ד"ר קרולה הילפריך - למי להאמין, למרצה ולסטודנטים בהרצאה,

או לכלבים השוטים מן הימין ("הצל", "אם תרצו", "Canary Mission")?

 

בשבוע שעבר פורסם כי ד"ר קרולה הילפריך נזפה בסטודנטית מאחר שלבשה מדים בשיעור. מבדיקת האוניברסיטה ומשיחות שערך "הארץ" עם סטודנטים, מתברר כי לא התנהל דיון בעניין בשיעור, וכי מי שיזמה את השיחה עם המרצה היתה הסטודנטית עצמה.

 

ד"ר קרולה הילפריך, המרצה שתועדה דנה עם סטודנטית על מדי צה"ל שלבשה לשיעור, לא תלמד באוניברסיטה העברית בירושלים בשבועות הקרובים בעקבות איומים שקיבלה - כך נודע ל"הארץ". בבדיקה שערכה האוניברסיטה ומשיחות שערך "הארץ" עם חמישה סטודנטים שנכחו בשיעור, התברר כי בניגוד לפרסומים - הסטודנטית היא שיזמה את השיחה עם המרצה בעניין ולא התנהל כל ויכוח או דיון בעניינה במהלך השיעור.

 

בשבוע שעבר פורסמה בחדשות "כאן" הקלטה שבה נשמעת הילפריך אומרת לחיילת: "את לא יכולה להיות נאיבית ולבקש שיתייחסו אלייך כאזרחית כשאת מבקשת להיות במדים. את חיילת בצבא של ישראל, ויתייחסו אלייך בהתאם". מאוחר יותר פורסם ב-ynet סרטון המתעד את השיחה בין השתיים. לפי הפרסומים בכלי התקשורת, הילפריך יזמה את השיחה עם החיילת במטרה לנזוף בה לאחר שסטודנטית ערבייה שנכחה בשיעור הפנתה אליה הערות.

 

אלא שבירור שערכה האוניברסיטה מעלה כי מי שיזמה את השיחה היתה דווקא החיילת, מאחר שהיתה נסערת לאחר השיעור. בסרטון אף נראית הילפריך כשהיא מבקשת לסיים את השיחה ולהתרחק מהמקום, ואומרת לחיילת: "יש לי עניינים אחרים".

 

השיחה בין השתיים התרחשה לאחר השיעור "תיאוריות ביקורתיות של תרבות", קורס תואר שני שפתוח בפני תלמידי שנה ג' בתואר ראשון, בחוגים שונים במדעי הרוח והחברה. כמה סטודנטים שהיו בשיעור אמרו ל"הארץ" כי במהלכו לא התנהל כל דיון או ויכוח בעניין החיילת. "דיברנו בשיעור על מאמר של פרויד שעוסק ביחיד מול המון, ודובר על כך שהדברים מתאימים לאירופה ולא לעם שחווה קולוניאליזם, שמשנה את התפיסות המקובלות על החברה", סיפרה ש'. "סטודנטית ערבייה שנכחה בשיעור אמרה שלדעתה, גם החברה הערבית המסורתית בארץ נפגעה מהמפעל הציוני. המרצה אמרה לה, בפוליטיקלי-קורקט: 'קשה לי להביע דעה מקצועית על החברה הפלסטינית, כי לא חקרתי את הנושא'. לא היתה שום הבעת דעה אישית, שום התלהמות".

 

 

גם ה' שנכחה בשיעור מתארת תמונה דומה: "דיברנו על טקסטים של פרויד, לא משהו פוליטי במובן הנפיץ של המילה. לא היה הרבה דיון בכיתה, אפשר לומר שהיה שיעור די רדום. לקראת סוף השיעור, ד"ר הילפריך אמרה שבפעם הבאה נדבר על תאוריות פוסט-קולוניאליות. סטודנטית ערבייה דיברה והשוותה את ישראל לקולוניאליזם. הדיון הזה לא התפתח לשום מקום, לא היה תאקל אישי מול אף אחד".

 

הסטודנטית ל' הוסיפה: "לא שמעתי שום דבר שנאמר לחיילת במהלך השיעור, בשום שלב. הדיון עסק במאמר של פרויד, והתעורר דיון על סמכות. מן הסתם, כל אחד מבין את המושג מתוך העולם הפרטי שלו, אבל לא היה דיבור ישיר על פוליטיקה. הכל נבע מתוך המאמר עצמו". א', סטודנט נוסף, אישר כי "במהלך השיעור הכל התנהל כשורה. קרולה מאוד מקפידה לא להיכנס לוויכוחים פוליטיים בשיעור".

 

 

ר', סטודנטית נוספת שהיתה בשיעור, סיפרה כי היתה עדה לשיחה בין הסטודנטית הערבייה לחיילת. "בסוף השיעור, אחרי שכולם קמו, הסטודנטית הערבייה העירה משהו לחיילת, וזו ענתה לה: 'אני לובשת מדים כדי להגן על מדינת ישראל'", סיפרה. לדבריה, הסטודנטית הערבייה ענתה לה כי היא חולקת עליה, ובכך נגמר הדיון. לדברי ר', ד"ר הילפריך שוחחה באותה שעה עם סטודנטים שניגשו אליה בתום השיעור ולא שמעה את חילופי הדברים הקצרים.

 

לפי חמשת הסטודנטים ששוחחו עם "הארץ", החיילת הגיעה לבושה במדים לשיעור פעמים רבות בעבר והדבר מעולם לא עורר עימותים והערות. "היא מגיעה עם מדים מהשיעור הראשון, מעולם לא העירו לה על כך במהלך השיעור או אחריו", אומרת ה'. הסטודנט א' הוסיף: "לא היה שיעור שהיא לא באה במדים, ולא אמרו לה שום דבר. אפילו לא ברמיזה".

 
 

באשר לטענות שלפיהן המרצה ביקשה "להשפיל" את החיילת, אמרו הסטודנטים כי השיחה התנהלה סמוך למשרדי המרצים, באזור שבו עוברים בדרך כלל מעט מאוד אנשים. לאחר פרסום התקרית, קיבלה הילפריך מכתבי נאצה רבים ולאוניברסיטה אף הגיעו איומים מפורשים על חייה. בנוסף, התעוררו קריאות לפטר אותה.

 

ראש החוג לספרות באוניברסיטה העברית, ד"ר גור זק, פרסם הודעה שבה הוא מגבה את ד"ר הילפריך. "חשוב לנו להבהיר שבכיסוי התקשורתי של התקרית המצערת בין קרולה לסטודנטית היתה סדרה של אי דיוקים", כתב. לדבריו, "בשום שלב קרולה לא אסרה על התלמידה לבוא לכיתה במדים, לא סילקה אותה מהשיעור וודאי שלא הפעילה כלפיה חס וחלילה כל אלימות פיזית".

 

ד"ר זק הדגיש: "בעקבות הדיווחים המסולפים וחסרי האחריות שהופיעו בתקשורת, קרולה ניצבת בפני מסע הסתה פרוע ואלים שמן הראוי שייפסק, ויפה שעה אחת קודם. גם כאשר נאמרות אמירות מקוממות או שנויות במחלוקת, איומים באלימות אינם יכולים להיות מקובלים בסביבה אקדמית ובחברה בכלל".

===== סוף צטוט =====

 

 "אני לובשת מדים כדי להגן על מדינת ישראל" נטען כי התריסה הסטודנטית.

האמנם?

לא מנֵיה ולא מקצתֵיה. 

את לובשת מדים פשוט מכיוון שאת משרתת בבסיס ערפי ויכולה איכשהו לעשות תאר במקביל לשרות, עם אשור או בלעדיו, משהו שלוחם-שדה אינו יכול לחלום עליו.

לא שאני מזלזלת ביחידות מנהלה. בצבא מודרני מצויים חיילים לא-לוחמים ביחס גדול מאד לעומת חיילים לוחמים, ובדין.

 

בואו נחשוב על משהו אחר:

שוטר היכול לשבץ למודיו במקביל לשרותו, ומגיע לשעור במדים - תקין או לא?

כיצד עשוי הדבר להשפיע על דיון חפשי בנושאי הרצאה במדעי רוח/חברה (אני מניחה כי במדעי טבע או מדעים מדוייקים לא יכולות להיות מחלוקות)?

 

אני מסכימה כי אין לאסור הופעת סטודנטים במדים להרצאות, אם כי רגשותי מעורבים...אך את שקרים הבוטים של הכלבים השוטים מן הימין - חובה להוקיע...

האיומים על חייה של ד"ר הילפריך, השתוללות הנאצות, זה  מאפיין של שכבות חברתיות ירודות שידרדרו את כל המדינה לתהום.

יש להבטיח שאלו ירדו סוף סוף מהשלטון. ומערכת החוק והאכיפה תופעל עליהם.

ד"ר הילפריך כנראה באמת חוששת לחייה אם תמשיך ללמד, ולכן היא עוזבת. אני מקווה מאד שלא האוניברסיטה פיטרה אותה. ומה טוב שראש החוג לספרות פרסם הודעת תמיכה בד"ר הילפריך. גם נשיאות האוניברסיטה העברית היתה צריכה לעשות  זאת, גם הדיקנאט, וגם דיקן הסטודנטים.

לדעתי נשיאות האוניברסיטה היתה צריכה לפעול כדי שמערכת האכיפה תאתר את המנאצים ואת המאיימים.

רגשות מעורבים בנוגע למדים באוניברסיטה?? למה? מה פתאום? 

חד משמעית ,שרות בצבא הוא להגנת מדינת ישראל !!! ולא משנה אם אלו תומכי לחימה,עובדי משרד, או כל בעל תפקיד במסגרת הצבא. 

גורמי הימין באוניברסיטה העיברית,בחלק מהפעולות/אמירות צודקים, ומהוים מחסום לשלל התארגנויות קיצוניות,תומכות טרור של המוני ערבים שמציפים את האוניברסיטה,ויורקים לבאר ממנה שותים !!

לך לך לאוניברסיטה,טייל במרחב הזה,הקשב לשיחות הסטודנטים, ובפרט הערבים.....צפה בהתנהגותם, ואם אתה מבין ערבית,תקבל הלם מדברים שתשמע !!!

מנהל הפורום
10,000+

רגשות מעורבים בנוגע למדים באוניברסיטה?? למה? מה פתאום? 

חד משמעית ,שרות בצבא הוא להגנת מדינת ישראל !!! ולא משנה אם אלו תומכי לחימה,עובדי משרד, או כל בעל תפקיד במסגרת הצבא. 

גורמי הימין באוניברסיטה העיברית,בחלק מהפעולות/אמירות צודקים, ומהוים מחסום לשלל התארגנויות קיצוניות,תומכות טרור של המוני ערבים שמציפים את האוניברסיטה,ויורקים לבאר ממנה שותים !!

לך לך לאוניברסיטה,טייל במרחב הזה,הקשב לשיחות הסטודנטים, ובפרט הערבים.....צפה בהתנהגותם, ואם אתה מבין ערבית,תקבל הלם מדברים שתשמע !!!

כן, הערבים הם חוצפנים. היהירות הערבית היא גדולה, ולא עומדת בשום יחס לפיגור של חברותיהם ושל "תרבותם".

אבל מוסד השכלה לא יכול להיות בעל פניות. הוא לא  יכול לנקוט במדיניות של "נומרוס קלאוזוס" (כפי שעשו אמנם אוניברסיטאות של גויים בעבר ליהודים! וזו חרפה גדולה. אגב, גם לנשים עשו זאת, וזו חרפה כפולה ומכופלת), והוא לא יכול לרדוף את הסטודנטים בגלל לאומיותם או דיעותיהם הפוליטיות.

רגשות מעורבים בנוגע למדים באוניברסיטה?? למה? מה פתאום? 

חד משמעית ,שרות בצבא הוא להגנת מדינת ישראל !!! ולא משנה אם אלו תומכי לחימה,עובדי משרד, או כל בעל תפקיד במסגרת הצבא. 

גורמי הימין באוניברסיטה העיברית,בחלק מהפעולות/אמירות צודקים, ומהוים מחסום לשלל התארגנויות קיצוניות,תומכות טרור של המוני ערבים שמציפים את האוניברסיטה,ויורקים לבאר ממנה שותים !!

לך לך לאוניברסיטה,טייל במרחב הזה,הקשב לשיחות הסטודנטים, ובפרט הערבים.....צפה בהתנהגותם, ואם אתה מבין ערבית,תקבל הלם מדברים שתשמע !!!

אוניברסיטה צריכה להיות פלטפורמה להרחבת אפקי-אנוש וזירה לדיון ולבון רעיונות וככזו עליה להיות off limits לסממני שררה.

ללא חיילים במדים וללא שוטרים במדים.

ברחבי הקמפוס - על הכל להיות שווים, "על אזרחי", ממש כפי שהעולים למֶכָּה חייבים במֶכָּה בתלבושת אחידה ואין להבדיל בין שוע לבין מנקה שרותים.

אמנם אנו יודעים כי סטודנטים לא קורצו מאותו חומר ולא כוירו באותה תבנית. חלקם באים לקמפוס ברכב רב-תכליתי העולה כמליון שקל, ועוטים בגדי מעצבים ואבזרים העולים אלפי שקלים ואחרים נזקקים לתחבורה צבורית ולבושים ב"מה שיש".

נגד זה - אין מה לעשות.

אולם נגד שררה - יש מה לעשות.

חייל המצליח לשלב למודים עם שירות לבטח מתגורר בעיר בה מצויה האוניברסיטה, משרת בגוף מנהלתי ואינו איש-שדה.

יטרח נא אפוא להחליף לבושו בבואו לקמפוס ולהופיע "על אזרחי".

כלום נראה לכם כי מרצה אשר בין קהל תלמידיו מצוי קצין בכיר המופיע במדיו ובעיטוריו (חובה לענדם משזכית בהם) יזכה להתיחסות הדומה לזו הניתנת לסטודנט הלבוש ב"מה שיש"?

וכיסוי ראש מוסלמי/דתי....אינו סממן?? את זה אתה מרשה? 

פתאום בשנים האחרונות ,המון סטודנטיות, ערביות בעיקר,מפגינות זהות שאינה מייצגת את שכתבת. 

זו תלבושת אחידה בכל מובן......

וזה מסמן זהות קולקטיבית,שבעצם מסירה אחריות רבה מהאדם הפרטי. 

אגב, מבחינתי גם לבוש חרדי/שחור לבן,נזירים,כמרים,רבנים.....זו תלבושת אחידה/מדים לכל דבר!!!

יש לכבד מדים,כמו כל לבוש שאדם בוחר.....

גם מיני קצרצר, שודאי יגרום לאדם כלשהו לשנות יחסו. ממש כיופי לסוגיו!

על המרצים לנהוג באופן זהה לכולם, להתעלם מהמון הבדלים......

זו אינה בעיה של הסטודנטים. 

לגבי נומרוס קלאוזוס, האוניברסיטאות מוצפות בשלל מגזרים. אין ולא היתה שום הדרה על רקע זה.

דווקא מבחינה זו,מי שסובל הם הסטודנטים היהודים/מיעוטים,אלו שמשרתים בצבא/שרות לאומי !!!

מקומם לעיתים קרובות נתפס על ידי מי שאינו משרת.....

הם שומרים על מדינת ישראל, משרתים שש שנים כולל מילואים....

ויש רבים מהסטודנטים,תומכי מחבלים,שמצהירים תמיכתם בראש חוצות.....

שנהנים ולומדים ומנצלים בצביעות ושקר ,את שמתנגדים לו. 

זו האמת. ראיתי ושמעתי אותה מספר פעמים רב. 

אני רוצה לסייג דברי, ולהדגיש,שיש רבים מהסטודנטים הערבים,שלא נוהגים כך. 

אבל הגענו למצב שגם הם מפחדים לומר את שחושבים בקרב בני המיעוטים,מחשש להיות מוקצים.

וכל זאת בגלל ריפיון נורא של הנהלת האוניברסיטה,שמאפשרת הקצנה שכזו,שלעיתים אף תומכת טרור. 

מנהל הפורום
10,000+

לגבי המרצה....אין לי מושג מה התרחש שם. 

אבל ברור שמי שמתגרה ומעליב חיילת....על רקע של מדים, כמו גם מי שנוהג כך לגבי דתיים, מוסלמים.....

שמתלבשים ב"תלבושת אחידה/מדים".....מקומו אינו באוניברסיטה. 

וגם כאן יש לסייג......כי יש סמלים שמייצגים קיצוניות אלימה ,טרור,רוצחים.....את אלו חובה להדיר. 

הענין מסובך. 

אבל למרבה הצער, תוקפים חיילת, במקום את מי שבאמת עושה פרובוקציות במודע.

במדינה בה הרוב חיילים בשרות/מילואים....אין לדרוש שלא להופיע במדים. 

ומוטב לראשי האוניברסיטה, להתעשת, ולזכור היכן אנו חיים, ולא להכנע לפרובוקציות מובהקות.

כדי לשמור על חופש אקדמי,וחופש בכלל, חובה להדיר את הפרובוקטיבים שמאיימים עליו,ולא את מי ששומרים על החופש של כולנו.

ורק קצת....להזכר.....כשהכותל היה תחת שליטה ירדנית...לא היתה ליהודים גישה אליו.

ראו את המיסגדים כיום, אוטונומיים......חופש מוחלט, ובנוסף,הדרה של יהודים ונוצרים וכל מי שאינו מוסלמי...

שאינו רשאי לבקר במיסגדים !!!

צא ולמד את ההבדלים,ומי מייצג מה !!!

להתנפל על חיילת,על מדים שלובשת, זו כבר צביעות והקצנה בזויה בעיני!! לחלוטין.

ויש מי שבתמימות נופל לבור ההסתה הזה, שברובו מתחיל ונגמר בחוצפת המוסלמים המקצינים !!!!

מנהל הפורום
10,000+

לגבי המרצה....אין לי מושג מה התרחש שם. 

אבל ברור שמי שמתגרה ומעליב חיילת....על רקע של מדים, כמו גם מי שנוהג כך לגבי דתיים, מוסלמים.....

שמתלבשים ב"תלבושת אחידה/מדים".....מקומו אינו באוניברסיטה. 

וגם כאן יש לסייג......כי יש סמלים שמייצגים קיצוניות אלימה ,טרור,רוצחים.....את אלו חובה להדיר. 

הענין מסובך. 

אבל למרבה הצער, תוקפים חיילת, במקום את מי שבאמת עושה פרובוקציות במודע.

במדינה בה הרוב חיילים בשרות/מילואים....אין לדרוש שלא להופיע במדים. 

ומוטב לראשי האוניברסיטה, להתעשת, ולזכור היכן אנו חיים, ולא להכנע לפרובוקציות מובהקות.

כדי לשמור על חופש אקדמי,וחופש בכלל, חובה להדיר את הפרובוקטיבים שמאיימים עליו,ולא את מי ששומרים על החופש של כולנו.

ורק קצת....להזכר.....כשהכותל היה תחת שליטה ירדנית...לא היתה ליהודים גישה אליו.

ראו את המיסגדים כיום, אוטונומיים......חופש מוחלט, ובנוסף,הדרה של יהודים ונוצרים וכל מי שאינו מוסלמי...

שאינו רשאי לבקר במיסגדים !!!

צא ולמד את ההבדלים,ומי מייצג מה !!!

להתנפל על חיילת,על מדים שלובשת, זו כבר צביעות והקצנה בזויה בעיני!! לחלוטין.

ויש מי שבתמימות נופל לבור ההסתה הזה, שברובו מתחיל ונגמר בחוצפת המוסלמים המקצינים !!!!

הרי ברור שלישראלית המשרתת בצה"ל זכות מלאה להופיע במדיה בכל מקום.

מי התנפל עליה באוניברסיטה? הערביה העירה . וזו חוצפה ערבית לומר ליהודיה לא ללבוש מדי צה"ל בארצה שלה. היה על הסטודנטים לסתום את הפה לערביה. אבל המרצה - עליה להשאר א-פוליטית בהתנהגותה בקורס שלה, וכך עשתה.

החוצפה הזו מציפה בכל מקום. ולרוב בטמטום,עוברים על כך בשתיקה. 

באירופה,העזו מוסלמים לדרוש הסרת הצלב בבתי ספר וכיו"ב......כי זה מעליב אותם.

לא רק שקיבלו מקלט,היגרו מרצונם למדינה שנתנה מחסה ועבודה....מממנים אותם בענק....

מסייעים להם בכל אספקט! הם יורקים לבאר ממנה שותים. אין טיפה של הוקרת תודה ! כלום. 

האסלאם ישלוט ....כך הם מתבטאים. 

שהרי 70% מהם אינם עובדים, הם מנצלים כל אפשרות לקבל מבלי לתת.

אבל מעיזים לדרוש שיורידו את הצלב, כך באיטליה,מדינה קתולית לגמרי......כדוגמא !!

מנהל הפורום
10,000+

לגבי המרצה....אין לי מושג מה התרחש שם. 

אבל ברור שמי שמתגרה ומעליב חיילת....על רקע של מדים, כמו גם מי שנוהג כך לגבי דתיים, מוסלמים.....

שמתלבשים ב"תלבושת אחידה/מדים".....מקומו אינו באוניברסיטה. 

וגם כאן יש לסייג......כי יש סמלים שמייצגים קיצוניות אלימה ,טרור,רוצחים.....את אלו חובה להדיר. 

הענין מסובך. 

אבל למרבה הצער, תוקפים חיילת, במקום את מי שבאמת עושה פרובוקציות במודע.

במדינה בה הרוב חיילים בשרות/מילואים....אין לדרוש שלא להופיע במדים. 

ומוטב לראשי האוניברסיטה, להתעשת, ולזכור היכן אנו חיים, ולא להכנע לפרובוקציות מובהקות.

כדי לשמור על חופש אקדמי,וחופש בכלל, חובה להדיר את הפרובוקטיבים שמאיימים עליו,ולא את מי ששומרים על החופש של כולנו.

ורק קצת....להזכר.....כשהכותל היה תחת שליטה ירדנית...לא היתה ליהודים גישה אליו.

ראו את המיסגדים כיום, אוטונומיים......חופש מוחלט, ובנוסף,הדרה של יהודים ונוצרים וכל מי שאינו מוסלמי...

שאינו רשאי לבקר במיסגדים !!!

צא ולמד את ההבדלים,ומי מייצג מה !!!

להתנפל על חיילת,על מדים שלובשת, זו כבר צביעות והקצנה בזויה בעיני!! לחלוטין.

ויש מי שבתמימות נופל לבור ההסתה הזה, שברובו מתחיל ונגמר בחוצפת המוסלמים המקצינים !!!!

קח בחשבון שנקודת המוצא של תנועת "אם תרצו"  מכוונת לחיפוש בוגדים שמאלנים באוניברסיטה.

אף אחד לא התנפל על חיילת במדים. שקר שאתה מפיץ אותו בשמחה רבה.

החוצפה הזו מציפה בכל מקום. ולרוב בטמטום,עוברים על כך בשתיקה. 

באירופה,העזו מוסלמים לדרוש הסרת הצלב בבתי ספר וכיו"ב......כי זה מעליב אותם.

לא רק שקיבלו מקלט,היגרו מרצונם למדינה שנתנה מחסה ועבודה....מממנים אותם בענק....

מסייעים להם בכל אספקט! הם יורקים לבאר ממנה שותים. אין טיפה של הוקרת תודה ! כלום. 

האסלאם ישלוט ....כך הם מתבטאים. 

שהרי 70% מהם אינם עובדים, הם מנצלים כל אפשרות לקבל מבלי לתת.

אבל מעיזים לדרוש שיורידו את הצלב, כך באיטליה,מדינה קתולית לגמרי......כדוגמא !!

המוסלמים הם חצופים ביותר, בעלי פה גדול וצעקני מעבר לכל מידה, יורקים על כל מי שאינו מוסלמי. והלא ידוע לכל: ה"תרבות" המוסלמית מפגרת.    זכויות האשה? הם לא שמעו על זה. דמוקרטיה? רפובליקה? אין להם מושג. השכלה חילונית? האיראנים בעיקר ניצלו את מוסדות ההשכלה במערב, ועכשיו הם מפנים את השכלתם הפיסיקלית נגד המערב: ביצירת כלי נשק מפלצתיים. אצל שאר המדינות המוסלמיות, בעיקר היותר שמרניות, כמו סעודיה (וכמובן תימן, סודאן ועוד מדינות כאלה) ה"השכלה" האידיוטית המוסלמית שלטת. וכך הם גם נראים. מה היה גורלה של סעודיה לולא מצאו שם מדינות המערב נפט בשפע, והן מעוניינות בו? (עדיין. בעתיד, האנושות תפסיק לנצל משאב מזהם זה). וראו גורלה של מצריים: מיליונים מוכי עוני, יש המתגוררים בבתי הקברות בקהיר.... הכפריים המצריים הם מהיצורים המפגרים על פני כדור הארץ, בין השאר נהוגה ביניהם מילת הבנות האיומה והמזעזעת.

יש עוד מדינות איומות בעולם. הודו, למשל. מגיפת האונס שם ראויה לכך שמדינות המערב יתערבו עם יחידות צבא מיוחדות, ופשוט ינקו את הודו מהזכרים המטורפים האלימים . חיסול שיטתי. כך גם פקיסטן. כך גם סין הכפרית, שבה (גם בערים, אגב) רצחו אבות סיניים 40 מיליון תינוקות בנות. (כל "פשען" היה שהן.... בנות!!!!!) יש לטהר את המדינות הללו ממיליוני זכרים רוצחים ואנסים. פשוט לחסל אותם חיסול שיטתי. כך גם באפריקה.

כל התקרית היתה עימות בין סטודנטית ערביה לבין סטודנטית חיילת במדים.

ד"ר קרולה הילפריך שורבבה בזדון לתקרית זו מבלי להיות מעורבת בה.

אפשר שהד"ר קרולה הילפריך "הסגירה" פה ושם (אך לא בכיתות הלמוד) את עמדותיה ב"סוגיות שבמחלוקת" והכלבים השוטים מן הימין החליטו לנסות להרוס אותה.

 

האוניברסיטה, אשר עשתה את הדבר הנכון במקרה של לארה אל-קאסם - כשלה בתקרית זו והתנצלה בפני הכלבים השוטים בהפקירה את הד"ר קרולה הילפריך.

הסטודנטים הכלבים השוטים מן הימין, עילגים, לא-רהוטים, ולכן לעולם אינם לוקחים חלק ב- debating.

במקום זאת הם שותקים בעוינות, מקשיבים לטענות הרהוטות והמנומקות אך הלא-מובנות להם מחמת בערותם, ובונים רשימות חסול.

 

סטודנטית ערביה כמו סטודנט ערבי או סטודנטית יהודיה או סטודנט יהודי שומרי תורה ומצוות - חפשיים ליישם סגנון הופעה "מסרתי" כגון כסוי ראש או שער. אין בכך דופי, פשוט מפני שאין בהם "סממני שררה".

 

משטרה או צבא בקמפוס - אינם רצויים.

באוניברסיטאות קיימת בדרך כלל "משטרת אוניברסיטה", כח אבטחה, שאינו מזוהה עם "המדינה".

אין לדעתי בעיה עם "שוטר אוניברסיטה" הנוכח בהרצאה.

שונה הדבר כאשר מדובר בנוכחות אנשי זרועות שונות של המדינה, כשהם במדים.

אם אינכם מבינים זאת - לא אצליח להסביר זאת(*).

 

 

 

(*) מסופר כי לאחר הופעה של לואי ארמסטרונג, נוחו עדן, בפריז, נדחק נודניק אחד אל מאחורי הקלעים ובקש מארמסטרונג הסבר מהו ג'אז.

"אם אינך מבין ג'אז - לא אוכל להסביר לך מהו ג'אז" ענה ארמסטרונג...

כל התקרית היתה עימות בין סטודנטית ערביה לבין סטודנטית חיילת במדים.

ד"ר קרולה הילפריך שורבבה בזדון לתקרית זו מבלי להיות מעורבת בה.

אפשר שהד"ר קרולה הילפריך "הסגירה" פה ושם (אך לא בכיתות הלמוד) את עמדותיה ב"סוגיות שבמחלוקת" והכלבים השוטים מן הימין החליטו לנסות להרוס אותה.

 

האוניברסיטה, אשר עשתה את הדבר הנכון במקרה של לארה אל-קאסם - כשלה בתקרית זו והתנצלה בפני הכלבים השוטים בהפקירה את הד"ר קרולה הילפריך.

הסטודנטים הכלבים השוטים מן הימין, עילגים, לא-רהוטים, ולכן לעולם אינם לוקחים חלק ב- debating.

במקום זאת הם שותקים בעוינות, מקשיבים לטענות הרהוטות והמנומקות אך הלא-מובנות להם מחמת בערותם, ובונים רשימות חסול.

 

סטודנטית ערביה כמו סטודנט ערבי או סטודנטית יהודיה או סטודנט יהודי שומרי תורה ומצוות - חפשיים ליישם סגנון הופעה "מסרתי" כגון כסוי ראש או שער. אין בכך דופי, פשוט מפני שאין בהם "סממני שררה".

 

משטרה או צבא בקמפוס - אינם רצויים.

באוניברסיטאות קיימת בדרך כלל "משטרת אוניברסיטה", כח אבטחה, שאינו מזוהה עם "המדינה".

אין לדעתי בעיה עם "שוטר אוניברסיטה" הנוכח בהרצאה.

שונה הדבר כאשר מדובר בנוכחות אנשי זרועות שונות של המדינה, כשהם במדים.

אם אינכם מבינים זאת - לא אצליח להסביר זאת(*).

 

 

 

(*) מסופר כי לאחר הופעה של לואי ארמסטרונג, נוחו עדן, בפריז, נדחק נודניק אחד אל מאחורי הקלעים ובקש מארמסטרונג הסבר מהו ג'אז.

"אם אינך מבין ג'אז - לא אוכל להסביר לך מהו ג'אז" ענה ארמסטרונג...

ללואי ארמסטרונג היה קול של צפרדע.

השנאה וההדרה של חיילים באוניברסיטאות זו שערוריה

איך התברגו למערכת מרצים שמאלנים הזויים.

חייבים בדק בית לקבוע חוקים ברורים נגד המרצים.

זכרו מה היה באוניברסיטת באר שבע.

יש מרצים שקוראים לחרם על ישראל.

יש מרצים שפוגעים בחיילי מילואים..

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: עודד מ.
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר