אז מה? יש עתיד ליהודי אירופה?

אז זהו המצב. יושבים להם מעל מיליון יהודים באירופה על סיר הבשר. כן העובדה המדהימה, שהם חיים שם עשרות שנים בקרב יבשת שרק לאחרונה טבחה ביהודים שם בתקופת השואה. כניראה שמנעמי סיר הבשר נעמו להם יותר מכבודם הלאומי. אך מה לעשות, ותבשילו של סיר הבשר האירופי הוקדח. זהו זה !!! נגמרה החגיגה.

אירופה הולכת להיקבר כלכלית, חברתית, מדינית, צבאית ותרבותית. עשרות מיליוני המוסלמים האנטישמים באירופה משנים את המרקם החברתי שם. לימין הפוליטי שכוחו מתחזק שם ישנו גוון אנטישמי מובהק. המשבר כלכלי, שכבר עובר על אירופה ילך יחמיר ויחריף. אירופה שוקעת בהדרגה, ונמצאת בתהליך של התפוררות, התפרקות והתרסקות. יהודי אירופה החיים שם מסתכנים בנפשם ורכושם. השינאה של אירופה הלבנה, ואירופה המוסלמית שם כלפי היהודים מרימה ראש יותר ויותר. אין עתיד שם ליהודי אירופה.

כן אני מבין. קשה להגר מהמדינה שמרגישים בה בבית עשרות שנים. קשה לוותר על התנאים הסוציאליים הכלכליים, שהחיים שם מאפשרים. אך מה לעשות, כשהכלכלה שם שוקעת? זהו - סיר הבשר מתחיל להתרוקן שם. הנוחיות החומרית בה יהודי אירופה חיים הגיעה לסיומה. והמצב הכלכלי חברתי יעשה גרוע יותר. האנטישמיות ורדיפות היהודים יתגברו. האם לקח השואה לא נלמד? 

סכנה מרחפת על עתידם הפיזי והכלכלי של יהודי אירופה - הגיע זמנם לעלות לישראל

איך אומר השיר?

"ברווזים ברווזים בואו הביתה" - אכן ישראל ביתכם פורח, צומח ומשגשג, בואו הביתה!!!    

העם היהודי שרד כי התפזר בכל העולם.

כשראש הממשלה שלנו מפחיד אותנו עם האטום האירני,אולי יעשו היהודים בשכל אם לא ימהרו הנה.

תקשיבו יוסף, ופוסי.....

אני מאוד מתפלא עליכם, ומשתומם - מה קרה לכם?

אתם לא ציונים?

הקיצוניות השמאלנית ההזויה הפכה אותכם למוזרים בלשון המעטה

למה אני אומר זאת?

ובכן, פעם העלייה היהודית לישראל הייתה מעיקרי הציונות

פעם ייחלנו לבית לאומי לעם היהודי בארץ ישראל, שיכיל כמה שיותר יהודים

והינה אתם ישראלים וותיקים, שעיתון "הארץ" האנטי-ציוני הרעיל את מוחכם, וסילף את המצפן המוסרי שלכם

והגעתם למצב כל כך עגום, שאתם מתייחסים לעלייה היהודית לישראל באופן שלילי, ודוחים אותה

אתם פשוט מגעילים אותי, ועוד יש לכם טענות כלפי החרדים שהם אנטי ציוניים

הרי אתם החילוניים מפגינים עמדות אנטי ציוניות, בכך שאתם דוחים רעיונית את העלייה היהודית.      

האמת? גם אני מתקשה כבר להבדיל......בין מחאה לגיטימית כנגד שלטון שאינו ראוי. מדיניות שאינה ראויה, "חוקי גזע/לאום" ושלל "עיניינים" שמביישים את מדינתנו......אותנו....

לבין אמירות כל כך קיצוניות, כ"רוצחים" על מיטב לוחמינו.....או ברווזים......

זאת כאשר אנו נלחמים על זכותינו לחיות בשלום וברווחה ,מול גורמים שזוממים ומנסים,ומצהירים ....שרוצים להשמידנו !

סוג כזה של אמירות, בצרוף האנטי ציונים החרדים ודומיהם המשתמטים.....הם באמת צרה צרורה למדינת ישראל. 

אולי בזכות ממשלה שעושה ככל יכולתה להסית אותנו איש כנגד זולתו....ולצבור בכך כח והון פוליטי. וזה אכן הצליח לה בעבר....

אבל כיום אנו מתחילים לחוש את הרעה החולה שיצרה !!!! תגובות נגד ! 

וזה נורא לשמוע/לקרוא.....

מכל הצדדים. טרוף אמיתי ! 

ובנוסף, אני משוכנע שיש רבים מאוד,שמגיבים מטעם....משלנו כאן, ואוייב מחוץ שעושה ככל יכולתו להחליש אותנו ומצית שינאה ושרפות בכל פינה. 

מנהל הפורום
10,000+

זה נכון, אין ספק ! אבל.....לקרוא למיטב הלוחמים רוצחים זה פשע ממש !!

המשיחיים למינם, קראו לאחד והיחיד,שהעלה את החזון לשוב לכאן(הרצל) "הכלב הציוני" ומתעבים אותנו עד היום. 

היה אחד....הרב קוק האב....שהגדיר את הרצל כמשיח בן יוסף. 

יחד עם זאת, ברווזים? אנחנו? חשבתי שברור שאנו יותר אריה/זאב.....

ואם כבר ברווזים,אלו אולי השכנים שלנו. האזרחים. אלו שידם לא בטרור וכיו"ב...ומשלמים מחיר בגלל קיצוניים שם....

ממש כמונו,שמשלמים מחיר בגלל קיצוניים. 

כן ,גם אנחנו פגיעים, אבל אין מקום להשוואה....ובנוסף, שלל הפלשתינים וערביי ישראל, הם מגן נהדר מפני אמצעים הרסניים. (בערבון מוגבל,שהרי ראינו כיצד האיראנים אחראים למלחמה טיפשית כנגד סאדם...מיליוני קורבנות מוסלמים,ראינו את סוריה, תימן)

יש לעשות ככל האפשר,יחד עם כל העולם,כנגד איראן, שבאחריותם רוב האסונות במזרח התיכון,ולא רק.

וכמובן למנוע מהן גרעין, כי זה יהיה אות לכל מדינות ערב,להתחמש בגרעין לאיזון הכוחות מול אירן,ולהרתעה בסגנון המלחמה הקרה. 

מנהל הפורום
10,000+

בנוסף, לכל אדם דעה, וכל עוד אינה אלימה ונגועה בהסתה פושעת....אין מניעה לפרסמה. 

ומי שמבקר,גם צריך ללמוד לקבל ביקורת. כולנו מחלקים סוג של ציונים בדעותינו. 

והכינוי רוצחים,אינו ראוי כשאנו דנים במיטב לוחמינו,שמגנים עלינו. הרוצחים,ללא ספק,הם אלו שששים ושולחים את אנשיהם/אמצעים רצחניים  לרצוח.....ומחלקים סוכריות בכל פינה משימחה . 

אלו שיורים ומפוצצים אזרחים בבתי קפה, על הכביש,בטרמפיאדות, אוטובוסים,בתי ספר...רחובות הערים....

צכינים תשתיות תקיפה מעל ותחת האדמה...ומצהירים על כוונתם להשמידנו בגלוי. 

איך אפשר,לכל הרוחות, לכנות את מי שעושים ככל יכולתם לשמור עלינו מהמחבלים הנ"ל......

בכינוי כזה ??? איך? ומי יכול לעשות כך ללא יסורי מצפון? 

אני מודה.....הפעם התעצבנתי ממש !! שהרי חלקנו שחיים כאן ועכשיו,מכירים את הלוחמים שלנו,ואיכות גבוהה מאוד של ערכיהם !! 

מנהל הפורום
10,000+

לא ייחסתי לך. מי שהעלה אותן הוא יוסף. ואתה בדרכך גם שללת זאת. 

צר לי אם הבנת לא נכון .

יחד עם זאת, כל המחאה היא כנגד הכינוי המתועב הזה..

ופאתטי לספור מי הזכיר את המילה,בלי להתייחס לקונטקסט !!! 

שבת שלום. 

מנהל הפורום
10,000+

לא ייחסתי לך. מי שהעלה אותן הוא יוסף. ואתה בדרכך גם שללת זאת. 

צר לי אם הבנת לא נכון .

יחד עם זאת, כל המחאה היא כנגד הכינוי המתועב הזה..

ופאתטי לספור מי הזכיר את המילה,בלי להתייחס לקונטקסט !!! 

שבת שלום. 

איפה?????????

ומה בכלל הקשר לציונות??

אני אקבל בשמחה כל יהודי שרוצה להגר לישראל בלי קשר לביקורת שיש לי על התנהלות הממשלה אבל,

אליהו בשמחה רבה מנסה לשכנע את היהודים שיעלו כאן כי מסוכן באירופה.

ואני הזכרתי לו שגם כאן יש סכנות.

תקשיבו יוסף, ופוסי.....

אני מאוד מתפלא עליכם, ומשתומם - מה קרה לכם?

אתם לא ציונים?

הקיצוניות השמאלנית ההזויה הפכה אותכם למוזרים בלשון המעטה

למה אני אומר זאת?

ובכן, פעם העלייה היהודית לישראל הייתה מעיקרי הציונות

פעם ייחלנו לבית לאומי לעם היהודי בארץ ישראל, שיכיל כמה שיותר יהודים

והינה אתם ישראלים וותיקים, שעיתון "הארץ" האנטי-ציוני הרעיל את מוחכם, וסילף את המצפן המוסרי שלכם

והגעתם למצב כל כך עגום, שאתם מתייחסים לעלייה היהודית לישראל באופן שלילי, ודוחים אותה

אתם פשוט מגעילים אותי, ועוד יש לכם טענות כלפי החרדים שהם אנטי ציוניים

הרי אתם החילוניים מפגינים עמדות אנטי ציוניות, בכך שאתם דוחים רעיונית את העלייה היהודית.      

איפה מצאת בעיה בציונות.

להזכירך,יחלנו לבית לאומי לעם היהודי והשגנו אחד כזה.

היום אנחנו מסכנים את הבית הלאומי בארץ ישראל בנסיון שלנו להגדיל אותו.

אני מתנצל,לא שמתי לב, הכינוי רוצחים למיטב הלוחמים, היה בפוסט אחר !! 

ומרוב שזה הרגיז אותי הגבתי גם כאן, בטעות. 

והעיניינים קצת "התבלבלו" .עשיתי קצת באלאגן......

תסלחו לי?????emo_01.png

מנהל הפורום
10,000+

נו, התחלת לחלק ציונים בציונות.

יהודי אינו נמלה בקן נמלים, או דבורה בכוורת, ואינו צריך לבטל מאוויו ולהקריב עצמו למען חזון מדיני-משיחי כלשהו או להעמיד עצמו לרשות מנהיג-משיח כלשהו...

אתה פוס ויוסף פשוט בנושא הצינוי הבסיסי מתבטאים באופן הזוי

אתם מביעים אי אמון בעשייה הציונית

הייתה הסכמה רחבה, ועדיין קיימת, שעלייה לישראל היא מעשה ציוני ראוי שיש לעודדו ולהרחיבו

מדינת ישראל הוקמה כמקומם וביתם של כל העם היהודי שיחפוץ לעעלות ולחיות כאן

ואתם מתבטאים באופן עויין כנגד העלייה

כדאי שתפשפשו בתפיסת עולמכם, ותחפשו מה השתבש

יוסף לפעמים כותב באופן עויין לטובת האויב הפלסטיני הרצחני וצמא הדם

הוא כותב כאילו הוא חייזר מהחלל החיצון, שאין לו נגיעה ואינטרס בהצלחת מדינתו שלו

אתה פוסי כותב לעתים באופן עויין את המדינה

אתה כותב כי אנו היהודים גורם זר שהגיע לאזור ונישל את תושביו הילידים

זוהי גישה עויינת ומבטאת את עמדת אויבנו - איך אתה "הורעלת" בהשקפה זו, ולמה? אלוקים יודע

יוסף ואתה מושפעים מהסמרטוטון "הארץ", שמזמן הפך לעוין את ישראל הציונית

לסמרטוט פוסט ציוני, אנטי יהודי וכמובן אנטי מסורתי דתי

"הארץ" הוא בהחלט עיתון אנטי ציוני המסכן את ישראל, ואתם מבלי משים מושפעים לרעה ממנו.     

אל תחלק ציונים בציונות, פשיסט קטן.

אדם, יהודי או לא-יהודי, אינו נמלה בקן נמלים, או דבורה בכוורת, ואינו בשר תותחים למען רייך או פיהרר.

הוא פרט (אינדיבידואל) שמותר לו לממש חלומותיו היכן שיחפוץ, והוא יכול להדיר רגליו מ"מכורה" הסטורית שנתחדשה, אם מתמסמסת בה הדמוקרטיה ומתעצמים בה ההזיות המשיחיות, האפליה, הנשול, הקפוח של האחר והתביעה להעביר את ילדיו באש למולך ההתנכלויות (לבטא כמו "התנחלויות") כמנהג האמורי.

"אבות האומה" החתומים על מגילת העצמאות ידעו כי קיימים קונפליקטים מסוימים אך העדיפו לא להנציח אפליה, נשול, קפוח על הקלף.

הקברניטים השִכּורים העומדים מאחורי ההגה עתה, אינם תופשים בבערותם את שתפשו המיסדים לפני כ- 70 שנים - ואצים להנציח אפליה, נשול, קפוח ולהעלות על הקלף.

אשר לעתונות:

"ידיעות אחרונות" ו"ישראל היום" לא יצלחו אלא לרפוד קיני תוכים, פשוט מפני שפורמט הגליון המודפס תואם את ממדי רצפת הכלוב הסטנדרטי באופן מופלא.

אלמלא חולקו חינם - לא היה איש טורח לקראם...

תקשיב פוסי......

אתה קורא נאמן ומעריץ לא קטן של הסמרטוטון "הארץ", שהרעיל את מוחך

לעניות דעתי יש מצב, שהוא הסיבה לכך שניפלטת מהישיבה

אתה נסמך באופן לא פרופורציונלי על השכל (השכל לא יענה על הכל)

לכן אני מסיק מיכך, שהיית בישיבה ליטאית

אצל הדתיים הלאומיים נפוצה התופעה של קריאת הסמרטוטון עיתון "הארץ", כי העברית אצלו נקייה, וללא ניבולי פה

אתה כניראה "הצצת וניפגעת" כאשר עיינת בסמרטוטון "הארץ" 

ולדעתי יש לו כניראה משקל כבד בסיבה שניפלטת מהישיבה

כמו כן, אני חושב כי איבדת את יכולת החשיבה העצמאית, והפכת לעוין של הציונות בהשפעת "הארץ"

"ואולי לא היו הדברים מעולם" (רחל המשוררת).      

אז זהו המצב. יושבים להם מעל מיליון יהודים באירופה על סיר הבשר. כן העובדה המדהימה, שהם חיים שם עשרות שנים בקרב יבשת שרק לאחרונה טבחה ביהודים שם בתקופת השואה. כניראה שמנעמי סיר הבשר נעמו להם יותר מכבודם הלאומי. אך מה לעשות, ותבשילו של סיר הבשר האירופי הוקדח. זהו זה !!! נגמרה החגיגה.

אירופה הולכת להיקבר כלכלית, חברתית, מדינית, צבאית ותרבותית. עשרות מיליוני המוסלמים האנטישמים באירופה משנים את המרקם החברתי שם. לימין הפוליטי שכוחו מתחזק שם ישנו גוון אנטישמי מובהק. המשבר כלכלי, שכבר עובר על אירופה ילך יחמיר ויחריף. אירופה שוקעת בהדרגה, ונמצאת בתהליך של התפוררות, התפרקות והתרסקות. יהודי אירופה החיים שם מסתכנים בנפשם ורכושם. השינאה של אירופה הלבנה, ואירופה המוסלמית שם כלפי היהודים מרימה ראש יותר ויותר. אין עתיד שם ליהודי אירופה.

כן אני מבין. קשה להגר מהמדינה שמרגישים בה בבית עשרות שנים. קשה לוותר על התנאים הסוציאליים הכלכליים, שהחיים שם מאפשרים. אך מה לעשות, כשהכלכלה שם שוקעת? זהו - סיר הבשר מתחיל להתרוקן שם. הנוחיות החומרית בה יהודי אירופה חיים הגיעה לסיומה. והמצב הכלכלי חברתי יעשה גרוע יותר. האנטישמיות ורדיפות היהודים יתגברו. האם לקח השואה לא נלמד? 

סכנה מרחפת על עתידם הפיזי והכלכלי של יהודי אירופה - הגיע זמנם לעלות לישראל

איך אומר השיר?

"ברווזים ברווזים בואו הביתה" - אכן ישראל ביתכם פורח, צומח ומשגשג, בואו הביתה!!!    

הם צודקים, מסוכן לרכז את כל או רוב היהודים בישראל!

פצצת אטום איראנית אחת על תל אביב ואחת על חיפה וכל המפעל הציוני הלך פייפן, לתמיד. ואולי הם יפילו פצצת אטום שלישית על ירושלים, למרות שאל אקצה ולא מעט ערבים שם. אבל יכול להיות שיכוונו למערב ירושלים ואל אקצה וערבים לא ינזקו.

לא בחיל ולא בכוח כי אם ברוחי אמר ה'.

לא רצוי שכל הביצים יהיו בסל אחד...

אדרבא. צריכים להרבות את האוכלוסיה היהודית בעולם.

מכמה סיבות.

והיה כי יבוא על המחנה האחד למלחמה ונותר המחנה השני לפליטה..

הסיבה השניה  עלינו להיות מעורבים בכל המדינות בעולם כדי שהשפעתם לטובת ישראל תהיה רבה.

לא בחיל ולא בכוח כי אם ברוחי אמר ה'.

לא רצוי שכל הביצים יהיו בסל אחד...

אדרבא. צריכים להרבות את האוכלוסיה היהודית בעולם.

מכמה סיבות.

והיה כי יבוא על המחנה האחד למלחמה ונותר המחנה השני לפליטה..

הסיבה השניה  עלינו להיות מעורבים בכל המדינות בעולם כדי שהשפעתם לטובת ישראל תהיה רבה.

כפי שאנחנו רואים,הממשלה שלנו מרחיקה את היהדות האמריקאית מקשר למדינת ישראל .

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר