצוללות לא נבדק. נתניהו הוצא מהתיק על ידי היועץ המשפטי לפני שהתחילה החקירה שהניבה כתבי אישום לכל מקורביו.

יש מצב לשיועץ המשפטי היה קשר לנושא כשהיה מזכיר הממשלה.

אתה בא עם טענות סרק שטוענות,נכון שהיה שוחד אבל הערך של המתנה לא מצדיק התיחסות. היית מוכן ששופט מחוזי יקבל מתנות כאלה ?

ארוחה במסעדה שחבר מזמין ואתה מבטיח לו תמורה שנובעת מתפקידך,זה שוחד.

אסור לך כבעל תפקיד ציבורי לקבל מתנות. מה יותר פשוט מזה.

מה שאתה קורא לו "שטויות" נחשב על ידי החוק לשוחד.

נושא הצוללות לא נבדק. נתניהו הוצא מהתיק על ידי היועץ המשפטי לפני שהתחילה החקירה שהניבה כתבי אישום לכל מקורביו.

יש מצב לשיועץ המשפטי היה קשר לנושא כשהיה מזכיר הממשלה.

אתה בא עם טענות סרק שטוענות,נכון שהיה שוחד אבל הערך של המתנה לא מצדיק התיחסות. היית מוכן ששופט מחוזי יקבל מתנות כאלה ?

ארוחה במסעדה שחבר מזמין ואתה מבטיח לו תמורה שנובעת מתפקידך,זה שוחד.

אסור לך כבעל תפקיד ציבורי לקבל מתנות. מה יותר פשוט מזה.

איזה תמורה הבטיח נתניהו למילצ'ן? 

הייתה בינהם מערכת חברות של עשרות שנים כמדומני

ומה עם האכיפה הסלקטיבית רק כנגד נתניהו

על זאת אין לך הערות?

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: yaktumua
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר