כך זה נראה כשהאספסוף חש בעל בית,כשממשלה יוצאת נגד "אליטות"!!

אליטות זה חינוך,תרבות,כבוד לזולת,לשונה, נימוסים....השכלה.....

אין אכיפה...לכלוך ועזובה בכל. 

והנה דוגמא לחמור מכל,שכולם מכירים..... ה ח ר ד י ם !!!! שאלו כל נהג אוטובוס, טייס בחברת תעופה(בפרט לאומן), מנהל בית מלון...

https://news.walla.co.il/item/3179432

לי היה נסיון איום, בטיסה לארץ, באזור שישבה קבוצת חרדים, היתה כמות אשפה שלא תאמן,כולל חיתולים צואים, שקיות,אוכל מפוזר על כסאות וריצפה...מרוח.....לא האמנו שזה אפשרי בין בני אדם. ולצערי אני לא מגזים כלל. 

בסרט מהאוטובוס....רואים כובע חרדי....מה שאומר הכל. 

מה קורה לנו בישראל? למה ההתבהמות בכל פינה? 

ודווקא שמנגד יש שגשוג,פריחת הייטק,מתוקתק ומרשים....אקדמיות מטופחות.....

למה לכלוך בכל פינה? אישית אני פשוט לא מצליח להבין אדם שמשליך זבל כשלידו ממש 3 פחי אשפה....

יש רק הסבר אחד,התרסה,זלזול,עוני תרבותי......

"שינקו אחרי,בשביל זה אני משלם ארנונה" !!!

מנהל הפורום
10,000+

כמו שיש להם שונאים רבים  הם גם חיים בעניות מנוולת

וכנראה זו דרכם לנקום,הרי אפשר היה לחנכם אבל כנראה כך רצון הרב שלהם

והנה עוד כמה ישראלים שמזהמים לא רק כאן...

בכל העולם, ומוציאים לנו שם רע באמריקה הלטינית לדוגמא- 

https://www.mako.co.il/men-weekend/Article-c43ccda50252261006.htm

יש סידרת כתבות על כך בטלויזה בלילה. בימים אלו. 

לא יאומן כי יסופר. מנוולים !!

מנהל הפורום
10,000+

שלא נדע. עברתי היום בסביבות כמה פארקים.....שאלוהים ישמור. כמה לכלוך. אשפה. וכל זאת מטרים מפחים ריקים. 

עד מתי לא נטפל בזוועה הזו? קנסות כבדים מאוד על מזהמים,פקחים עם סמכויות שיטור שמהר מאוד יכסו עלותם בקנסות.....

למה זה לא קורה? מי נותן לאספסוף לגיטימציה? לטעמי, הממשלה, שעושה מניפולציות מזעזעות. 

מנהל הפורום
10,000+

ישראלים עצורים,זה ודאי. עושים פשעים זה ודאי. 

עד כמה רחוק הלכו....זו שאלה, יתכן שגורמים פליליים קולומביאנים רוצים להרחיק את העבריינים הישראלים שהתמקמו טוב מידי לטעמם. 

בכל מקרה אלו מלחמות פשע,בין עבריינים. עולם תחתון. בושה וחרפה לכולנו בישראל. 

יותר מידי סיפורים על ישראלים/יהודים שמעורבים בהונאות ופלילים. אני לא שומע סיפורים כאלו על פינים...לדוגמא....שבדים,נורווגים...

פשוט אין. 

מנהל הפורום
10,000+

והנה עוד חיזוק לזוועות האספסוף.....

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5326388,00.html

כן,זה כבר הוצג על ידי פוסי...

נציג ונזדעזע שוב....

כי זה הופך נפוץ מידי, מייצג מידי, הרסני מידי. ועוד מעט נשמע זאת לא רק ממזרח אירופה.....

כי אם גם מתאילנד,הודו, וארצות מזרח רחוק,בהן הללו /אספסוף....מוציאים לכולנו שם רע מאוד !!

מתנחלים שם,מספסרים,מסרסרים,מבזים את המקומיים, בקיצור....בזיון לכולנו הישראלים !!!

על מסיבות ה"זבל" סמים ואלכוהול כבר שמענו. שמי מארגן? למי? ישראלים כמובן. חרפה !!!

מנהל הפורום
10,000+

האספסוף תוצר של מערכת החינוך המפוארת של ישראל

אלה  הדפוקים תמיד המרוויחים פחות כסף אם בכלל

אלה יוצאי היידות הקרביות ,מה שנקרא בשר תותים באוניברסיטה

אז ההתפרעיות שלהם בצדק בדין ומגיע להם לפרוק כעסים בכל מקום על הגלובוס

כעת נגעת בנקודה שאני אנטי חרדי.

בבית שלהם נקי מבריק.

מעבר לדלת הכניסה אופניים עגלות נעליים טיטולים שקי זבל.. לא מוכנים להשקיע שקל במראה הלובי..באחזקתו.

הדבר השני הם קונים דירות מאיתנו אולם לעולם חרדי לא ימכור ולא ישכיר דירה למי שאינו חרדי.

למרבה הצער והזוועה, העיתונות היום מלאה במיקרים של ונדליזם,אלימות ,גסות רוח, של חבורות ישראלים , אספסוף, שכבר בעליה למטוס,שיכורים.....

מסתובבים במלונות בארץ וחו"ל....עם בקבוקי אלכוהול ביד, מנבלים פיהם, גסים,קולניים (בעיקר מזרחית בקולי קולות,עומר אדם.....למרבה הבושה לאדם,שממש אינו אשם)

לטענות רבים,זו אינה תופעה שולית,זו מגפה של זיהום......

חובה לעצור זאת,כאן ועכשיו, אפילו בדיקת אלכוהול לפני עליה למטוס. ושיטור שיטור שיטור...כעזרה ראשונה !!!

ואז...חינוך חינוך ושוב חינוך.....כמו גם קנסות כבדים על שיכרות בציבור !!

מנהל הפורום
10,000+

פרסמו ארועים ממש לא נעימים, מאוסטריה ורומניה, ברומניה שוטרים שעצרו והיכו ישראלים.....

ואני כמעט משוכנע שזו תוצאה של התנהגות ישראלים אחרים,שמובילים דברים קשים ברומניה,מבתי זונות,עד קזינואים ובקיצור עולם תחתון,אליו זורם אספסוף ישראלי שמשחית כל !!! והשינאה גוברת כלפי כולנו. 

החלאות משלנו, גורמים להבנה שישראלי זה, גס,אלים,מניפולטיבי,נצלן.....והשינאה גוברת. 

באוסטריה.....משפחה שביקשה טעימה מגלידה שרצו ,וסורבו.....החלו להטיף מוסר ולחנך את האוסטרית, עד שאמרה להם...

אתם זוכרים את ההיסטוריה? שובו לארצכם !! ואז צרחו...אנטישמיות.....

אדם נורמלי, כשנתקל במשהו שאינו לרוחו, פשוט יקנה במקום אחר, יתרחק,אין מי שמחייב אותו לאלץ/לחנך....זבנית או אדם כלשהו. 

יש לנו נטיה תמוהה לחנך וללמד את "כולם"....שהרי אנו עם נבחר....

והאמת? חלקנו רחוק מאוד, לא רק שאינו נבחר,הוא חוצפן,גס,מוגבל,שקרן....ו"כל טוב" שמסריח למרחקים. 

שני בני נוער בפולין....שהורידו מכנסיים והראו ישבן במאידנק.....מחנה השמדה מזוויע,מה שהביא לקריאה למשטרה המקומית. אלכוהול ובילויים במלונות בפולין...זונות...

לאן עוד נתדרדר???

ולמען התקווה ......

רוב רובנו, תרבותיים, סקרנים,מכבדים, משכילים, שתענוג לחיות/להיות לצידם.

אבל.....אספסוף וערב רב מרים ראש יותר ויותר,מול חוסר אונים ומניפולציות של מי שמנהל את המדינה....

וזה מקלקל ומשחיר את אופק חיי הרוב !! ומסכן את כולנו.  

בנוסף, לא כל תגובה בחו"ל, כנגד אספסוף מתפרע.....משלנו....היא אנטישמיות !! ממש לא !! 

והשימוש התכוף במילה זו, על ידי כל פרחח ו/או פורע חוק.....היא בושה לכולנו ! 

ומה שאנו רואים בתקופת החופשות, ברודוס,קפריסין, ושלל ארצות.....חורבן שקשה להאמין....טינופת....

מביא להתרחקות של מקומיים מישראלים. וזו אינה אנטישמיות. שאחרת גם אני שמתעב את האספסוף הנ"ל...משלנו...

אנטישמי. 

מנהל הפורום
10,000+

ושמישהו יכחיש, שבשנים האחרונות,התופעה מתגברת,וחשיםאותה כמעט בכל מקום, ודאי וודאי שבמלונות בישראל. 

קולניות,זלזול,לכלוך, התפרעות וגסות רוח....."מגיע לי"......ושאר התנהגויות שלא נראו עד השנים האחרונות. 

קח אספסוף,תן לו כלכלה מצליחה,כסף.....שלח אותו לכל מקום, ותראה איך הוא משחית כל חלקה טובה ! 

וכמובן....מכרסם ומשפיל את מי שמקיים אותו....האקדמיות,ההשכלה,הטכנולוגיות,חקלאות מודרנית....החוק והסדר....ה"אליטות".......

זה במקרה הנפוץ.....

בנוסף ישנם הללו שמאמינים בהסכם שיש להם עם חבר דימיוני שעובד עבורם,ויקיים את שיבקשו....

הללו רוצים להחזירנו אלפי שנות לאחור......אבל כמובן מבלי שיתגייסו לצבא ישראל,להגנה על המולדת,עיבוד אדמת המולדת ומלאכה....

לא לא. מה פתאום? הכי חשוב ללמוד במיזוג אויר....בכולל/ישיבה....שם "החיים האמיתיים"!!!

שהאשה תעבוד/תנקה/תגדל/תטפל/תספק......עבד !!

אם נמשיך כך....ושני האלמנטים הנ"ל יתחזקו עוד.....לא תהיה לנו תוחלת. 

מנהל הפורום
10,000+

זה מסוכן. יש למישהו רעיונות לשינוי המצב המתדרדר סביבנו? שהרבה יותר חשוב ממצב כלכלי, רכב, ושאר ענייני חומר....

איפה ערכים בסיסיים,פשוטים,שמיטיבים עם חיי אנשים וחשובים כחמצן לכולנו?

את הדת משחיתים הדתיים ברובם, ודי בהצצה לעולם החרדי המדורדר. 

את ערכי החופש....דמוקרטיה, יש מי שמשחית , כששחיתות בכל. 

אחדותנו בסכנה גדולה. כמו גם כל מה שנחשב בעל ערך בחיינו שאינו חומרי. 

אפילו כאן,בפורום,יש מי שרוצים להחזירנו אלפי שנות לאחור, את הנשים תחת חסות זכרית....עבדות.....

אליהו? ורבים שמתרבים שדומים לו. 

מנהל הפורום
10,000+

והנה עוד קצת.....השרה שגדלה בבית ספרדי "נהדר"......

שמתפרנס ממכירת אלכוהול לאומללים....וכעת נתפס מוכר אלכוהול מזוייף...מסכן חיים,בכמויות מטורפות. 

בצע כסף,שם המשחק. 

https://www.israelhayom.co.il/article/576249

וכמובן התממות.....נפלו בפח....

מי יאמין? איש ששנים רבות בתחום ,מכיר את כולם.....ואין סיכוי שיפול בשום פח ! ולא בכמויות כאלו. ולא כשמתים מזיופים כאלו. 

מנהל הפורום
10,000+

עודד

ואם אומר לך שוב שאלה התוצאות של התרבות המערבית הקלוקלת...האם תקבל זאת או תמחק...?

אני שנים כותב שהתרבות המערבית הקלוקלת השחיתה כל חלקה טובה.

אני.. אתה חיים הורוביץ.. ועוד כמה בני גילנו האם פעם עשינו שטויות כאלה..?

במה הדור שלנו שונה מהדור של היום...

כאשר לא הכנת שיעורי בית.. המורה הכה במקל על היד.

כאשר באת לבכות לאביך שהמורה הכה אותך אביך היה מחטיף לך סטירה.. למה?  כי אם המורה מצא לנכון להכותך כנראה עשית משהו רע.

חוסך שבטו שונא בנו אומרת המשנה.

היום אל תפגע בנפש הילד..

מורה הפריד בין שני תלמידים אחד התלמידים הזמין משטרה למורה..

למה כי הוא עצר בעדו לנקום בילד שהציק לו..

תיק למורה חקירות.. איומי הורים..

בגץ הזוי.. מערכת משפט מושחתת..

אני כנראה לא מאותו דור, לא הכו במקל......

אבל כן עמדנו בפינה שעות רבות מאוד....עם הפנים לקיר. 

סטירות בבית? כן היו. 

חוצפה למורים וכיו"ב לא היתה קיימת. 

ודאי לא כהיום,שלתלמיד מותר כמעט הכל....והמורה חסר אמצעים לעמוד מול תלמידים.

יש בעיות קשות אכן. 

אבל כל זאת אינו קשור לתרבות מערבית. להיפך. 

זו מערכת שאיבדה כיוון לגמרי. 

מה כל כך קשה,לדרוש שסלולריים יושארו מחוץ לכיתה? 

שתלמידים יכבדו את המורים בקימה ...כהתחלה....

ותלמיד שמפריע משתולל,מקלקל לכיתה שלמה שרוצה ללמוד....יוצא מהכיתה, הוריו יוזמנו,כשברקע איום חד משמעי להעברה למסגרות של תלמידים קשיי חינוך שאינם מתאימים למערכת נורמטיבית. 

למה לא לשים מצלמה בכל כיתה? שהכל יהיה מתועד,ולא תהיה שום טענת שוא???

הורים יראו את ה"צדיקים" שלהם.....ויבינו את המצב. בית ספר אינו "שמרטף" לזרוק בו את הילדים לכמה שעות....

לגבי ההורים, גם כאן יש להציב גבולות, הורה שמאיים/משתולל יצולם ויעמוד לדין אם צריך. 

יש בנוסף לשנות/לאמץ שיטות לימוד, כפי שעשו בכמה מדינות ...כפינלנד....היכן שתלמידים משיגים את ההישגים המכסימלים. 

יש לשפר תנאים ואמצעים, יש לתגמל מורים באופן שרק הטובים ביותר ישארו במערכת, משכורות גבוהות יאפשרו סינון. 

מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר