הודעה דרמטית של נתניהו.

אם ההודעה לא תכלול פרישה בפירוש זה גניבת זמן מסך לתעמולת בחירות,אז כל שנותר לנו זה להמתין בסבלנות או לשלוף את בורסת ההערכות והניחושים.

אני מאמין שנתניהו מתכוון להודיע על מינויו של אבי דיכטר לסגן ראש הממשלה ושר מתוך כוונה שבהמשך וככל שנתקרב ליום הבחירות להודיע על פרישה ודיכטר יבוא במקומו.

זה לא סוד שנתניהו בלשון המעטה לא סופר אף אחד מאלה שרואים עצמם שיורשים ולכן נתניהו עושה את הצעד.

אגב,אם זה יקרה היום או במועד אחר והיום נופתע בהצהרה אחרת בהחלט זה אפשרי.

אני למדתי על המהלך שמתבשל ושנתניהו סגור עליו מבפנים ואיני יכול להרחיב על כך למרות שכלל לא בטוח שזה מה שהולך להודיע עליו נתניהו.

באיזה ערוץ תשודר ההודעה?

אי אפשר להתכחש לכך שלנתניהו יש חן תקשורתי רב. הופעתו האחרונה, בה השווה את האישומים נגדו לכריתת  יד בעוון גניבה, שלאחריה בא זיכוי מההאשמה, אבל את היד כבר אי אפשר להשיב - הופעתו זו היתה בעלת חן משכנע.

כמובן, חן שבהופעה ציבורית אינו יכול לכפר על שחיתות ועל אי תפקוד טוב כראש ממשלה......

אין כוחו אלא בפיו...

הוא מתאים להיות שר החוץ...

אין כוחו אלא בפיו...

הוא מתאים להיות שר החוץ...

נכון, גם אני סבורה כך.

הוא מתאים להיות נציגנו באו"ם, כפי שכבר היה.

הוא מתאים להיות salesman לרהיטים...ודומני כי עסק בזאת בעבר...טוב שיש לו לאדם משלח-יד אלטרנטיבי...

אני חושב שהופעתו היתה ממש גרועה,הוא נראה רע,ניתן לראות זאת שהוא לא בקוו הבריאות,ואני חושב שזה הזמן להציע לו,ביבי קח אחריות תנחה את חבריך להפסיק להשתלח ותנסה להגיע בשקט להסדר שיטיב איתך...אבל אתה עלול לפגוע בבריאותך...קח אחריות וסגור עיניין.

זהו החלום הרטוב של השמאלנים.

הם לא מפסיקים לרגע לנסות להפילו....

אם הם היו מרפים ממנו היה מזמן יורד מהבמה.

כעת השיגו את ההיפך.. הוא רק הולך ומתחזק.

לדעתי, זה היה מופע נלעג,עלוב,רפוי ובכייני !!! ניצול מעמד לביצוע שטיפת מוח יללנית. 

זה לא מתאים לראש ממשלה !!!!!! 

נדהמתי, ממש, לא פחות, לשמוע ולראות את ראש ממשלת ישראל......כל כך עלוב !! 

"הודעה דרמטית"......???????????????????????????

אין ולא היה כדבר הזה. ביזוי תפקידו וירידה בכיינית לרמה של ילד גן......

מבהיל לראות/לשמוע עד היכן התדרדר נתניהו.

ואני מציע לו שוב, הרפה, עזוב....עשה לביתך, למשפחתך, צא לחיים חדשים. 

כי אתה מר נתניהו,ראש ממשלתנו, מתבזה !!

מנהל הפורום
10,000+

לנוכח העובדה כי לנהנתניהו כבר עתון משלו ("ישראל היום") וערוץ טלוויזיה משלו (ערוץ 20) - מדוע משמשים גם ערוצי הטלוויזיה הכלליים במה ללהגו?

מתוך שלושה ערוצי הטלוויזיה - רק ערוץ 10 קטע את השדור הישיר ברגע שהעורך הבין לאן נושבת הרוח.

לנהנתניהו מספיק ערוצים פרטיים - שיעשה בהם רוח כרצונו ויניח לערוצים הצבוריים...

אני חושב שהופעתו היתה ממש גרועה,הוא נראה רע,ניתן לראות זאת שהוא לא בקוו הבריאות,ואני חושב שזה הזמן להציע לו,ביבי קח אחריות תנחה את חבריך להפסיק להשתלח ותנסה להגיע בשקט להסדר שיטיב איתך...אבל אתה עלול לפגוע בבריאותך...קח אחריות וסגור עיניין.

אני חושבת שהופעתו (בהצגה של "יד כרותה") היתה מצוינת. ואין ספק שיש לו גם חיוך שובה לב.

אי אפשר להתכחש  לעובדה שלנתניהו יש חן של הופעה בציבור. חן שאין לאף אחד מהשמאלנים. אולי לבנט ולשקד , עם בטחונם העצמי הגדול, גם להם יש הופעה טובה ומשכנעת.

הוא מתאים להיות salesman לרהיטים...ודומני כי עסק בזאת בעבר...טוב שיש לו לאדם משלח-יד אלטרנטיבי...

הוא מתאים להיות נציגנו באו"ם.

ואין לשכוח שיש לו השכלה אקדמית. והוא בא מבית של היסטוריון חשוב. אין גם לשכוח את אחיו יוני נתניהו.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר