התרגיל המסריח של העבריין המושחת נתניהו.

אם לא די בשחיתות שמוביל מזה שנים מאתמול הוא מוביל מסריח שמעלה חשדות שמנדלבליט שותף סוד ומתאום עם נתניהו בכל הנוגע למהלכיו.

הקדמת הבחירות תוככנה ואולי תואמה כך שהצמידות של פרסום ההחלטה למועד הבחירות ימנע את הפרסום מתוך הנחה שאם יפרסם יתפס מנדלבליט כמי שמחבל בבחירתו של המנוול נתניהו בבחירות.

יותר מכך,הדחייה שהפרסום רק אחרי הבחירות אחרי שהבוגד נבחר ויוכל להגיד שממשיכים לרדוף אותי למרות שהציבור אמר את דברו ומי יודע איזה חוק אז הוא יוביל למסמס ולדחות את משפטו ...

אם זה לא תרגיל מסריח ושקוף מה כאן? 

מסכים בהחלט. בגידה לא. למרות שיש חקירות בנוגע למעילה באמון הציבור והטבות לאוליגרכים. 

מתווה הגז נעשה תחת המשמרת שלו, כמו כן איפשר להעלות כמה הצעות חוק מעליבות,כחוק הלאום, ושלל רעיונות שאינם דמוקרטים. 

נמתין ונראה מה יהיו תוצאות החקירות וההאשמות הרציניות שהועלו כנגדו. 

כולנו מחוייבים להזהר מאוד בשמוש במילים. 

בוגד היא האשמה חמורה מאוד. ולדעתי אינה במקום. (למרות ששומעים אותה תדיר, משורות הימין לרוב, מילה בוגדים כנגד אושיות שמאל ומרכז,שאינם תומכי ימין.....נשמעת המון. על ידי אספסוף כמו גם נבחרי ציבור)

למילים יש עצמה וכוח משלהן. כפי שהייתה מחאה עצומה כנגד ההפגנות המתלהמות כנגד רבין, מה שכנראה הוביל לרצח ! 

צריך להזהר מאוד מאוד. 

מנהל הפורום
10,000+

אם לא די בשחיתות שמוביל מזה שנים מאתמול הוא מוביל מסריח שמעלה חשדות שמנדלבליט שותף סוד ומתאום עם נתניהו בכל הנוגע למהלכיו.

הקדמת הבחירות תוככנה ואולי תואמה כך שהצמידות של פרסום ההחלטה למועד הבחירות ימנע את הפרסום מתוך הנחה שאם יפרסם יתפס מנדלבליט כמי שמחבל בבחירתו של המנוול נתניהו בבחירות.

יותר מכך,הדחייה שהפרסום רק אחרי הבחירות אחרי שהבוגד נבחר ויוכל להגיד שממשיכים לרדוף אותי למרות שהציבור אמר את דברו ומי יודע איזה חוק אז הוא יוביל למסמס ולדחות את משפטו ...

שים לב ננסי. ערכתי את הפוסט שלך. אנחנו כולנו חייבים להזהר במילותינו. לכולנו זכור למה הובילו בעבר. 

מנהל הפורום
10,000+

אני לא הראשון שאמרתי והשתמשתי במילה בוגד...תבדקו את הראיונות של לא מעט בעלי תפקידים כמו למשל ברק,אבל אני שואל אותכם,איך תכנו אדם (נתניהו) שמתוקף תפקידו אישר בכתב ידו לגרמנים למכור צוללת משודרגת לגרמניה ללא כינוס הקבינט הביטחוני, ללא עדכון הרמטכ"ל ושר ביטחון הכל מאחורי גבם וכל זאת בכדי לרצות את חברו ועו"ד שימרון שכל מטרתו לעשות קופה שאחוזים ממנה יעברו לנתניהו....אגב,מאז ומעולם כל הממשלות התנגדו לכך במהלך כל השנים.

היכן האחריות שלך כראש ממשלה? לא היה צריך לפחות לדבר בטלפון לפני עם הרמטכ"ל שר הביטחון? איך תכנו מעשה כזה אם לא בגידה,ספרו לי.

בבקשה בלי להתפתל,בלי לספר סיפורים ובלי קישקושים ואל תנסו לטאטא מתחת לשטיח את האמת,זאת האמת  ואין אחרת.....אשמח להכיר/ללמוד כינוי הולם....

אני לא מצליח להבין למה את לא מתיחסת לעיקר, יכול להיום וזה לגיטימי לשנות החלטה של כל ממשלות ישראל לדורותיהם שוב זה ליגיטימי,אבל אין דרך? לא התיחסת לכך שטלפון למי שאחראי על הביטחון דאז יעלון ולפחות לעדכן אתו שלא לדבר על כינוס הקבינט...נו באמת לעיקרי הדברים לא התיחסת חבל...

אם הוזכר ישעיהו ברקת..הוא היה מנוול לא קטן אישית אליי.

כאשר הוא היה מפקד בסיס חיל האויר....

הוא קיבל העברה כנספח צבאי לתפקיד בחול במקום הנספח שנרצח.

הש"ג בשער הבסיס שהיה בתורנות קיבל הוראה מישעיהו לאפשר למוביל שבא להעביל לו את הדירה להיכנס ללא בדיקה...

התחלפתי במשמרת עם עוד חייל..ולא קיבלנו את ההודעה מאלה שלפנינו..

ב 7 בבוקר על כולם לחוצים להיכנס לבסיס. מגיע זקן עם משאית ומבקש להיכנס למפקד הבסיס להעביר לו את הדירה.

אמרתי לו יש לך אישור?   ענה לא!

הפניתי אותו לבטחון שדה..במקום לפנות אליהם התקשר לישעיהו ברקת והתלונן שלא נותנים לו לעבור...

ישעיהו מתקשר אליי ומנסה לברר מי מעכב את המוביל.

הסברתי שההוראות מחייבות אישור כניסה ...

הוא ניתק בזעם...

והנה חריקת צמיגים של פיילמוט שחורה.

משיכון המשפחות לשער הבסיס..נעצר על המדרכה.

והנה יוצא איש נמוך קירח עם מכנסיים קצרים וחולצת גופיה.

יד על דלת הפליימוט הפתוחה ויד על המותן.

סגרו את השער....איש לא יכנס.. והנה צפצופים של השיירות המנסים להיכנס וחייבים להגיע למסדר בזמן...

חדלו לצפצף איש לא יכנס שהמפקד מדבר...

הוא פונה לחברי...אבל הוא מגמגם.. ומהפחד לא יכל להוציא הגה..

ניגשתי אני והסברתי לו שההוראות לא להכניס אף אחד ללא אישור.. והמוביל לא הציג אישור.

ישעיהו אמר מה אתה מתחכם הרי כל מה שיש לך בראש לא מגיע לקצה הזרת שלי... וזאת בנוכחות רסר הבסיס ועשרות חיילים אזרחים..

כל מה שעשיתי זו עיוותתי את פני לתנועת מה באמת...

הוא נדלק.. צעק לרסר קח אותו לכלא..

פנה אליי תוריד את הסרט.. אינך מתאים לייצג את הבסיס בשער..

הורדתי את הסרט וזרקתי אותו לרצפה...

מה זה רתח כמעט בלע אותי...

ומה ההמשך....

נראה לי שאתה לא יודע מה מקור המושג "תרגיל מסריח"...

אז הנה, אתה יכול לקרוא על זה כאן בויקיפדיה :

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%AA%D7%A8%D7%92%D7%99%D7%9C_%D7%94%D7%9E%D7%A1%D7%A8%D7%99%D7%97

מה הקשר בין התרגיל אז שהוביל פרס לפירוק ממשלת האחדות לבין התרגיל של נתניהו מהשבוע,המשותף להם זה הסירחון והכוונות העתידיות.

הש"ג בשער הבסיס שהיה בתורנות קיבל הוראה מישעיהו לאפשר למוביל שבא להעביל לו את הדירה להיכנס ללא בדיקה...

ב 7 בבוקר על כולם לחוצים להיכנס לבסיס. מגיע זקן עם משאית ומבקש להיכנס למפקד הבסיס להעביר לו את הדירה.

הפניתי אותו לבטחון שדה..במקום לפנות אליהם התקשר לישעיהו ברקת והתלונן שלא נותנים לו לעבור...

הוא ניתק בזעם...

סגרו את השער....איש לא יכנס.. והנה צפצופים של השיירות המנסים להיכנס וחייבים להגיע למסדר בזמן...

ניגשתי אני והסברתי לו שההוראות לא להכניס אף אחד ללא אישור.. והמוביל לא הציג אישור.

ישעיהו אמר מה אתה מתחכם הרי כל מה שיש לך בראש לא מגיע לקצה הזרת שלי... וזאת בנוכחות רסר הבסיס ועשרות חיילים אזרחים..

ומה ההמשך....

יהודה יהודה.....יא יהודה....

מסתבר שכבר בשרות הצבאי, היית חריג, לא באמת מבין את שרשרת הפיקוד, פקודות והוראות.....

ש.ג בבסיס ח"א, לא מתנגד להוראה של מפקד הבסיס !!!!!!!!! מבין?????

לא מתחכם, ומבצע מיד ! עומד מפקד בסיס,בכיר, מול ש.ג שמסביר לו מה מותר ומה אסור? בענין פעוט שכזה? 

ברור שהש.ג חצוף, מלבין פני המפקד ברבים, לפני שלל אנשים שהמתינו.....

מסרב פקודה....ומקומו כמובן בכלא !  

אני מתפוצץ מצחוק, בחיי, עברו שנים רבות יהודה....ולא השתנית כלל !!

העיקר שתהיה בריא. כל טוב. 

מנהל הפורום
10,000+

פרשת הצוללות למיצרים,אינה ברורה,הכל שמועות. נמתין לסיום החקירות.

אין קשר ,לדעתי, בין הלחימה בסיני,לבין צוללות אסטרטגיות. 

מנהל הפורום
10,000+

הוא ניתק בזעם...

ומה ההמשך....

יהודה יהודה.....יא יהודה....

מסתבר שכבר בשרות הצבאי, היית חריג, לא באמת מבין את שרשרת הפיקוד, פקודות והוראות.....

ש.ג בבסיס ח"א, לא מתנגד להוראה של מפקד הבסיס !!!!!!!!! מבין?????

לא מתחכם, ומבצע מיד ! עומד מפקד בסיס,בכיר, מול ש.ג שמסביר לו מה מותר ומה אסור? בענין פעוט שכזה? 

ברור שהש.ג חצוף, מלבין פני המפקד ברבים, לפני שלל אנשים שהמתינו.....

מסרב פקודה....ומקומו כמובן בכלא !  

אני מתפוצץ מצחוק, בחיי, עברו שנים רבות יהודה....ולא השתנית כלל !!

העיקר שתהיה בריא. כל טוב. 

עודד יקירי שבוע טוב.

לא קראת היטב מה שכתבתי.

הרי אתה יודע שיש פקודה לא לאפשר לכל אחד להיכנס לבסיס ללא אישור כניסה. מי שלא מגיע עם אישור. ההוראה להפנותו 5 מטר לבטחון שדה לבקש אישור.

מה שקרה ישעיהו פנה לשומרים שלפנינו ביקש מהם לאפשר לאיש שיבוא ויאמר כי פניו למפקד הבסיס להיכנס ללא אישור..שזה כשלעצמו עבירה על החוק.

השומרים שלפנינו שכחו לעדכן אותנו. החלפנו אותם ראינו את היומן. לא היתה שום הודעה כזו.

והנה מגיע נהג מבוגר עם משאית..מבקש להיכנס לבסיס לפנות את הציוד של ישעיהו ברקת.

אני הייתי בצד השני. השומר בכניסה ביקש אישור. הלא ענה שמפקד הבסיס הבטיח לו שלא יעכבו אותו...

היות שהשומר היה מגמגם קרא לי להסביר לו את הנוהל.. עם חיוך על הפנים בירכתי אותו והסברתי לו שאין שום בעיה אנחנו לא קיבלנו שום הוראה כזו..הנה הדלפק לידך דבר עם איש בטחון שדה והוא יכניס אותך..

הנהג ניגש ישר לשפופרת והתקשר לישעיהו..

ישעיהו הרים טלפון בצרחות על השומר השני..המסכן עוד יותר נבהל והתחיל לגמגם..

ישעיהו אמר לו תן לי את השומר השני..ואז אני ניגשתי ותיארתי בדיוק מה שקרה..

הוא היה קצר רוח ושאל מי עיכב את הנהג..התחלתי לספר לו שהשומר השני ניגש..קרא לי..שלחתי אותו לבטחון שדה..

התחיל לצרוח מי מי עיכב אותו.. וסגר את הטלפון.

והנה חריקת שודים של פליימוט שחורה בסיבוב חד ישר על המדרכה הפרחים...

צאו לכאן זוג מטומטמים חבר אדיוטים..

התקרבנו..התחיל לתחקר...בינתיים שעת בוקר התחילו צפירות..שקט אף אחד לא יצייץ שהמפקד מדבר.. לא לפתוח את השער.

מי מכם עיקב. ההוא התחיל לגמגם לא יכל להוציא מלה אני בנימוס בעדינות הסברתי לו שוב את השתלשלות העיניינים.

לא נרגע צרחות..קירח נמוך מכנסיים קצרים וגופיה..

אומר לי מה אתה מתחכם איתי. הרי כל מה שיש לך בראש לא יגיע לקצה הזרת שלי... פשוט עשיתי בפנים תנועה של באמת..?

פה הוא חצה את הקוים.. לא היה חסר הרבה שהייתי מחטיף לו..

שתקתי..הרס"ר בסיס שהיה בסמוך במקרה. ראה את כל ההצגה.

פנה אליי זרוק מעליך את הבד שעוטף את הפרק יד עליו כתוב ש.ג...עשיתי מה שאמר.  הורדתי וזרקתי..

פנה לרסר.. קח אותו למעצר..ותביא אותו למשפט..

הרסר לקח אותי חיבק אותו ואמר לי היית גבר אני מבסוט איך שהגבת לשחצן הזה.. ברוך שפיטרנו שיעוף מהבסיס.

העמידו אותי למשפט..אמרתי לקצין השופט המפקד הורה לך מעצר אתה לא תתייחס למה שאומר תעשה מה שאתה רוצה.. בלאו הכי אפנה לנציב קבילות חיילים.

וכך היה שבוע מעצר..הרסר נתן הוראה לפנק אותי.. נתנו לי להיות אחראי על המטעמים בחדר האוכל של הטייסים.

מעדנים עוגות ארוחות שחיתות... וכל יום הייתי משוחרר אחראי המעצר יצא מגדרו לשמח ולפנק אותי..

הסיפור התפשט במהרה מיד הפכתי לגיבור...

פניתי לנציב קבילות חיילים..

אחרי שבוע קיבלתי תשובה שנשלחה לו נזיפה...

ואני קיבלתי על כל יום במאסר יומיים...

ככה גם חגגתי והשמנתי.. והייתי לגיבור.. וגם שבועיים חופשה בלתי צפויה.

מקווה שהפעם אתה מזדהה איתי ולא עם החלאה הזה.

טוב נו.......

גיבור? מילא. 

אני מניח שהטרפת אותו......כמו שאתה מטריף לא מעטים כאן.....

(בצחוק בצחוק...........................!!!)

שבוע טוב.

לגבי פלימוט....היה רכב של אלופים בלבד. למפקדי בסיס בחיל אויר בתקופה שאתה מציין(שנות ה70?) לא היו פלימוטים. 

דרגתם לרוב אל"מ (מפקד כנף) או תת אלוף....לבסיס גדול מאוד (בח"א, כתל נוף) 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר