תקשיב יוסף......

אינך יכול להתחמק מהעובדה ומהמציאות כי הרדיפה ומסע הציד של נתניהו וגם בצורה ניבזית אישתו, נעשה לאורך כעשרים שנה

שאלת את עצמך - למה האובססיה החולנית הזאת כנגד ביבי?

שאלת את עצמך פעם - מה גורם להם לפשפש דווקא במעשיו, ולחפש דווקא אותו באופן של אכיפה סלקטיבית?

למה הם מנסים למצוא משהו כדי להפילו, ולחסלו פוליטית?

התשובה היא כי ביבי אפקטיבי בניטרול כוחות החושך השמאלנים הפרימיביים

הוא מביא את הימין לניצחון ולשילטון באמצעים דמוקרטיים הקרויים בחירות

בגלל שהוא אפקטיבי בניטרולו של השמאל

והשמאל חוזר ונכשל בקלפי פעם אחר פעם

הרי השמאל הולך על צווארו וראשו של ביבי

בהנחה שאם הוא יערוף את ראשו של ביבי מבחינה פוליטית, יהיה לו לשמאל סיכוי בקלפי 

אך רדיפה אובססיבית איננה הפתרון - לחפש ולבחון אדם בזכוכית מגדלת כל הזמן במשך עשרים שנה - זאת טרפת

אין כל עדות לשחיתות, אך השמאל מייצר תהליך אינרציה של תעמולה עויינת כנגד ביבי, ההולך וגובר

אך שום כלום - אין בשר לטענות.. נאדה.. כלום.. אפס.. זירו

בקבוקים למיחזור, גלידות פיסטוק, רהיטי גן, חמגשיות אוכל, סיגרים, שמפניות וכו' הם שטויות מינוריות

בגלל דברים אלו ביזבזו מאות מיליוני שקלים בחקירות, ועשרות אלפי שעות אדם של שוטרים, פרקליטים ועורכי דין?

והינה, ממש בימים אלו כניראה מתפוצצת פרשה משפטית חמורה, שכניראה קשורה במינוי מושחת של שופטים לעליון

והינה, הוטל צו איסור פירסום גורף - צנזורה על הפרשה

מערכת החוק והמשפט מתחפרת, ומגוננת על עצמה - לא רוצים שהציבור ידע לפני הבחירות על כניראה שחיתות חמורה של שופטים

זה יפגע מאוד באמינות מערכת המשפט - שהרי השמאל מנסה להציג, שכביכול מערכת החוק והמשפט נקיים וחסרי פניות פוליטיות

אך לא כך המצב - מערכת החוק והמשפט, בעיקר הפרקליטות והשופטים באופן מובהק מרביתם שמאלנים

מה זה אומר? שיש להם מוטיבציה חזקה מאוד להשתמש בכוחם ותפקידם כדי להפיל ממשלה חוקית נבחרת - כלומר הפיכה.      

אולי תשאל למה האובבסיה המטורפת שלך כנגד השמאל .

מי לדעתך מנהל כאן את "מסע הצייד"?

המשטרה של ארדן  ושלו.

הפקליטות שלו.

היועץ המשפטי,שלו.

רודפים את נתניהו כמו שרודפים אחרי כל מי שיש ראיות שהוא עובר על החוק ועוד נותנים לו הנחה גדולה בעניין הצוללות.

רדפו את אולמרט ורדפו את הירשזון ורדפו את דרעי. כולם פושעים.

להזכירך. מי שממנה שופטים הם אפי נווה ואיילת שקד.

שחיתות זה ימין.

אולי תשאל למה האובבסיה המטורפת שלך כנגד השמאל .

מי לדעתך מנהל כאן את "מסע הצייד"?

המשטרה של ארדן  ושלו.

הפקליטות שלו.

היועץ המשפטי,שלו.

רודפים את נתניהו כמו שרודפים אחרי כל מי שיש ראיות שהוא עובר על החוק ועוד נותנים לו הנחה גדולה בעניין הצוללות.

רדפו את אולמרט ורדפו את הירשזון ורדפו את דרעי. כולם פושעים.

להזכירך. מי שממנה שופטים הם אפי נווה ואיילת שקד.

שחיתות זה ימין.

לעודד ויוסף.... להלן אני מביא קישור לכתבה מאתר גלובס

הכתבה מאת אלי ציפורי עורך גלובס, שאיננו חשוד כאדם ימני וחסיד ביבי, אלא אדם עצמאי במחשבתו, מכובד

ויתכן שהוא אף שמאלני ליברלי

אך בכל זאת הוא רודף צדק אמת, ובין הבודדים שמבקר את הפרקליטות והמשטרה על רדיפתו האובססיבית של ביבי

כותרת הכתבה היא: "תיק 4,000: שלמה פילבר חושב שתופרים תיק לנתניהו"

להזכירך יוסף, שלמה פילבר הוא עד המדינה בפרשה הריקנית, ובעלילת הדם כנגד נתניהו, ורדיפתו האובססיבית

מוסיף וכותב אלי ציםורי בכתבה" בדיקת הרישיון שניתן ל-yes חושפת:לא הייתה חובת התייעצות עם מנכ"ל המשרד, ולכן עדות אבי ברגר לא רלוונטית - בינתיים, נראה שעד המדינה פילבר דווקא מגן על נתניהו" 

להלן הקישור לכתבה - הכתבה קצת ארוכה, צריך סבלנות, היא נכנסת לפרטי תיק 4000, שמרביתנו אינם מצויים בהם

אך בכל זאת מהכתבה עולה כי תופרים תיק לנתניהו - כמו שהוא אמר אין כלום, כי לא היה כלום.... נאדה... זירו... אפס

www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001269511

נקווה שהקישור יצא לי טוב     

קראתי. כלום ושום דבר, אז פילבר אומר כך או אחרת....

אין ספק שהמערכת לא אמינה. אני מאמין לטובים שבחוקרים, ולשלל עובדות בחקירות נתניהו.

מה שהבאת הוא זוטות בלבד, כשל כזה או אחר.....טיפה בים האשמות ,עדי מדינה, ושלל ראיות. 

נמתין ונראה !!

לי זה בהחלט נראה כדרך עוקפת של תומכי נתניהו/שחייבים משהו....להשתחרר מלחץ, כדי לא לאבד מישרתם. שהרי ידוע שלראשי המדינה כח וקשרים רבים. 

ושוב, די לשטות של רדיפה.....החקירות חשובות מאוד,חייבות להעמיק, ראש ממשלה חייב להיות זך וצח כשלג !!

וזה נראה רחוק מאוד מהמצב כיום, על שלל המיליארדרים שמקיפים את נתניהו ה"אומלל" !! כשחלקם אומר בגלוי שמאס בדרך של נתניהו המשפילה (מילצן).

וכל ילד יודע שמיליארדרים לא מקיפים ומממנים את "ידידם" העני

בגלל עיניו היפות !

ונזכיר שלל נשיאים ואשי ממשלה שהתפטרו/פוטרו/נאסרו/נרדפו על פחות.....

מנהל הפורום
10,000+

ואליהו, תפקידך אולי לדברר את נתניהו, או אולי לחרחר רעל בין בני ישראל.  אבל .....ברור לכל שאינך באמת מתייחס לעובדות, לכל מה שכותבים כאן. 

אתה משנן מנטרה בוריאציות שונות,ומתעלם ממה שנכתב.אין כאן באמת דיון.

יש הסתה קבועה.....שמאל שמאל שמאל שאינו קיים באמת ,זה שנים.

כל מי שחוקר,אנשי החוק,התקשורת....(פרט לערוץ 20 וישראל היום...) הם בוגדים שקרנים רודפים...

בקיצור כאן לא שופר תעמולה. ולא סביר שאתה מקפיץ בשלל דרכים את הפוסטים של קדימה. ובכך "מעלים" נושאים של אחרים.

מציע לך לחדול מכך. וכבר ביקשתי יותר מפעם. די להתחכמויות.

מנהל הפורום
10,000+

ואליהו, תפקידך אולי לדברר את נתניהו, או אולי לחרחר רעל בין בני ישראל.  אבל .....ברור לכל שאינך באמת מתייחס לעובדות, לכל מה שכותבים כאן. 

כל מי שחוקר,אנשי החוק,התקשורת....(פרט לערוץ 20 וישראל היום...) הם בוגדים שקרנים רודפים...

בקיצור כאן לא שופר תעמולה. ולא סביר שאתה מקפיץ בשלל דרכים את הפוסטים של קדימה. ובכך "מעלים" נושאים של אחרים.

תקשיב עודד....

אינני מבין אותך

גם לך ולאחרים יש השקפת עולם ודעות בעניינים השונים

לי כמו כולם יש זכות להביע דעות והשקפות משלי, ומנקודת ראותי

מכיוון שאני בין הימניים הבודדים בפורום שלנו, לכן בדרך כלל הפוסטים שלי מעוררים דיון, התנגדות ותגובות

כולם מתקיפים אותי, הלביאה, פוסי, יוסף, אתה עודד ועוד.....

הפוסטים מושכים אש, ואני מחויה להשיב

לעתים קרובות אני מתאפק מלהגיב (כמו ביומיים שלוש האחרונים, שבכלל לא כתבתי)

אך אינך יכול לבוא אלי בטענות, כשאני מנסה להשיב להודעות באי הפורום

אתה כמנהל הפורום אמור לעודד דיון, וזרימה כמה שיותר גדולה של קוראים וגולשים

לוואלה כאתר מסחרי, יש עניין שכמה שיותר גולשים יצפו, יקראו ויכתבו בפורום

מה אני אמור לעשות?

רק בגלל שאתה מתנגד ומתעב את מה שאני כותב, אני אמור לשתוק, ולא להגיב?

או אולי לא לכתוב פוסטים חדשים?

אני מוחה על גישתך. זכותי כמו זכותם של אחרים להשתתף בדיונים, לענות ולהעלות פוסטים חדשים

דווקא אני, יותר מאחרים כותב על מגוון רחב של נושאים כמו כלכלה, המזרח התיכון, סין, אמריקה, פוליטיקה בינלאומית ומקומית ועוד

אינך מסכים עם דעותי - הבנתי

אך כאדם ליברלי אתה אמור לאפשר חופש מחשבה, וחופש דיבור

אסור לך לצנזר, ואסור לך להפעיל מערכת לחצים כך שאני אפעיל על עצמי צנזורה עצמית - וזה מה שאתה עושה למעשה.  

תקשיב עודד....

אינני מבין אותך

גם לך ולאחרים יש השקפת עולם ודעות בעניינים השונים

לי כמו כולם יש זכות להביע דעות והשקפות משלי, ומנקודת ראותי

מכיוון שאני בין הימניים הבודדים בפורום שלנו, לכן בדרך כלל הפוסטים שלי מעוררים דיון, התנגדות ותגובות

כולם מתקיפים אותי, הלביאה, פוסי, יוסף, אתה עודד ועוד.....

הפוסטים מושכים אש, ואני מחויה להשיב

לעתים קרובות אני מתאפק מלהגיב (כמו ביומיים שלוש האחרונים, שבכלל לא כתבתי)

אך אינך יכול לבוא אלי בטענות, כשאני מנסה להשיב להודעות באי הפורום

אתה כמנהל הפורום אמור לעודד דיון, וזרימה כמה שיותר גדולה של קוראים וגולשים

מה אני אמור לעשות?

או אולי לא לכתוב פוסטים חדשים?

אני מוחה על גישתך. זכותי כמו זכותם של אחרים להשתתף בדיונים, לענות ולהעלות פוסטים חדשים

דווקא אני, יותר מאחרים כותב על מגוון רחב של נושאים כמו כלכלה, המזרח התיכון, סין, אמריקה, פוליטיקה בינלאומית ומקומית ועוד

אינך מסכים עם דעותי - הבנתי

אך כאדם ליברלי אתה אמור לאפשר חופש מחשבה, וחופש דיבור

אסור לך לצנזר, ואסור לך להפעיל מערכת לחצים כך שאני אפעיל על עצמי צנזורה עצמית - וזה מה שאתה עושה למעשה.  

ודרך אגב, מרבית הזמן יש דיונים בפוסטים שלי שאני אינני שותף להם

כך שהקוראים מתווכחים בינם לבין עצמם

וכך מקפיצים את הפוסטים שלי - בהחלט לא תמיד זה אני שעונה, וכך הפוסט קופץ.

ציטוט ממך אליהו....

"אתה כמנהל הפורום אמור לעודד דיון, וזרימה כמה שיותר גדולה של קוראים וגולשים

מה אני אמור לעשות?

או אולי לא לכתוב פוסטים חדשים?"

איך כתבת? לעודד דיון.....ואת זאת אינך עושה. לא באמת עונה לענין, מתחמק מלענות באמת....

אין ספק שזכותך, ואתה יודע שלא נמחקת. אבל לאחרונה אתה מקדם אג'נדה של הסתה נטו !!!! 

ואנשים תמימים מגיבים,זועמים,ומקפיצים את הפוסטים הללו. ואז אתה משחיל עוד אלמנט....

ושוב קופץ הפוסט. מופיע תמיד בראש, בלי דיון אמיתי, רק פרובוקציות והסתה אמיתית. 

הפוסט צובר במשך הזמן תגובות רבות, ואנשים נוטים לחפש את "הפוסטים" הפופולריים לכאורה. 

קוראים לרוב רק את ההתחלה.....והשגת את שלך.

אל תחשוב שאני כאחרים,לא רואים זאת !! 

זה חייב להפסק. כמו גם ההסתה הפרועה ! 

ו...לסיום, מוטב שתענה עיניינית !!! דיון אמרנו????

דוגמא- אתה מכריז בהתמדה שרודפים את נתניהו....שלא היה כדבר הזה....

רשמתי לך שמות רבים של ראשי המדינה שעברו חקירות,פיטורין,התפטרויות,כלא.....לפני נתניהו, הצבעתי שאתה משקר ביודעין. 

אתה מתעלם, ממשיך בשלך ! זה לא מקובל כאן. 

מנהל הפורום
10,000+

והנה.....גם אני נפלתי בפח. הקפצתי את הפוסט שלך שכבר כמעט בן חודש. 

מנהל הפורום
10,000+

ציטוט ממך אליהו....

"אתה כמנהל הפורום אמור לעודד דיון, וזרימה כמה שיותר גדולה של קוראים וגולשים

מה אני אמור לעשות?

או אולי לא לכתוב פוסטים חדשים?"

איך כתבת? לעודד דיון.....ואת זאת אינך עושה. לא באמת עונה לענין, מתחמק מלענות באמת....

אין ספק שזכותך, ואתה יודע שלא נמחקת. אבל לאחרונה אתה מקדם אג'נדה של הסתה נטו !!!! 

ואנשים תמימים מגיבים,זועמים,ומקפיצים את הפוסטים הללו. ואז אתה משחיל עוד אלמנט....

ושוב קופץ הפוסט. מופיע תמיד בראש, בלי דיון אמיתי, רק פרובוקציות והסתה אמיתית. 

הפוסט צובר במשך הזמן תגובות רבות, ואנשים נוטים לחפש את "הפוסטים" הפופולריים לכאורה. 

קוראים לרוב רק את ההתחלה.....והשגת את שלך.

אל תחשוב שאני כאחרים,לא רואים זאת !! 

זה חייב להפסק. כמו גם ההסתה הפרועה ! 

ו...לסיום, מוטב שתענה עיניינית !!! דיון אמרנו????

דוגמא- אתה מכריז בהתמדה שרודפים את נתניהו....שלא היה כדבר הזה....

רשמתי לך שמות רבים של ראשי המדינה שעברו חקירות,פיטורין,התפטרויות,כלא.....לפני נתניהו, הצבעתי שאתה משקר ביודעין. 

אתה מתעלם, ממשיך בשלך ! זה לא מקובל כאן. 

כמו שאתה יודע אנו בתקופת בחירות

וכאדם ימני כמובן, שאני אכתוב בנושאים אלו - אין זאת הסתה

כמו שלך יש זכות שאתה משתמש בה, לחזור ולטעון שנתניהו מושחת, עבריין וצריך להתפטר

גם לי יש זכות לטעון שתופרים לו תיק, מעלילים עליו ומחפשים אותו - וזכותי להגן עליו

אני בפורום משנת 2009 - ניראה לך שרק עכשיו נזכרתי לכתוב בזכות הימין?

כמובן שממזמן אני מבטא את דעותיי הימניות

לא צצתי רק לאחרונה, והתחלתי לדבר בזכות ביבי, הליכוד והימין

יש מערכת בחירות וזכותי לכתוב בעד המפלגות והאישים שאני תומך בהם

בנקודה זו אני חושב שאין מחלוקת

תראה, יש לי הרבה פוסטים שמושכים אש

אני משתדל לא לענות לכל המגיבים על כל הפוסטים כל הזמן

וזאת כדי שלא כל המקומות הראשונים יהיו פוסטים שלי

פוסטים בני מספר שבועות ספורים, שעדיין רלבנטיים, ואנשים מגיבים להם - הם לגיטימיים לדעתי

וטוב שיש להם חיים משלהם - טוב לכולם.... לקוראים, למגיבים לכותבים - כולם יוצאים מורווחים.

זכותך לכתוב שתופרים לו תיק אבל חובתך להסביר מי תופר לו ולמה.

אתה יכול לטעון שהמשטרה שבראשה עמד מינוי שלו והיועץ המשפטי שבולם את החקירות הוא מינוי שלו והיה מעורב כמוהו בעסקת הצוללות. אז מי תופר לו תיק ולמה?

הפוסטים שלך מושכים אש כי אתה נלחם בשדים שאתה ממציא עבור כולם.

אתה ממציא קומוניסטים וגלובליסטים ואנשי הלטאה שמנהלים קונספירציה חובקת עולם לתת ללהטבים זכות קיום.

למה אף אחד לא מסביר איך היה מצב שרוני ריטמן חוקר את נתניהו למרות שהוא טוען שבאשמת נתניהו יש תלונה נגדו על תקיפה מינית?

למה אף אחד לא מסביר איך היה מצב שרוני ריטמן חוקר את נתניהו למרות שהוא טוען שבאשמת נתניהו יש תלונה נגדו על תקיפה מינית?

למה אתה חושב שצריך להסביר לך משהו?

מישהו הסביר לך את עשרות המפגשים בארבע עיניים בין היועץ לראש הממשלה כשהוא היה בחקירות?

בג"ץ איפשר להם להיפגש בארבע עיניים..

והמקרה של ריטמן מעיד על התנהלות לא תקינה ואפילו מושחתת בחקירות נתניהו וזו לא הדוגמה היחידה. 

ביבי רכש ב 10 אצבעותיו וביושר רב את אשר הביא על עצמו,לצערי השנים שנותרו לו לחיות לא יספיקו ולא עולים הקנה אחת ביחס לעבירות שעשה,מכיוון שמדובר בתפקיד רם העונש שעליו לקבל חייב להיות לפחות פי 5 מכל עבריין מן השורה וביסורין,בלי לרחם ובלי למצמץ.

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ISH50
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר