אני רגוע לחלוטין. מכיר את סגנונך וסגנון המדבררים את ביבי/דתיים היטב. 

ואתה מעוות ומסית בפראות. אתה העם? מי שמך? חצוף !!

אני בהחלט תוקף חלק מהעם שלוקה בעיוורון. קורא ליושר ומוסר, ויוצא נגד מי שמסית כנגד הצבא/שב"כ מערכת הבטחון, מערכת המשפט,נשיא המדינה,וכל מי שאינו שייך למיעוט הליכודי/ימני קיצוני. 

וזכור שמי שאתה מדברר זכה רק ברבע מקולות הבוחרים. 

לא תהיה סובלנות כשאין דו שיח. אינך מגיב כלל לדברים שנכתבים, רק חוזר על אותן אמירות חד צדדיות. 

כשאתה טוען לסובלנות וסבלנות, נהג כך לפני הכל בעצמך. 

לא הגיוני שתכנה את הרוב במדינת ישראל שאינו בדעתך....כעוכרי המדינה/אוייבים.../שמאלנים משחיתים/מערביים....

תודה למיזרחיים? אתה לא רק מסית כנגד שאינם דתיים חרדים, כנגד מי שאינם ימין דתי ....

כנגד רמטכל"ים....

אתה גם מסית עדתי !!! ראשי הליכוד לדורותיהם היו והינם מיוצאי אשכנז, רוב מוחלט. 

לא מיזרחיים הקימו את הליכוד, ולא הם רוב תומכיו. 

הללו הם ישראלים !!!! כך רובנו, תפנים היטב ! למרות שקשה לך להזדהות עם מדינת ישראל כפי שהינה כיום !

לגבי יושרו של ביבי, נחיה ונראה. אבל.....ביבי עצמו, יצא בקריאה לנבצרות/פיטורין של אולמרט כשהיה תחת הרבה פחות חקירות. 

ביבי עצמו הצהיר שאין צורך ביותר משתי קדנציות. 

ואתה? ממשיך כטייפ מקולקל..."רודפים את ביבי" כפי שלא רדפו אחרי אף מנהיג...ומסית כנגד כולם. 

כשנכתב לך פעמים רבות,על ראשי ממשלות ישראל שנרדפו,התפטרו על הרבה פחות !! 

אתה מתעלם. 

ומה זה אם לא דיברור והסתה???  שהרי ברור שאתה משקר ביודעין !! 

שרון הבכיר פוטר,רבין התפטר מראשות הממשלה בפעם ראשונה, ונרצח בפעם השניה!! (את מי רודפים? והרוצח איש ימין קיצוני),אולמרט הלך לכלא,נשיא קצב הלך לכלא.....ועוד.

ואתה? בשלך.....רודפים את ביבי. נו באמת !!!

emo_45.pngemo_48.png

מי אתה שמעז לדבר בשם העם??? מי זה אתם? אתה כבר מסית ללא גבול. מה הקשר בכלל לימין/שמאל?

מה ההבלים האלו??

עליונות? קשקוש. רגשי נחיתות שלך והסתה הן הבעיות כעת.

די לטייפ...אתה חוזר על דבריך ולא מתייחס לאמת. שראשי ממשלה פוטרו/התפטרו/נשלחו לכלא.....

מה הקשקוש שביבי נרדף יותר מכל מנהיג אחר?

אם העם הוא הריבון, אז לידיעתך.....ביבי קיבל בקושי רבע מקולות העם. ולאט לאט נוטשים אותו כל אנשי הימין. מבנט,עד כחלון,סער ורבים אחרים.

לא זכור לי שהעלתי שום "סחורה פוליטית" ...זה רק אתה שמקיא מעצמך ועל עצמך.

שים לב,אתה זורק סיסמאות סרק,הסתה נטו. לקראת הבחירות כשהאוירה מתחממת,כזו הסתה , ת מ ח ק !!! 

emo_45.png עודד, האנשים חסרי ההשכלה, מה שנקרא הפשוטים, קוראים לעצמם "העם". כאילו האקדמאים המשכילים אינם העם.....emo_04.png

ממה שפורסם, בני גנץ אמור היום לשאת סוף סוף נאום היום

בנאום זה מצופה ממנו להבהיר את השקפת עולמו המדינית, חברתית ופוליטית

נבחן בתשומת לב את דבריו, הווה ונקווה כי יאמר דברים ברורים

תהיה אכזבה אם ידבר באופן כללי על אחדות וכו' - כלומר יתחמק מביטוי עמדה ברורה

פתח פיך, ויאירו דבריך בני גנץ - הפגן אומץ אינטלקטואלי, אזרחי ופוליטי, והעז להזדהות עם עמדות ברורות

אל תטשטש את השקפת עולמך, הצג לעם בישראל את עצמך האמיתי

אל תדבר משתי הזוויות של פיך

בני גנץ השמעי קול - קו קו ריקו תרנגול.

אני מקווה עבור גנץ,שלא יגרר למערכת ההכפשות/הסתה שמשתוללת .......

מנסים לגרור אותו לכך. 

יש עוד זמן לגנץ ,לבנות רשימה מצויינת, הוא חייב לאף אחד ,ולא מחוייב לצאת לתקשורת ולגן החיות הבזוי .

אחד מיתרונותיו הבולטים,יהיה - לא להיות חלק מהעליבות כיום !

מנהל הפורום
10,000+

איסתירא בלגינא קיש קיש קריא.

את מי זה מעניין מה יאמר..

הרי הוא יאמר בדיוק מה שהיועצים כותבים לו.

יש מועמד שעמד במה שאמר במה שהבטיח לפני הבחירות?

אין חיה כזו.

ביבי כל פעם לפני הבחירות מפריח..אני אבנה 10 אלפים דירות בירושלים..

יום אחרי הבחירות הקפאה ליהודים בניי חפשית לערבים.

זאת ועוד החרבת בתי יהודים כתחביב.

אם לבני גנץ יש מדיניות שונה מלנתניהו והליכוד, וגם נבדלת ממדיניות המחנ"צ המוצהרת, שישמיענה ונדע.

הערה: אני מוכרחה להודות שהשם "גנץ" (או גנדז, כפי שהראו לי בפוסטים קודמים), אווז, דוחה אותי ברמות. לאיש לא היה שכל לשנות את שמו המגוחך? אצלי הוא אוכל את זה.....

היום גנץ פלט שני משפטים וזה הספיק לסווג אותו כשמאלן.

הוא אומר לשנות את חוק הלאום...

לאמר זו לא מדינת היהודים אלא מדינת כל אזרחיה.

תראה יהודה.....

מסתמן כי גנץ קיבל עצת אחיטופל - למעט בדיבור ככל האפשר

מסתבר שעד להיום אסטרטגיה זו עובדת היטב בשבילו

אך האם זה דמוקרטי? הוגן לציבור? לעניות דעתי, לא, אין זה דמוקרטי והוגן

אדם שמתמודד להגיע לכנסת, ולייצג את הציבור בשליחות לאומית צריך לפתוח את הפה ולדבר

לבינתיים התקשורת השמאלנית, ששונאת את נתניהו משתפת פעולה, ולא לוחצת עליו יותר מידי בביקורת בעניין זה

כמו כן, התקשורת השמאלנית לא מאתגרת אותו בשאלות לגבי השקפת עולמו בענייני המדינה

ואכן אתה צודק יהודה

בעניין חוק הלאום הוא מפגין ומייצג את דעות השמאל הקיצוניות 

חוק הלאום הוא בבסיסו תמצית הציונות של ביסוס העם היהודי בארץ ישראל

הוא למעשה מבטא את שאיפתנו הלאומיות, שלגביהם תמיד הייתה הסכמה כלומר - בית לאומי, לעם היהודי בארץ ישראל

אך כוחות החושך השמאלנים, הליברלים והפרוגרסיבים מצדדים במדינת כל אזרחיה, נטולת זהות יהודית מסורתית דתית

הם רוצים מדינה, שבה לכולם זכויות ושאיפות לאומיות שוות על הארץ 

ולא כך הדבר - רק לעם היהודי יש זכות לאומית כאן בארץ ישראל - ומכאן נגזר גם חוק השבות, שיש כבר המערערים עליו. 

תראה יהודה.....

מסתמן כי גנץ קיבל עצת אחיטופל - למעט בדיבור ככל האפשר

מסתבר שעד להיום אסטרטגיה זו עובדת היטב בשבילו

אך האם זה דמוקרטי? הוגן לציבור? לעניות דעתי, לא, אין זה דמוקרטי והוגן

אדם שמתמודד להגיע לכנסת, ולייצג את הציבור בשליחות לאומית צריך לפתוח את הפה ולדבר

לבינתיים התקשורת השמאלנית, ששונאת את נתניהו משתפת פעולה, ולא לוחצת עליו יותר מידי בביקורת בעניין זה

כמו כן, התקשורת השמאלנית לא מאתגרת אותו בשאלות לגבי השקפת עולמו בענייני המדינה

ואכן אתה צודק יהודה

בעניין חוק הלאום הוא מפגין ומייצג את דעות השמאל הקיצוניות 

חוק הלאום הוא בבסיסו תמצית הציונות של ביסוס העם היהודי בארץ ישראל

הוא למעשה מבטא את שאיפתנו הלאומיות, שלגביהם תמיד הייתה הסכמה כלומר - בית לאומי, לעם היהודי בארץ ישראל

אך כוחות החושך השמאלנים, הליברלים והפרוגרסיבים מצדדים במדינת כל אזרחיה, נטולת זהות יהודית מסורתית דתית

הם רוצים מדינה, שבה לכולם זכויות ושאיפות לאומיות שוות על הארץ 

ולא כך הדבר - רק לעם היהודי יש זכות לאומית כאן בארץ ישראל - ומכאן נגזר גם חוק השבות, שיש כבר המערערים עליו. 

בשביל אחד שכל הזמן מהלל את הדת ומתהלל בה, לא לדעת שהשם של יועץ אבשלום בתנ"ך הוא אחיתופל, ולכתוב בשגיאה הגסה אחיטופל, זה עלוב.

ושוב השטויות של אליהו/יהודה. 

מדינת ישראל היתה קרובה פי כמה לתנ"ך בעבר....תחת שלטון העבודה ומפאי....

זכור לי בבית ספר יסודי, כמה תנ"ך למדנו ! המון, עד היום אני יודע עשרות פרקים בעל פה ! 

טיילנו לכל האתרים והמקומות בישראל, הגשמנו את ההמשך לתנ"ך, ממש כפי שנהגו אבותינו. 

זו מהות הציונות. הארץ המובטחת. הפרייתה ושגשוגה כמו גם הגנה עליה !! 

לא כמרבית צאנו של אליהו, שחיים בברוקלין/ויליאמסבורג,ערי החרדים בארץ, ללא מושג קלוש על ארצם,הטבע שלה, הפרייתה.....חקלאות/טכנולוגיות.....

מה שכן יודעים זה לחמוק מחובות....ולחיות הפוך מאבותינו .

בתקופת התנ"ך היו חקלאים,עובדי אדמה,רועי צאן, חיילים , א ח י ם !!! בלי ישיבות, בלי חמקנות. 

אין לי מושג למה החרדים חוגגים את חגי ישראל? אין בינהם לחגים כלום. 

כך מחנוכה- מכבים/ציונים ! כך בסוכות....פורים....פסח.....

שמהותו יציאה מעבדות לחרות,כיבוש הארץ בהמשך,צבא, עיבוד אדמתה,והגנה על המולדת. 

קציר? מה להם ולזה? מישהו מהם גידל משהו? 

ואכן, בושה למי שטוען לדת....לשגות.....כותבים אחיתופל !!!!

מנהל הפורום
10,000+

השטויות הם שלך עודד

מי אמר שמפאי והעבודה לא היו פטריוטים ציונים אמיתיים.

הם בנו את המדינה את ההתיישבות בכל חלקי ארץ ישראל גירשו ערבים וכבשו שטחים..

מאז 67 לא כבשנו אפילו מטר אחד.. אדרבא ויתרנו על חלקי מולדת אנו מפחדים מהערבים בכל הגזרות התרחקנו מהדת והתנך..

מי אחראי לכל זה?

הליכוד השמאלני שגונב את דעת העדר התמים הנוהר אחריו...כל המחדלים של השנים האחרונות הם של הליכוד השמאלני.

כאשר אני אומר שמאלני.. ברור שהכוונה לא לשמאל הסוציאליסטי של פעם..שהם הקימו את המדינה.

כי השמאל של היום זו אסופת הזויים מנותקים.. שאין להם דבר וחצי דבר עם השמאל האמיתי של פעם.

גנץ "מושך אש" מצד הכלבים השוטים מן הימין רק משום שהוא נתפש כִמְסַכֵּן את נהנתניהו...

גנץ לא מסכן את נתניהו, אבל לגיטימי לבקר אותו כשהוא נכנס לפוליטיקה. אם הוא מביע דעות שמזדהות עם השמאל מותר לימין לבקר אותו. 

הוא מקבל 11-14 מנדטים בסקרים רק כי לא ידעו על הדעות שלו כלום כי הוא לא דיבר, אבל המציאות היא שהוא היה רמטכ"ל ולפני כן מפקד אוגדת יהודה ושומרון כושל ואיש עסקים כושל. 

גנץ לא מסכן את נתניהו, אבל לגיטימי לבקר אותו כשהוא נכנס לפוליטיקה. אם הוא מביע דעות שמזדהות עם השמאל מותר לימין לבקר אותו. 

הוא מקבל 11-14 מנדטים בסקרים רק כי לא ידעו על הדעות שלו כלום כי הוא לא דיבר, אבל המציאות היא שהוא היה רמטכ"ל ולפני כן מפקד אוגדת יהודה ושומרון כושל ואיש עסקים כושל. 

אם היה כושל,למה ממשלת נתניהו קידמו אותו לתפקיד הבכיר ביותר בצבא?

הזוהמה ששפכה עליו רגב ושאר כלבלבי הליכוד מעידים שאולי  יושבי בבלי חשים איום.

הוא היה כושל גם כרמטכ"ל במבצע צוק איתן...

ורוב המנדטים שהוא מקבל זה לא על חשבון הליכוד אלא הרבה על חשבון העבודה ויש עתיד. 

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: yaktumua
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר